Skocz do zawartości
nuras_en

Słuchawki Przewodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym kupic słuchawki do kompa. Mam na nie około 130zł, rozglądałem sie już za kilkoma ale nie moge się zdecydować. Słuchawek będe uzywał przede wszystkim DO GRANIA i troche słuchania muzyki. Chciałbym żeby miały potencjometr bo każdorazowe zmiana ustawień w grze dzwięku będzie mnie denerwować no i żeby były w miare głosne (ale bez przesady)... Co sądzicie o tych?

- KOSS UR-29

 

Czekam na odpowiedzi.

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kupiłem te KOSSy i są baaardzo dobre, jestem bardzo zadowolony. Po ich zakupie bylem w MM i słuchałem róznych: Sony, sennheiser, Philips i wiem, że dobrze zrobiłem.

 

Może te topic posłurzy jako ogólny o słuchawkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge polecic model philips hp890.Mam je juz troche i sa spoko.

Kiedys byly najbardziej rekomendowane w sieci w swojej cenie oczywiscie.

Chodz to sluch.b.duze i b.dobrze odcinaja od zewnatrz.

Ja również polecam Philipsy, sam mam PHILIPSY HP840, są to takie HP890 bez stojaczka, paramtery niemal identyczne. Jakość dźwieku stoi na bardzo wyskoim poziomie. Zakładasz je i jesteś w innej krainie, muzyka nabiera nowego brzmienia.

Są również super do gier, wcześniej miałem kłopot z lokalizacją dźwięku, obecnie słyszę jak koleś jest na drugim końcu mapy :P

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kupiłem te KOSSy i są baaardzo dobre, jestem bardzo zadowolony. Po ich zakupie bylem w MM i słuchałem róznych: Sony, sennheiser, Philips i wiem, że dobrze zrobiłem.

Najważniejsze to satysfakcja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sennheisery hd207 i je polecam pod wzgledem parametrów są lepsze od hd202 a w praktyce to nie wiem i są tylko ok kilkanaście zł droższe od hd202 co prawda nie mają potecjometru ale dla mnie to nie problem. Nie kupowal bym jakiś philipsów z jednego powodu ta firma nie specjalizuje sie w robieniu słuchawek co innego sennheiser koss czy akg i raczej tymi firmami bym się zainteresowal ja wybralem HD 207 kupilem w media markt za 145zł i jeżeli ktoś lubi basy to te słuchawki mu się spodobają no i sennheiser to sennheiser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupilem HD-202 Sennheiser moge polecic z czystym sumieniem slucham juz kolejnej plyty na nich i naprawde sa super

tak także miałem te słuchawki ale tylko dlatego że nie mogłem znaleźć Logitech Precision Gaming Headset, na drugi dzień znalazłem je i kupiłem, i miałem SH 202 i teraz mam jeszcze Logitech Precision Gaming Headset , Sennheiser jest bardzo dobry do bardzo głośnego odsłuchu muzyki, idealne dla DJ'ów, mają mocny bass, ale osobiście wolę Logitecha http://www.logitech.com/index.cfm/products...,CONTENTID=9523 , mają świetny mikrofon, maja także dobry bass, neodynamowy głośniki, świetnie leżą na głowie nie czuć ich w ogóle , mają pozłacane końcówki wtyczek oraz potencjometr, POLECAM, warte swojej kasy , kosztują około 130 zł więc WARTO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...