Skocz do zawartości
grzesiu

Chipsy High-end

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrałem się za realizację pomysłu @Corso. Na początek żeby Was zachęcić, powiem, że to jest pyszne... no kurde normalnie rewelacja... Fotki porobiłem :lol: . W końcu to taki "mod" ziemniaka :lol2:

 

Na początek smażyłem na patelni. Okazuje się, że jest to niewygodne, bo się plasterki sklejają... I wyposażcie się w Pr0 nóż, bo idzie oci**eć za przeproszeniem przy krojeniu... Przynajmniej ja kroiłem baaaaaardzo cienkie plasterki...

Dołączona grafika

 

 

Tutaj po usmażeniu... Wyszły dosyć tłuste. Było ich więcej ale... zjadłem większość zanim zrobiłem fotkę :lol2:

Dołączona grafika

 

 

Postanowiłem się nie męczyć i wrzucilem plasterki do frytkownicy. Okazało się dobrym pomysłem. Ładnie wysmażone i wogóle... smażcie je do takiego mocno brązowego koloru... zresztą macie na obrazkach... :wink:

Dołączona grafika

 

 

No i tutaj efekt... Jak prawdziwe chipsy :wink:

Dołączona grafika

 

 

Potm przyprawiłem Vegetą. No i coś pysznego... Rewelacja po prostu... będę jeszcze eksperymentował z różnymi przyprawami... Wogóle zauważyłęm, że muszą być naprawdę cienkie... smakują jak prawdziwe chipsy... trochę mnie ręka boli od krojenia... ale warto było... naprawdę polecam. :)

Dołączona grafika

 

 

 

Smacznego :wink: i dzięki @Corso, za dobry pomysł. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZGeneralnie Pringelsy są najlepsze - kiedyś były, później się "zmyły", a teraz są np. w Tesco i Makro po 7-8 złotych za tubę.

No wiesz - pojecie wzgledne - jednemu smakuja - innemu juz nie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/9...913338/91333879

 

Pringles hot & spicy - najlepsze czipsy jakie dane mi bylo jesc :) Jak jade do Niemiec to przywoze ze soba jakies 10 tub (1,60 euro za tube).

no jedne z lepszych chipsow jakie jadlem :D, u nas one nazywaja sie "fiery hot".. wlasnie je jem :P. zddjecie:

http://tinypic.com/view/?pic=r89e2g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio chcialem se kupic crunchipsy(niewazne jaki smak :P) paczka byla srednia , a baba w kasie zawolala 5zl , podziekowalem i odnioslem paczuszke :D

zdzierstwo :D

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Pringlesy w Piotrze i Pawle w Blue City w Warszawie kosztują 8zł za paczuszkę ;] Jutro jadę skosztować [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no czipsy do bro sa bardzo gut ;)

 

Ale znalazlem jedną wade. Z moich spostzrezen wynika tylko ze lay'sy i i czipsy z biedronki przy jednoczesnym sporzyciu 6-7 piw na dzien następny wywołują dziwną blaze...

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chrupek to najabrdziej podchodza mi trójwymiarowe Twistos Texas Grill - poprostu roxuja :D

Z chipsów to ostatnio zajadam sie zwykłymi tanimi chipsami z Alberta za 1,29 są poprostu świetne - nie za tłuste, stosunkowo grube no i dużo :D do pifka nie ma lepszych.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w usa nie ma chipsow o smaku papryki chyba ze pojdziesz do sklepu z polskimi rzeczami, dziwna sprawa:(

W Portugalii maja tylko solone i o smaku szynki (czy cos w tym stylu). Nie licze Pringles, choc tak na dobra sprawe nie przygladalem sie jakie sa smaki, wiec tez moze byc zonk.

 

Tesknie za paprykowymi...

 

EDIT: sa jeszcze pomidor+zielona papryka, dzis obadam ten wynalazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi smaka topic zrobił. Mogliby teraz po mnie koledzy przyjść to by się do Biedronki poszło :)

 

A tak BTW. to pringlesy jadłem chyba ze 2 razy tylko i to bardzo dano więc nie pamiętam :( Do BP mam 5km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to pringelsy wydają sie wogole nie zrobione z ziemnaków, przeciez takich równych chipsow nie da sie zrobic (jezeli po kims powtarzam to sorki, nie czytalem calego tematu), cos oni kombinują jak z tymi McNuggets z McClowna

--> SpIrIt

może i pomysł Corso jest dobry ale jakbym miał sie tak bawić, to by mi się chyba jedzenia odechciało,

aaaa już wiem gdzie są moje unikalne talerze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to pringelsy wydają sie wogole nie zrobione z ziemnaków, przeciez takich równych chipsow nie da sie zrobic (jezeli po kims powtarzam to sorki, nie czytalem calego tematu), cos oni kombinują jak z tymi McNuggets z McClowna

Pringelsy to chrupki a nie chipsy. A są pewno zrobione z jakiejś masy ziemniaczanej itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solone Euro Shoper z Alberta, Albo Top Chips z biedronki. Za dużą paczkę (nie pamiętam ile g) trzeba zapłacić jedyne ~1,90zł wy wypadku pierwszych i 1,80 za drugie. Chipsy są bardzo dobre, chyba, że ktoś nie lubi solonych. Innych smaków tychże chipsów nie próbowałem, bo się bałem. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...