Skocz do zawartości
grzesiu

Chipsy High-end

Rekomendowane odpowiedzi

Znam ten ból. Rok temu sobie kupiłem pringlesy paprykowe. wszamałem pół tuby i mi zaszkodziły tak, że pół nocy mnie skręcało. Od tej pory nie mogę na nie nawet patrzyć. ;-)

 

EDIT: Haha Havoc! :lol: Nie no znowu tak źle nie jest :P

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis postanowilem sprobowac solonych Lays Prosto Z Pieca. O ile chipsow generalnie nie jadam, to chyba dla tych zaczne robic wyjatek. Przede wszystkim: bardzo smaczne, nie czuc tylko i wylacznie soli.

A co rownie wazne: normalnie, po jedzeniu chipsow zawsze mam na palcach tluszcz i resztki soli - tutaj tego nie uswiadczylem. Producent twierdzi na opakowaniu, ze zawieraja 70% mniej tluszczu i jestem sklonny w to uwierzyc, bo podczas konsumpcji nie czuje sie, zeby byly tluste czy nadmiernie slone.

Drogie, ale IMHO warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za laysami z pieca nie przepadam w skrócie suche torciny bez tłuszczu ale jak to się mówi co kto lubi.

 

Dokładnie, chipsy bez tłuszczu to nie chipsy!

Z piwem w ogóle nie idzie tego połączyć, smakują wtedy paskudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wlasnie do piwa swietnie leza, a grillowana papryka jeszcze bardziej niz solone.

 

Inna rzecz, ze dla mnie swietna przekaska do piwa sa male suszone kalmarki; niestety, nie widzialem ich nigdzie w PL, za to na Ukrainie kosztuje to grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi te chipsy ala nachos/toritlla czy jak je tam zwą, to polecam kupić o smaku solonym, wsypać je na płaski talerz, posypać tartym serem i posiekanym chili, wstawić do piekarnika poczekać aż ser się rozpuści i szamać z TYM DIPEM (według mnie można olać te dziwne pomidory w przepisie) i odrobiną śmietany (można śmietanę zmieszać z ziołami i szczypiorkiem. bardzo proste i wypasione danie.

Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie fanem jestem Lays solone i paprykowe, pringlesy już mi tak nie smakują jak kiedyś ale wynalazłem takie zestawy crunchips kibica w zestawie z dwoma dipami za 6zł chyba... zaczynam przekonywać się do naczosów ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis wyjscie z domu jest niebezpieczne ;]

 

wlasnie pozeram Kabananostrre Angeliki z Grudziadza :) w smaku troszke jak bekon, przynajmniej na poczatku. nigdy nie przepadalem za bekonem wiec ten miesny smak mi bardziej podchodzi.

 

przezarlem sie srodziemnomorskimi z pieca, wiec nie bralem krewetek po tajsku bo wyglada ze smak bedzie podobny. napewno slodki.

 

mam jeszcze w zanadrzu Htipti Daniela z Blaszek :) wzialem ze wzgledu na twarozek, licze na smak podobny do cebulki ze smietaną? zaden inny smak nie przyszedl mi na mysl po przestudiowaniu opakowania :)

 

ciekawe jaki smak wygra/ł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smakowal ktos z Was te nowe smaki Lays? krewetki, kabanos?

 

Kabanos - mała paczka dla spróbowania, jak ktoś ma za mało soli w organizmie to polecam - aż wżera się w dziąsła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co jadłem uszeregowałbym je tak:

krewetki > zioła > kabanosy

Muszę przyznać, że całość nowej linii Lays smakują mi nieporównywalnie lepiej niż np prosto z pieca lub te smaki jesienno-zimowe czy jak to tam leciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmmmm ostatnia próbowałem tych krewetkowych i przyznać muszę, że pycha :D jakieś Lays tzatzikowe (albo jakaś inna grecka nazwa) też jadłem i też mi smakowały! :D tylko dodać muszę, że ja uwielbiam chipsy pod każdą postacią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art385

 

Ty w ogole zaprzestan jedzenia jakichkolwiek chipsow skoro tyle razy juz ''spawales'' z tego powodu .

W zyciu mnie sie jeszcze nie zdazylo zeby po chipsach spawac , no chyba ze wzmacnianych alkoholem ;)

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biedronce są teraz w 'karnawałowych smakach' czipsy pikantna papryka czy jakoś tak, smak identyczny jak lay's strong (nawet IMO lepsze bo nie są aż tak słodkie) także jak ktoś lubi to niech sobie kupi bo 3zł za duża paczkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smakowal ktos z Was te nowe smaki Lays? krewetki, kabanos?

 

Wczoraj jadłem krewetkowe i całkiem spoko, troche przypominąją jakąś zupkę Tao Tao w smaku, ale nie pamiętam nazwy :P

 

Zgadzam się, że krewetkowe są jak chińska zupka :lol2: Te o smaku kabanosów są ohydne, jak jakieś stare snacki bekonowe, ziołowe są jakieś takie kwaskowo-nijakie - ogólnie nie oceniam tej serii najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne smaki Lay's:

krewetkowe - kijowe. Smak nijaki, nie da się wyczuć niczego konkretnego, od biedy można zjeść.

htipiti - pierwsze wrażenie - kurna fromage! Co oni w bambuko lecą? Lecz po zgryzieniu chipsa dociera lekko pikantny smaczek. W sumie nic specjalnego, bardzo podobne do fromage i na pewno smak na nich bazowany.

niezłe ziółko - jeszcze nie próbowałem bo kolega mnie od nich odwiódł. Stwierdził, że jadł dzień wcześniej i wywalił do kosza - podobno aż tak niedobre. Ale i tak spróbuję tym bardziej, że z htipiti wygrałem następną paczkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...