Skocz do zawartości
donio

Takie cuś dla hakierów :)

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jest ze mnie totalna lama i siedze zbyt dlugo aby cokolwiek rozkminic z tego zadania ale powiedzcie mi jaki jest schemat zeby dojsc na nastepny level tzn od 1.Nie chodzi mi o dokladne dzialanie krok po kroku tylko jakich narzedzi sie do czegos takiego uzywa i w jakiej kolejnosci .Poprostu jestem ciekaw . Prosze o zrozumienie nie kazdy jest dobry w takie klocki.Pozdrowki for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie kip ja sie pytalem jak wy przechodziliscie na kolejne levele a zaznaczylem ze jestem lama jezeli chodzi o takie rzeczy a ty odrazu musiales wyleciec z tekstem zeby pouczyc sie kilka lat .Ciekaw jestem co bys zrobil jakbysmy staneli na swiatlach :twisted: (215KM robi swoje) to tez bys sie glupio czul!!!!!!. Zamiast mi odpowiedziec na pytanie i pouczyc mnie troche to robisz z siebie zarozumialego cwaniaka ktory wie ale nie powie i koniec .To by było na tyle. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm Easy na drugir mam HACKI najalatwiejsze z flashem bylo www.flashzone.pl tu macie rozwiaznie i polecam program crack me do pocwiczenia sobie hmm a wogule to zmiane przegladrki z ie na jakas inaa juz troszke latwiej chociaz caly ten system patrzy ale nie jest doskonaly

 

:-) nic nie pomoge bo nic nie wiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tym http://www.try2hack.nl/levels/level3-c.html co jest za haslo bo kurde zrobil taki wrzut:

PASSWORD="AbCdE";

CORRECTSITE="level4-jozera.html";

WRONGSITE="http://www.disney.com";

a to jest żarcik :)

tamto haslo to podpucha, odpowiedzi szukaj w plikach tymczasoeych (Temporary Internet Files)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :) Czym zedytować PasswdLevel4.class ??? Bo jush prubowałem wszystko i niemam pojęcia ....

Jakbyś próbował wszystkiego to byś zrobił :D :D :D :wink:

Spójrz znowu do temporay internet files

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...