Skocz do zawartości
grzesiu

Chipsy High-end

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj jadłem Lider Price - paprykowe karbowane i powiem ze niezłe, jak na tą cene 1.59zł - 100g, nawet smaczne, dobra konkurencja dla x-cutow, tyle ze bardziej wyrazisty smak jest, taki ostryy....

 

druga paczka wczoraj to byla wielka Lays apettite(tak to sie pisze?) ser z szynką, bardzo dobre, ale drogie, najgorsze to ze 40% paczki to chipsy, a 60% to powietrze, a wydaje sie taka duza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze kukurydziane ziemniaczanych juz dawno nie jadłem bo to wszystko to samo.

 

Chio robi nawet dobre:

http://www.hipernet24.pl/prodinfo.php?item...ro_id=&char_id=

 

Do tego jakis dip. Najlepiej serowy ale w Polsce jeszcze niedostępny. Ze"zwykłą" salsą tez dobre, Najlepsze oczywiście o smaku serowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jestem czy ktos jadł pringlesy salt & vinegar

 

jak byłem w anglii w wakacje to przez przypadek kupiliśmy - jakos nikt nie wiedział co to vinegar - jak sie pozniej okazało ocet - nie do zjedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadłem. Ta sama sytuacja- będąc w Irlandii kupiłem nie wiedząc co to vinegar, a miałem straszną ochotę na Pringelsy (których dawno nie jadłem). Niestety ochota mi b. szybko przeszła ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my kupiliśmy na początku pobytu i stały pod biurkiem do konca a byliśmy 3,5 miesiąca

 

Niestety nie chciały z niczym wchodzić ani z lagerem ani z bitterem. Ja nie wiem ale anglicy lubią chyba strasznie ocet bo bylismy na angielskiej rivierze i tam bardzo duzo barów było typu fish and chips i normalnie od tych frytek to tak octem jechało ze hej. bleeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam, chipsy o smaku vinegaru so niczym w porownaniu do chipsow o smaku 'salt sea'... poprostu jak chipsy z vinegarem tylko kilka razy kwasniejsze.

a tutaj w sumie smieszna sprawa bo pringelsy tanie sa w porownaniu do reszty.. o ile pamietam pak 8 tub (4 original i 4 onion and sour cream albo cos takiego, zielone te;P )kosztowal $4.50.. hmm chociaz niedawno widzialem cale kartony frito laysow solonych za chyba 12.99 (50 malych paczek)

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chipsy sa ok ! Ale na dluzsza mete robia male spustoszenie w naszym organizmie... trzeba z umiarem... kiedys zarlem ile wlezie ;] Teraz malo, malo osob zdaje sobie sprawe jak chips podrazniaja przewod pokarmowy, nery etc. Ale i tak kocham Lays'y :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Pringelsy to jest to, ale cieżko je dostać a jak są to w jakiej cenie. U mnie na biurku leżą właśnie lays'y zielona cebulka, jadł ktoś ostrą papryke czy jakoś tak, co je Ronaldinho reklamuje, spodziewał sie czegoś bardziej ostrego ale ogólnie spoko były :)

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość swofford

Czytałem temat ale byłem też na 3ech stacjach w Krakowie i nie ma :/ Myślałem o jakiś namiarach na sklep :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pringelsy faktycznie roxuja rulezem ,ale teraz ciezko je dostac we Wrocku. Szukalem wszedzie w "Koronie" (centrum handlowe) we wszystkich mniejszych marketach typu Real ,Lidl itd (procz biedronki ;) ) i nigdzie tego nie ma. Teraz jedynie jadam lays ,ale to baardzo rzadko. Zwykle do piwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole kupic w makro za 10zł 750g paczke nachosów (to to co sie z dipem je :D) starcza na tydzien :D a jakie dobre

 

a co to za nachosy są? Bo jakos nie kojarze. Mozna je w sklepie kupić czy tylko w makro są? Ma ktos fotke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem podzielić się z wami swoim przepisem na chipsy o smaku paprykowym. :-P

1. Obrać kartofle i pokroić na 1mm plasterki.

2. Rozlać na patelni "olej z pierwszego tłoczenia" :wink: tak by pokrył plasterki kartofli.

3. Porządnie go rozgrzać.

4. Rozłożyć na patelni nie więcej niż 10 plasterków (łatwiejsza kontrola).

5. Smażyć do momentu aż plasterki zarumienią się do koloru brązowego (nie czarnego) :-P

6. Po usmażeniu wyłożyć na talerz i szybko póki są jeszcze wilgotne, posypaćprzyprawą do frytek

7. Delektujcie się smakiem. :D

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moge oznajmic ze czipsy marki Pringelsy :D zastac mozna w sklepach BOMI. Z tego co widzialem wczoraj maja tam 3 smaki. Paprykowe, klasyczne (solone) i zielone. Za 8,90zl :mrgreen: wiec jak ktos ma ochote to....

 

Smacznego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...