Skocz do zawartości
rados

Mój Pomysł Na Budę

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, dobrze że masz projekt a nie zaczynasz psuć bude, to na plus

 

Po drugie poszukaj w necie już takich bud, looknać jak to mniejwięcej wychodzi po zrobieniu, żeby mieć ogólnie świadomość

 

Po trzecie widziałem bude przerobioną na auto no powiedzmy, w przodu chłodnica z wentylem, podspodem kółka itp, zrobienie takiej budy wymaga doskonałęgo projektu i wytęrzonej pracy, bo bardzo łątwo jest to zeszpecić

 

Po czwarte, niech to będzie ładne autko ala fabryczny tuning a nie wiejski tuning :D :D :D

 

PS: są w sprzedaży gotowe budy ala mercedes i bmw chyba, możesz też takąkupić i stuningowac fajnie :)

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze regulamin nie zabrania pisania o swoich pomysłąch.. ale ja mam kilka pomysłów w ciagu dnia.. chciałbyś zebym zaczął pisac codzien po 4 nowe posty z moimi pomysłąmi, z którym może co 100tny zostaje uwieńczony fizycznym modelem?

 

weź się za szlifierke, wyżynarkie, młotek gwoździe i wiertarkę i pokaż co potrafisz.. bo teoretyzować to każdy potreafi.. jeden lepiej, drugi gorzej... Tobie nawet no nie wychodzi imho na zadowalającym mnie poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my na to jak na lato. Ale lepsze byloby sztuczne futerko w kolorze bahama yellow.

Dobra zrobię model z kartonu

panie kolego, ty nam łaski robic nie musisz, my sobie radzimy doskonale bez niej. To lezy w twoim interesie, podejrzewam, ze jeszcze kilka postow typu "mam zamiar, jest w planach, zrobie, bede robil, mysle o..." itp. i atmosfera zrobi sie nieciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...