Skocz do zawartości
grzesiu

Chipsy High-end

Rekomendowane odpowiedzi

Tez kiedys zasmakowalem w Pringlesach ale pozniej jakos znikly... nastepnie byly Laysy a teraz niepodzelnie rzadza Crunchipsy X-Cut'y ;] serowo cebulowe mmm ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pringlesy :!: Świetne chipsy, inne od wszystkich dostępnych na naszym rynku :!: ;) Pewnego pięknego dnia nie było ich w moim ulubionym straganie na legionowskim targu i od tamtej pory na oczy ich nie widziałem :mrgreen: Jutro lecę do Piotra i Pawła zakupić paczuszkę :razz: Dzięki, ze mi o nich przypomniałeś :) Muszę przypomnieć sobie ich smak... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w usa nie ma chipsow o smaku papryki chyba ze pojdziesz do sklepu z polskimi rzeczami, dziwna sprawa:(

tez to zauwazylem - bardzo dziwna sprawa. Spytalem nawet czarnego brata ;) czemu nie maja - powiedzial, ze sa za to BBQ i ze w ogole o paprykowych nie slyszal. Pozostawaly cebulowe. Zreszta przy piwku Arrogant Bastard ich smak i tak nie mial znaczenia ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez SlowsilveR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu pogłosek o wizycie Chucka Norrisa w polskim sejmie i spotkaniuz samym Lechem Kaczorem Kaczyńskim, amerykański Rząd kazał wycofać pringlesy z polskiego rynku. Kiedy Chuck zobaczy pronglesy wpada w szał i kopie wszystkich z półobrotu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić Pringlesy mówicie? BP to chodzi o tą stację benzynową? Kurde, jak ja ich dawno nie jadłem.

Tak, gas station ;]

 

BP

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre są Paprykowe z Kauflanda i bekonowe z Biedronki :) ale to raczej low-end - ale za ta cene - < 2zł warto :D - niczym nie ustepuja Lejsom ktore sa masakrycznie drogie.

Poza tym Kranczipsy Xkat :D serowo cebulowe sa wporzo :D

Oczywiscie Pringelsy rulez ale rzeczywiscie ostatnio ciezko je dostac :/ kiedys w Hiszpanii kupilem o smaku Pizzy - byly szupel 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osz przypomnieliście mi o tych chipsach. Hmm normalnie ze 7,8 lat temu je jadłem, były wyśmienite. Skoro mówicie, że są w BP, to chyba się skuszę i skoczę zaraz. Do stacji BP mam niecałe 1,5 km więc to niedużo, może będą :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pringelsy, były takie w zielonym opakowaniu (dawno się jadło :D ) chyba cebulowe, czy też ser+cebula... pyyyyyyycha... Flipsy zielona cebulka (pyszne, chyba nawet lepsze niż Pringelsy, pozatym tanio i dużo)... Chio śmietankowo-cebulowe i ogólnie wszystko z cebulą... Lays Apetite Szynka z serem - też rewelacja. Nie lubie chipsów paprykowych - fujjjj... (z wyjątkiem Biesiadnych, mimo, że bieda straszna, 1.59zł za dużą paczkę, to z paprykowych najlepsze...) A po Pringelsy chyba zaraz też pojadę :) tak się rozmarzyłem i mnie wzięło na jakieś dobre chipsy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ja zawsze najbardziej przepadalem za paprykowymi, ale w Walii nie do dostania. Teraz przerzucilem sie na Pringlesy o smaku Smoked Bacon albo Sour and Onion. Chociaz jak mam wybierac to biore Starbursty (bo po chipsach jak mawia moja zona "trabie odbytnica" :D :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...