Skocz do zawartości
dżeju

Prrosze!

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnołem 2 pierwsze odcinki(z 9-ciu) Lost z drugiej serii ale nie chodzą!Allpalyer pokazuje że brak kodeka mimo że mam zainstalowane, inne programy pokazują błąd albo się zawieszają.Używam programu bit comet, e mule przez pół godz nawet nie ściągneło 1 kb, natomiast w tym mam transfer ooło 20 kb/s.Macie jakieś pomysły?

Może mam wszystkie odcinki ściągnać, a jak nie będą dalej chodzić?tyle czsu na darmo

Edytowane przez dżeju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All player ma opcje automatycznego pobierania kodeków (w opcjach jest Live update), daj mu pościągać co uzna za stosowne.

Edit: w jakim formacie są te pliki?

Edytowane przez BeerdMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłem to live update i nic!

co do formatu to pokazuje Winamp Media File,sciągałem inne pliki i wybierałem np jeden z dwóch do ściągnięcia i chodziło(tzn nie sciągałem wszystkich plików), jutro sprawdze czy działa na innym kompie, wczesniej sciągałem z innego adresu jeden odcinek i też nie chodził,inne filmy chodzą, mam też zainstalowane kodeki rmvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tylko nazwa pliku a we właściwościach pisze : typ pliku Winamp media file

To wejdz w narzedzia i wybierz opcje folderow, pozniej wybierz widok i odznacz "ukryj rozszerzenia znanych plikow". Wtedy dowiemy sie jakie plik ma rozszerzenie i moze jakos uda Ci sie pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nic z tych kodeków nie wyszło, zainstalowałem te co podaliści(te wcześniejsze wyrzuciłem -wszystkie filmy chodziły na nich) no i nic.Na starych allplayer nic nie wyświetlał a teraz pokazuje, że plik jest uszkodzony i muśi naprawić( opcja faxavi) no i jak daje napraw to wyświetla że nie jest to plik avi! (tak jest gdy bit comet jest właczony) gdy bit comet wyłącze to allplayer się zawiesza

 

media player classic(z kodekiem do filmów rmvb) nie otwiera, windows media plyer pokazuje że 'plik uszkodzony lub nie rozpoznałem kodeka'

w bit comet obok pliku nie było błedów podczes ściągania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem wszystko co pisaliście i nic!

ten ostatni program się zawiesza na tym pliku, inne filmy wykrywa bez problemu.Może problem tkwi w bit comet?

Niedawno włączyłem torrenta i ściągnołem jeden plik(z dwóch, jeden 'adres') i chodził, tutaj mam 9 plików, ściągnołem dwa odcinki i nie chodzą!

Wcześniej (przed formatem całego dysku-z musu było tak samo), sciągałem z innego adresu i dalej to samo.Licze na to że będzie jednak chodzić jutro skocze do kumpla i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil:

Ile razy można pisać?

...

6. Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie odpowiedzi.

...

Zmień temat na regulaminowy.

Można to zrobić poprzez edycję pierwszego postu (przycisk Dołączona grafika).

Każda Twoja wypowiedź bez zmiany tematu topiku zakończy się czasowym wyłączeniem możliwości korzystania z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...