Skocz do zawartości
lenek

"bezpieczne Usuwanie Sprzetu"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

cały czas pokazuje mi sie ikona "bezpieczne usuwanie sprzetu" gdy na nia klikne okazuje sie że system chce żebym wyjął dysk twardy, zreszta jedyny jaki mam w kompie. Podobno ten problem jest zwiazany z możliwością Hot Plug dysku, czyli wymiany bez wyłanczania kompa. Ja mam tylko jeden dysk więc nie będe go wyciągał :-P. Czy ktoś wie gdzie w biosie mozna to wyłączyć? Mój dysk to Samsung SataII a płyta głowna to K8NE Gigabyta. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zainstalowałeś sterowniki do płyty ?

jak nie to zrób to, jeżeli to nie poskutkuje to kliknij prawym guzikiem na dysk np: C: wybierz "Właściwości" potem zakładkę "Sprzęt" następnie dwukrotnie kliknij na dysk, po chwili pojawi się okno przejdź do zakładki "Zasady"

zaznacz "Optymalizacja wydajności" oraz "Włącz buforowanie zapisu na dysk"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą pierwszą metodę znam, jak dam "zawsze ukryte" to żeczywiście nie pokazuje twardziela, ale również jak włącze cokolwiek na USB to tez mi nie pokaże, a dobrze jest bezpiecznie usuwać cyfrówkę czy tez różne MP3-playery. Natomiast musze się przyglądnać temu programikowi... dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...