Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Wielkimi Krokami...

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zarzućcie jakiś ciekawy pomysł na spędzenie walentynek w Wawie. Restauracja i kino raczej odpadają (no chyba ze jakaś nietypowa restauracja). Mi już pomysły z głowy wyleciały. Może coś na świeżym powietrzu ? Szkoda tylko ze tak zimno jest...

Biorąc pod uwagę, że tutaj pada ostro śnieg (nie wiem, jak jutro będzie, ale zapowiadają to samo) to ze świeżego powietrza polecam Łazienki Królewskie, jak nie byłeś, bardzo romantycznie będzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że tutaj pada ostro śnieg (nie wiem, jak jutro będzie, ale zapowiadają to samo) to ze świeżego powietrza polecam Łazienki Królewskie, jak nie byłeś, bardzo romantycznie będzie. :)

A da sie metrem do nich dojechać ? Wiem ze są chyba koło belwederu. Wole transport miejski bo bez alku sie nie obędzie ;). Jak do nich najłatwiej dojechać z metra Ursynów ? A macie jakieś propozycje pod dachem ? Jakaś ciekawa restauracja może ? Kino gra taki krap ze bym z nudów umarł ;]. Byłbym bardzo wdzięczny. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele warszawskich restauracji ma przygotowane dodatkowe atrakcje z okazji Walentynek, zwłaszcza, że korzystnie wypadają w sobote. Więc może warto by sprawdzić poszczególne oferty? Poza tym wszystkie większe centra handlowe w Wawie również przygotowują na ten dzień niecodzienne programy o intrygujących nazwach w rodzaju 'Karnawał Wenecki' czy 'Walentynkowe Poezjowanie' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele warszawskich restauracji ma przygotowane dodatkowe atrakcje z okazji Walentynek, zwłaszcza, że korzystnie wypadają w sobote. Więc może warto by sprawdzić poszczególne oferty? Poza tym wszystkie większe centra handlowe w Wawie również przygotowują na ten dzień niecodzienne programy o intrygujących nazwach w rodzaju 'Karnawał Wenecki' czy 'Walentynkowe Poezjowanie' ;)

A mogłabyś podać jakieś konkretne restauracje ? :). Łazienki to też dobry pomysł ale zależy czy bedzie zimno czy nie a potem można by do restauracji sie wybrać :). A jakiś apartamet albo pokój na wieczór ? Da sie coś takiego w walentynki załatwić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da sie metrem do nich dojechać ? Wiem ze są chyba koło belwederu. Wole transport miejski bo bez alku sie nie obędzie ;). Jak do nich najłatwiej dojechać z metra Ursynów ? A macie jakieś propozycje pod dachem ? Jakaś ciekawa restauracja może ? Kino gra taki krap ze bym z nudów umarł ;]. Byłbym bardzo wdzięczny.

Tam w okolicach metra ursynow jezdzi autobus 166, on jedzie kolo lazienek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogłabyś podać jakieś konkretne restauracje ? :). Łazienki to też dobry pomysł ale zależy czy bedzie zimno czy nie a potem można by do restauracji sie wybrać :). A jakiś apartamet albo pokój na wieczór ? Da sie coś takiego w walentynki załatwić ?

Ojjj obudziłeś się w porę... :lol2:

 

Metrem z ursynowa wysiadasz w centrum, albo na politechnice, ale lepiej faktycznie pojedz autobusem jak podał FastlY 166, jedzie praktycznie pod same Łazienki - http://www.ztm.waw.pl/baza/20090214/166/TP-DWL.HTM i można już wsiadać na początku metra, przystanek kabaty. Popytasz się ludzi to Ci powiedzą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj obudziłeś się w porę... :lol2:

 

Metrem z ursynowa wysiadasz w centrum, albo na politechnice, ale lepiej faktycznie pojedz autobusem jak podał FastlY 166, jedzie praktycznie pod same Łazienki - 3220008[/snapback]

Tam w okolicach metra ursynow jezdzi autobus 166, on jedzie kolo lazienek.
OK dzieki za info :). A jakiś miły pokój można tak na jeden wieczór wynająć ? Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restauracje, wiadomo - wybór zależy od zasobności portfela no i oczywiście gustów smakowych ;)

 

Polookaj tutaj, może znajdziesz coś fajnego dla siebie i partnerki:

http://www.gdziezjesc.info/

 

Wiesz co, pokój na wieczór to nie wiem. Na dobę tak, ale z wieczorem mogą być problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restauracje, wiadomo - wybór zależy od zasobności portfela no i oczywiście gustów smakowych ;)

 

Polookaj tutaj, może znajdziesz coś fajnego dla siebie i partnerki:

http://www.gdziezjesc.info/

 

Wiesz co, pokój na wieczór to nie wiem. Na dobę tak, ale z wieczorem mogą być problemy.

A na dobe ? Coś ciekawego i romantycznego ? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w walentynki będę się uczyć do egzaminu, ale w niedziele po egzaminie, gdzieś wyskoczę z koleżanką (tak, taki stary, zgryźliwy zgred ma nawet koleżanki ;)), chyba to będzie kino i film Slumdog Milionaire, a potem jakaś pizza. Nie mam i nie chce mieć dziewczyny, za dużo wydatków imho ;), zbieram na remont, później trzeba sprawić nowy PC (jak dolar stanieje), prawo jazdy zdać w końcu. A wypłata tylko raz w miesiącu i w dodatku jakoś się nie przelewa.

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
Oczywiście z tymi wydatkami to ironia, nie jestem materialistą ;)
Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w walentynki będę się uczyć do egzaminu, ale w niedziele po egzaminie, gdzieś wyskoczę z koleżanką (tak, taki stary, zgryźliwy zgred ma nawet koleżanki ;)), chyba to będzie kino i film Slumdog Milionaire, a potem jakaś pizza. Nie mam i nie chce mieć dziewczyny, za dużo wydatków imho ;), zbieram na remont, później trzeba sprawić nowy PC (jak dolar stanieje), prawo jazdy zdać w końcu. A wypłata tylko raz w miesiącu i w dodatku jakoś się nie przelewa.

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
Hehe wcale nie ironia - mi daleko do materialisty a wydatki na partnerkę są bardzo duże jak ktoś chce za wszystko płacić (tzw "dżemtelmen" :lol:) i to wcale nie w jakiś wykwintnych restauracjach czy snobistycznych podarunkach :). Jeszcze student jestem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sesja, praca i w pyte innych rzeczy w tym portfel strasznie uszczuplony ;d.

 

OK dzieki za info :) . A jakiś miły pokój można tak na jeden wieczór wynająć ?

Szukasz burdelu czy hotelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w walentynki będę się uczyć do egzaminu, ale w niedziele po egzaminie, gdzieś wyskoczę z koleżanką (tak, taki stary, zgryźliwy zgred ma nawet koleżanki ;)), chyba to będzie kino i film Slumdog Milionaire, a potem jakaś pizza. Nie mam i nie chce mieć dziewczyny, za dużo wydatków imho ;), zbieram na remont, później trzeba sprawić nowy PC (jak dolar stanieje), prawo jazdy zdać w końcu. A wypłata tylko raz w miesiącu i w dodatku jakoś się nie przelewa.

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
Oczywiście z tymi wydatkami to ironia, nie jestem materialistą ;)

Chyba masz za duże wymagania. :)

 

Szukasz burdelu czy hotelu?

Skoro nie będzie sam, to raczej burdelu nie, po prostu chłopak chce spędzić miły wieczór/noc. :)

 

yuucOm Łazienki obowiązkowo (nawet jak będzie zap... śnieg), przereklamowane, ale to jednak jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc przez zakochanych w stolicy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm Łazienki obowiązkowo (nawet jak będzie zap... śnieg), przereklamowane, ale to jednak jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc przez zakochanych w stolicy. :)

Partnerka nie lubi zimna ale jak dziś wyszliśmy i było wszystko w białym puchu to ślicznie było (według niej). Wielkie dzięki za polecenie mi łazienek i w ogolę za pomoc. Nie ma jak PPC - ppc 4 life biaczes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...