Skocz do zawartości
samhain

Czego Oczekujesz Od Bloku Na Gpu I Nb

Rekomendowane odpowiedzi

GPU

- wydajny, nawet bardzo

- nie zasłaniający slotów pci (pci-e), króćce wychodzące z boku

- tani ( muszę kupić dwa :) )

- wygląd na końcu, nie będę leżał na podłodze i gapił się na blok :lol2:, ale bez przesady nie może wyglądać tragicznie

 

NB

- tani

- w miarę wydajny

- wygląd nie ma znaczenia, u mnie chipset zasłonięty jest przez grafę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NB/GPU

 

-Tani

-Wydajny

-Ładny ;)

-mały, zgrabny ;)

-przemyślany (tzn w dobrą strone wyjścia na złączki,dobra zapinka)

-uniwersalny

- łatwy montaż (to dla tych co nie znają sie za dobrze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@samhain

 

nie interesuje mnie blok na gpu ( poki co ) ale bardzo interesuje mnie blok na nb ( poki co mam zamowiony u misia... ale to sie jeszcze moze zmienic z powodu duzej ilosci gotowki, jaka leci na mature - a raczej przygotowania do niej ).

 

Czego oczekuje od bloczku NB ?

hmmm... oczekuje tego, aby byl kompatybilny z moim DFI lanparty UT 250...

Duzo userow ma ta plyte, i mysle, ze gdybys wyprodukowal jakis fajny prosty bloczek.. to mialbys na niego duzy popyt.

 

Jaki powinien byc:

- wg mnie powinien byc caly z miedzi ( lub miedz - podstawa, mosiadz - top ).

- nie musi byc extremalnie wydajny ( popatrz jaka prosta konstrukcje ma blok miska )...

- powinien zajmowac malo miejsca ( nie wadzic o grafike ) i miec dobrze ustawione krocce

- powinien miec male opory

 

Wydaje mi sie, ze dobrym pomyslem byloby zrobienie czegos podobnego do crystala, ale tylko np z 9 pinami ( w zupelnosci by styknelo jak na NB ).

 

Bloczki, jakie sa sprzedawane, z konstrukcjami prisonocube'owatymi na NB to przerost formy nad trescia.

Po co mi blok z kilkudziesiecioma pinami, jesli NB wytwarza max 15W ( no, moze w niektorych przypadkach troche wiecej ).

Wydaje mi sie, ze tutaj tak jak mowilem najbardziej liczy sie dobry przeplyw, oraz niska cena.

Edytowane przez Sheep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam, dalbys jakies info jakie masz wnioski z tej ankiety oraz plany ( bez dat ;] )...

wnioski juz wyciagniete...

 

nie podam ich do publicznej wiadomosci... to maja byc informacje dla mnie, nie dla kazdego wokol ;)

 

niech kazdy wysnuje wlasne..

 

dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wnioski juz wyciagniete...

 

nie podam ich do publicznej wiadomosci... to maja byc informacje dla mnie, nie dla kazdego wokol ;)

 

niech kazdy wysnuje wlasne..

 

dzieki za pomoc

moje wnioskli sa proste: blok musi byc Tani (czyli cos w sam raz dla Ciebie) i ładny (to rowniez cos dla Ciebie) no i w miare wydajny, bo to tylko nb (co rowniez ceciach!e bloki z realitynet ;) )

 

ogolem masz same powody do zadowolenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wnioskli sa proste: blok musi byc Tani (czyli cos w sam raz dla Ciebie) i ładny (to rowniez cos dla Ciebie) no i w miare wydajny, bo to tylko nb (co rowniez ceciach!e bloki z realitynet ;) )

 

ogolem masz same powody do zadowolenia ;]

kurde easy bo wpadne w samozachwyt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE - nie podam dokładnej daty!

A moze taka mniej dokladna? :) szacunkowe ETA moze? :) z dokladnoscia do tygodnia :P moze jakies rysunki pogladowe w paincie? :) albo chociaz cena (chodzi mi o GPU oczywiscie) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie bys juz mogł cos blizej powiedziec jak czekam na bloczki na NB ( a własnie na DFI LanParty UT NF3 bedzie trzeba jakies specjalne zapinki miec ) i na GPU i sie doczekac nie moge :D wiec w końcu mogłbys piowiedziec kiedy miozemy sie czegios spodziewac :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu jest własnie jest ten problem a nazywa sie '' mniej wiecej'' :D :D :D :D a tak na serio to jakies szanse na ukazanie se F2G I F2N w lutym są ?? :D :D

 

jak to ze po zimie jest wiosna ;)

 

(niedawno gdzies podalem, iz jak ktos poczeka 14 dni bedzie mogl kupic... w ktorym watku ;))

 

ale wczesniej F2s rev3 ;)

 

takie male zmiany kosmetyczne :P

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ze po zimie jest wiosna ;)

 

(niedawno gdzies podalem, iz jak ktos poczeka 14 dni bedzie mogl kupic... w ktorym watku ;))

 

ale wczesniej F2s rev3 ;)

 

takie male zmiany kosmetyczne :P

było, było mowione i chyba nawet mi ;) wiec czasu już mało, bardoz mało do premiery by wych0dziło że zostało :P :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 7 Lut 2006, 15:19' post='1939379']

swietnie bo wlasnie musze cos na venica wrzucic,ale kiedy?

bo na boxowym coolerze dlugo nie wytrzymam....

rev3 juz w sprzedazy... po prostu jak ktos zamawia rev2 dostaje 3 i tyle... kosmetyczne zmiany, lepiej wykonany itp itd :)

 

+ ladne logo na plexi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można liczyć na jakiąś rev.X F2S'a na procki z małymi jąderkami?

Samhain ... gadaliśmy o tym na gg wiec pewnie pamietasz o co chodzi.

Miazga nie bedzie... z prostego wzgledu... on jest przystosowany do tego... tylko ze jak sam zauwazyles jest mala roznica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...