Skocz do zawartości
grzesiu

Chipsy High-end

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej Pringlesów bedzie w Polsce - widziałem przed chwilą na wrzucie reklame "Wyjątkowy smak Pringlesów znowu w Polsce" ;) Kurde, ostatnio jadłem kilka lat temu - aż z ciekawości musze kupić kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś skosztowałem Pringles Light Armoas - Red Pepper with a touch of Olive Extract. Moim zdaniem to jedne z najlepszych chipsów, tak jak octowe :)

 

EDIT: Na Islandii Pringlesy są po ok 5zł. są wszystkie smaki.

Edytowane przez FireGL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam pringlesów light Rice cośtam (większa zawartość mąki ryżowej) nie mają tego super posmaczku i są zbyt twarde. Radze zostać przy zwykłych pringach dla grubasów:P

A ja podczas pobytu w Austrii jadłem te Rice Fusion o smaku papryki i czegoś jeszcze, nawet mi podeszły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Może nie high end a raczej low-mid end w czipsach. Dzisiaj zahaczyłem o Biedronkę i znalazłem coś takiego:

Dołączona grafika

IMO bardzo dobre ;) Dobrze doprawione, dość słone (jak większość czipsów z Biedronki), mi smakowały ;] Za 1,99zł świetne ;]

Był jeszcze smak Zielonej Cebulki (też Tasty) ale nie kupiłem ;p

Pozdrawiam i polecam ;p

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak troche sentymentalnie zapytam - pamieta ktos z was jeszcze smak rafelsów kurczakowych??

To dopiero były fajne chipsy...

 

a żeby nie odbiegać od tematu to dla mnie najwiekszy wypas to doritos - czerwone - niestety w polsce niedostepne (w sumie to kategoria nachos...) (czy jakos tak sie to pisze:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Może nie high end a raczej low-mid end w czipsach. Dzisiaj zahaczyłem o Biedronkę i znalazłem coś takiego:

Obrazek

IMO bardzo dobre ;) Dobrze doprawione, dość słone (jak większość czipsów z Biedronki), mi smakowały ;] Za 1,99zł świetne ;]

Był jeszcze smak Zielonej Cebulki (też Tasty) ale nie kupiłem ;p

Pozdrawiam i polecam ;p

Ja dzisiaj zahaczyłem o jedną z pobliskich Biedronek, ale były tylko Zielona Cebulka i Szynka z Serem.. Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę spróbować tych Tasty Zielona Cebulka, mam nadzieję że będą dorównywały tym Kebabowym ;p

Zielona cebulka i Szynka z serem są w biedronce już od ponad roku, ale Kebabowych to jeszcze nie widziałem...

 

Cebulka syci, szynka z serem jest średnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lancu Zielona Cebulka to nie to samo co ser Cebula ;p Zielona Cebulka ma jasno zielone opakowanie i napis "Edycja Limitowana" wiec nie może być od roku ;p Na pewno u mnie w Biedronce zawsze były Szynka z serem i ser cebula :P

 

// EDIT

Skosztowałem tych drugich Tasty'ów i są dobre lecz dla mnie Kebabowe lepsze ;p

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lancu Zielona Cebulka to nie to samo co ser Cebula ;p Zielona Cebulka ma jasno zielone opakowanie i napis "Edycja Limitowana" wiec nie może być od roku ;p Na pewno u mnie w Biedronce zawsze były Szynka z serem i ser cebula :P

 

// EDIT

Skosztowałem tych drugich Tasty'ów i są dobre lecz dla mnie Kebabowe lepsze ;p

Fakt, my mistake ;)

Kebabowe sycą ^^ Zielonej cebulki nawet nie kosztuje, bo pewnie będzie bardzo podobna w smaku do ser-cebula :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Kebabowe są najlepsze z tych dostępnych smaków.. Trzeba by je porównać z Crunchipsami o smaku Kebaba..

są bardzo podobne, mocne w smaku

 

co do biedronkowych polecam top chips naturalne zioła, 1.90zł a dobre nawet lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio całkiem niezłe mają Zioła Włoskie.

O to chyba jednak takie cuś miałem :D całkiem całkiem są

 

A no i maczugi ktoś tam napisał, wypasione są! Te duże można od razu wsypywać do paszczy xD takie fajne pudełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że czipsy Tasty z Biedronki (serowo-cebulowe) są produkowane przez Lorenz? Innymi słowy to są Crunchipsy zbierane z podłogi zapewne. ;) Co nie zmienia faktu, że IMO są LEPSZE od zwykłych Kranczipsów ser-ceb :D

Co więcej, wszystkie pozostałe TOP-Chips czyli papryka, sól, bekon, zielona cebulka są znów produkowane przez Frito-Lay! :D Czyli są to Laysy z podłogi! :D I również są bardzo smaczne :P

 

Co do kebabowych Crunchów - mnie nie smakują... :(

Edytowane przez qrvich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...