Skocz do zawartości
Bugiel

Moje Wizje (w?) Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jest to mój debiut na łamach tego forum, więc proszę o łagodne potraktowanie. Chcę zaprezentować coś co zbiorczo nazywam ,,tfurczością radosną''. Pod

 

TYM

adresem dostępne są fotki przedstawiające elementy bloczka na GPU (X800GT) + pamięci ( w budowie) , modyfikacje korpusu pompy CWU Leszno 15 PWr14C, bloczka CPU , rezerwuaru, oraz trochę starsze ,,produkty''. Większość nich będzie w zestawie chłodzącym mój komputer ,ale to jeszcze potrwa jakiś czas. W kilku postach były rozważania na tematy które udało mi się (mam nadzieję) rozwiązać i co widać na zdięciach. Może ułatwią one komuś przejście na ,,chłodną stronę mocy"

 

Pozwoliłem sobie dodać kilka zdięć z przymiarki bloczka GPU i chipsetu.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech.. nawet mi sie nie chce komentować... ;]

Miód, cud, orzeszki..

Nie chce pytac na czym to wszystko robiles.. no dobra: Na czym? ;]

 

Panowie, za takie posty jak napisał Martinii czy aerial rozdam blokady postowanie..

Ktoś chetny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

 

powiem tylko "hyh....."

 

za takie coś powinny być % ;) wiesz jak takie coś demoralizuje brać forumową ?? :P jeżeli powiesz na czym to zrobiłeś to może unikniesz kary i banicji =)

Edytowane przez Horgrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Errorx, możliwe że widziałeś tą fotkę np. na Overclockers.pl , lub na Octimes.pl. Nicko13, zapewniam że w 100% to jest moje. Jeśli zaś chodzi o wykonanie, to:maszyny tokarka+tokarz, frezarka+frezer,(i tu specjalne podziękowania :D ),oraz spawacz+hydraulik+projektant=ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj bugiel...

 

Widze jednak zawitałeś na "tłika"..

Jak jakiś czas temu znalazłem tę perełke na overclockers.pl to już gorąco zapraszałem...

Niestety mialeś jakieś obiekcje co do forum, dobrze ,że przełamałeś sie jednak. Mówiłem zrobisz chłopie furore bop bloczek 1 klasa.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha napisałem już ,zę jak go zobaczyłem pare miesiecy temu to mi kopara opadła....

 

 

teraz opada mi 2 raz

 

 

 

tak sobie patre to mam tylko takie ale- z jakich metali są części, które bęą miały kontakt z cieczą-coś mi to wygląda na mixa alu z miedzia..to będzie koktajl katalityczny niestety... borygo pewnie pomozę ale mimo wszystko to wybuchowa kombiacja jak sie nie myle...

 

 

Acha już chyba pisałem,ze te kolanka są fuj..bo ale coś mi świta,że układ ma być na rurkach miedzianych?

dobrze pisze? Troszke czasu mienło i nie do końca już pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osz kurde!!!!!!!!!!!!

 

To jest artystyczne ;)

 

Nie wiem dlaczego ale jak to zobaczylem to skojarzyło mi sie z takim roznymi "fajnymi" maszynami co pokazuja na politechnice (przynajmniej gdanskeij) na tych otwartych wykladach :D tak wszsystko na wierzchu i ładnie i wogole ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99tomcat, jak widać na załączonym obrazku moje ,,obawy'' były bezpodstawne. Odnośnie ostatniego bloku w galerii, to jak wszystkie, ma 100% miedziane pochodzenie . Jest pokryty srebrem (galwanicznie).Zaś ten walcowaty jest wykonany z miedzi (częściowo chromowanej) a środkowa część z mosiądzu i brązu (chromowanego)i plexy. Dziękuję wszystkim za przychylne opinie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omfg! boli. boli jak cholera. ze tez ja czegos takiego nie mam :D nieno, naprawdę, respekt... ale jedna uwaga... takie to to troche wszystko wysokie i duze. wiem ze moze byc taka koncepcja, ale założe się ze okaze się nieporęczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno znalazłem temat, ale nie mógł bym niepogratulować!

 

 

Najbardziej ciesząca oko rzecz jaką widziałem w tym tygodniu.

Takie coś chciałbym dostać pod choinkę ;-)

 

Sam się ostro pociłem z lutowaniem rurek hydraulicznych, i widzę ile włożyłeś pracy żeby to wyglądało tak jak wygląda!

 

Dla Mnie bomba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee :blink: :shock: omfg

17min po obejrzeniu galerii, jeszcze nie moge oderwac szczeki od parteru. To co prezentuje galeria jest pr0, el0, trendy, jazzy tudziez pinky i syci jak trzydziesto-stopniowy upal na biegunie poludniowym. ^^ oO

 

A tak na powaznie, to widac kawal dobrze odwalonej roboty. Wszystko zostalo dopieszczone i doprowadzone do perfekcji. Gratulacje za inwencje, takiego WC jeszcze nie widzialem, ma ono swoj niepowatarzalny klimacik. Po obowiazkowym zachwycie i paru przerywnikach z serii oh i ah trzeba wtracic minimalna doze krytyki (nie jakies tam chorobliwie zazdrosnej - tylko obiektywnej)

 

na pierwszy strzal - kolanka tosz to wyglada jak, ehhh brak slow (teraz nie znajde tej fajnej kolekcji blokow) :>

na drugi strzal - ten elektroniczny cus na rezie jakos sie nie kompiluje z caloscia.

 

A tak poza konkurencja moglbys napisac na PM ile cie kosztowalo zlozenie tego do kupy

 

Z mojej strony to wszystko ;] good job

//edit: mniej wiecej o taki blok mi chodzilo przy kojarzeniu z kolankami...

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kanathea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...