Skocz do zawartości
grzesiu

Chipsy High-end

Rekomendowane odpowiedzi

byłem dziisaj w piotrze i pawle, i co rzuciło m isie w oczy, to własnei pringelsy, oczywiscie paczuszke solonych musiałem sobie kupic i sa prze mega :D niedlugo wyprobuje inne smaki, bo całkiem sporo ich.

6,50 za pake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

6.50 to świetna cena :). Powtarzam pytanie: ktoś z wawy widział je gdzieś? W pon byłem w 4 różnych carrefour'ach, jakiś tam sklepach i nie widziałem :-|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

6.50 to świetna cena :). Powtarzam pytanie: ktoś z wawy widział je gdzieś? W pon byłem w 4 różnych carrefour'ach, jakiś tam sklepach i nie widziałem :-|.

Odezwij sie do mnie i Ci powiem :P Wiesz gdzie jest Reduta? To zaraz obok jest Blue City i tam na dole masz Piotra i Pawła sklep, tam masz Pringlesy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Odezwij sie do mnie i Ci powiem :P Wiesz gdzie jest Reduta? To zaraz obok jest Blue City i tam na dole masz Piotra i Pawła sklep, tam masz Pringlesy :]

Wiem wiem, zrobię wypad w najbliższym czasie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6,50 świetna cena? Ja znalazłem w mieście obok za 4,80 :lol: Niestety zostały tylko Original, ale już zamówiłem sobie tam smak zielona cebulka. Ahh... brakowało mi tego smaku.

 

Dodam tylko, że ten sklep kupuje Pringles w Makro, więc tam jest jeszcze taniej.

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

6,50 świetna cena? Ja znalazłem w mieście obok za 4,80 :lol: Niestety zostały tylko Original, ale już zamówiłem sobie tam smak zielona cebulka. Ahh... brakowało mi tego smaku.

 

Dodam tylko, że ten sklep kupuje Pringles w Makro, więc tam jest jeszcze taniej.

u mnie na stacji 8.50 :x

 

 

Do makro chyba nie każdy może kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do makro, w poznaniu kiedys i chyba dalej sa 2 osoby na karte, i wcale nie trzeba miec firmy. A nawet cos mi w głowce swita ze bez karty juz mozna.

tylko jak juz kupujesz to całymi zgrzewkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do makro, w poznaniu kiedys i chyba dalej sa 2 osoby na karte, i wcale nie trzeba miec firmy. A nawet cos mi w głowce swita ze bez karty juz mozna.

tylko jak juz kupujesz to całymi zgrzewkami

W kraku przynajmniej juz mozna wejsc do makro bez karty ( znaczy oficjalne chyba nadal z karta ale maja to w d. i nikt nie sprawdza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makro to hurtownia, więc tylko właściciele firm mogą tam kupować.

Nie właściciele, tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą...

 

Ja właśnie jestem po pringlesach paprykowych...kupionych w realu :lol:

Świetny smak, ale chyba trochę przesadziłem z ilością bo brzuszek boli :oops:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam. Właśnie przeczytałem skład i nie jest tak źle. Mąka ziemniaczana, olej roślinny, mąka kukurydziana, mąka pszeniczna jakiś konserwant trochę soli, jeszcze na dokładek kapkę mąki ryżowej i si. Tożto prawie jak ambrozja. ;-) Tylko w spyrkę idzie jak nie wiem co... :lol:

 

Edit: Pringlesy zawierają 2 substancje pochodzenia chemicznego. Jedna to e471 który jest emulgatorem (ułatwia połączenie wody z tłuszczem) i jest obojętny dla zdrowia i maltodekstryna, która też nic nie robi złego. Konserwantu nie ma. Nic tylko szamać. ;-)

 

Wszystkie dane ściągnięte z pringlesów solonych. Inne smaki mogą być bardziej "kolorowe", ale nie wiem i szczerze mówiąc mnie to nie obchodzi. I tak od jakiegoś czasu jestem da diecie więc odstawiłem pringlesy. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ambrozja? ble, żadnych takich świństw! chce dzika" jak to powiedział Obelix :D

 

Przez was jutro będe musiał przeszukać okoliczne sklepy w poszukiwaniu Piringelsów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pringelsy mam dostępne w bufecie w pracy...12zł. Trzeba będzie się przejść do makro przy okazji skoro mówicie że tam są, tylko ile tam tego minimalnie trzeba kupić ??

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Niemczech na stacji benzynowej widziałem 3 nowe smaki: Serowo-cebulowy, Texas BBQ (mam idealne podróby tego smaku firmy Mr. Potatoe w Szwajcarii :D) i Chili. Będę sobie testował każdy smak po drodze do Polski/Szwajcarii. Tylko cena 3.60 ojro na stacji benz zabija... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech są do kupienia pringlesy w takich małych opakowaniach (po kilka sztuk nie mniejsze tuby, tylko ogólnie mniejsze chipsy) i powiem wam, że te mniejsze lepiej mi smakują ;) Są chyba trochę grubsze i ogólnie lepsze. Z tych małych jadłem tylko serowo-cebulowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem właśnie po spożyciu całej tuby Pringlesów o smaku paprykowym ^_^ :)

Cud miód i papryka :)

Całe 9zł na BP! Ale warto było ;)

 

W Niemczech to w Niemczech tamto... ; -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...