Skocz do zawartości
donio

Takie cuś dla hakierów :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwarz, że u góry masz podaną stałą "mc001A" czyli 0123...itd. czyli

Mid(mc001A, 56, 1) odpowiada 56 literze(znaku) ze stałej mc001A i jest to T.

 

Jeżeli coś źle napisałem to mnie poprawcie

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie kip ja sie pytalem jak wy przechodziliscie na kolejne levele a zaznaczylem ze jestem lama jezeli chodzi o takie rzeczy a ty odrazu musiales wyleciec z tekstem zeby pouczyc sie kilka lat .Ciekaw jestem co bys zrobil jakbysmy staneli na swiatlach  :twisted: (215KM robi swoje) to tez bys sie glupio czul!!!!!!. Zamiast mi odpowiedziec na pytanie i pouczyc mnie troche to robisz z siebie zarozumialego cwaniaka ktory wie ale nie powie i koniec .To by było na tyle. Pozdrawiam

nie bulwersuj sie tak ;]

zakladam ze wiekszosc z tych osob ktore 'przechodza kolejne levele' ma juz kilka lat nauki i doswiadczen za soba , wiec dlatego mowie ze jak nie mozesz rozgryzc pierwszego to wiele przed toba

 

ps. podpowiedz do 6. "sniff sniff" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geniusz pomocy :) bo mi sie mózg przegrzał i niemorze pracować stabilnie. Ciągle są jakieś artefakty.....  :D

 

Wogule mi wszyedł aceklmorstAAH taki username ... :)

a mi username wyszedl Try2ack nie pomylilem sie Try2ack teraz powiedzcie czy mam dobra technike... a haslo mi wyszlo spirauion

Masz chyba dobrą technikę ale złe wykonanie :wink: hasło to Try2Hack a nie Try2ack, a hasło jest całkiem inne ale sam spróbuj :D :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geniusz pomocy :) bo mi sie mózg przegrzał i niemorze pracować stabilnie. Ciągle są jakieś artefakty.....  :D

 

Wogule mi wszyedł aceklmorstAAH taki username ... :)

a mi username wyszedl Try2ack nie pomylilem sie Try2ack teraz powiedzcie czy mam dobra technike... a haslo mi wyszlo spirauion

 

Mi sie wydaje że username to raczej Try2Hack :)

ale to mi sie tylko wydaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geniusz pomocy :) bo mi sie mózg przegrzał i niemorze pracować stabilnie. Ciągle są jakieś artefakty.....  :D

 

Wogule mi wszyedł aceklmorstAAH taki username ... :)

a mi username wyszedl Try2ack nie pomylilem sie Try2ack teraz powiedzcie czy mam dobra technike... a haslo mi wyszlo spirauion

 

Mi sie wydaje że username to raczej Try2Hack :)

ale to mi sie tylko wydaje....

Tez mi sie tak zdaje ale wyszlo mi ack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd się wzieło to hasło OutOfInspiration ???

Zajebisty jestes ......a czytales moze zasady tej gry ?

chodzi o to jakbys nie wiedzial zeby kazdy sam na to wpadl a nie zebys podal wszystkim rozwiazania gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier***e. Ludzie. Jak wy to robicie?? Dla mnie to magia. Pierwszy poziom przeszedłem, w drugim nie chce mi wejść. Znaczy się wydaje mi się, że hasło i user jest dobry ale nic się nie dzieje. Wiem, że ja to kilka poziomów niżej(nawet kilkanaście) jeśli chodzi o wiedzę, ale może dalibyście jakieś porady początkującemu?? Od czego zacząć?? Programowanie? W czym(Assambler, Turbo Pascal, Basic, C czy coś jeszcze innego)?? Please. Wiem, że to lameriada, ale chce się sam nauczyć, tylko powiedcie czego. Może jakiś linki do kursów(programowania się rozumi). Z góry THX.

PS. Chyba nie chce wchodzić na 6 poziom, skoro z tego co mówcie ja nic nie roumiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...