Skocz do zawartości
grzesiu

Chipsy High-end

Rekomendowane odpowiedzi

W Portugalii maja tylko solone i o smaku szynki (czy cos w tym stylu). Nie licze Pringles, choc tak na dobra sprawe nie przygladalem sie jakie sa smaki, wiec tez moze byc zonk.

 

Tesknie za paprykowymi...

 

EDIT: sa jeszcze pomidor+zielona papryka, dzis obadam ten wynalazek.

W Ireland ludzie jedza chipsy octowe, pringelsy tez takie sa, smierdzi to okropne i jesc sie tego nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na ukrainie to jadłem Laysy o smaku kraba. Śmierdzi to jak cholera, a różowe opakowanie z rysunkiem paluszków krabowych nie zachęca do jedzenia. Ogólnie fuj.

OT. Z dziwnych rzeczy to mają tam Coca-Cole o smaku waniliowym i fantę, która smakuje tak jak tanie orenżady w Polsce. Aha. I u nich w telewizji leci Prison Break... 0o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na ukrainie to jadłem Laysy o smaku kraba. Śmierdzi to jak cholera, a różowe opakowanie z rysunkiem paluszków krabowych nie zachęca do jedzenia. Ogólnie fuj.

OT. Z dziwnych rzeczy to mają tam Coca-Cole o smaku waniliowym i fantę, która smakuje tak jak tanie orenżady w Polsce. Aha. I u nich w telewizji leci Prison Break... 0o

Nie jadłem, wolałem serowe, co do coli to maja ale liczyc sie z tym musisz ze jak otworzysz raz to juz się robi napój nie gazowany :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru piwach nawet TopCHips z biedronki sa high-end :) Jak widac wszystko zalezy od nastawienia :-P

 

ak byłem na ukrainie to jadłem Laysy o smaku kraba. Śmierdzi to jak cholera, a różowe opakowanie z rysunkiem paluszków krabowych nie zachęca do jedzenia. Ogólnie fuj.

OT. Z dziwnych rzeczy to mają tam Coca-Cole o smaku waniliowym i fantę, która smakuje tak jak tanie orenżady w Polsce. Aha. I u nich w telewizji leci Prison Break... 0o

za to w usa maja mietowa czekolade :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chipsy o smaku octu sa swietne np. irlandzkie hula hops czy jakos tak, poza tym fajnie sa pakowane np 18x25gram w oddzielnych paczuszkach o roznych smakach, ktore sa zamkniete w jeden duzej.. mam nadzieje ze jeszcze w tym miechu dostane kolejna dostawe jakis innych octowych chipsow:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru piwach nawet TopCHips z biedronki sa high-end icon_smile3.gif Jak widac wszystko zalezy od nastawienia icon_razz2.gif

nie tyle od nastawienia ile od tego ile się przepiło i ile zostało w kabonie...

 

Mały updejt dokonań z czipsami hołm mejd:

Najlepiej mieć frytownicę elektryczną.. to raz, dwa to ziemniaki szybciej się kroi szatkownicą zintegrowaną w każdej niemal tarce do jarzyn, trzy należy wrzucać pojedyńczo na głeboki olej (polecam oliwę, będzie top gear a nie jakiś high end :P ) ... a propo's high endu: takie chipsy sa jak najbardziej hajendowe : frytownica bierze jakieś 2 - 2,5 kW, olej idzie w ilości litr na cała frytownice, oliwa też ... do tego trzeba zakupić rzemieślniczej roboty tarkę do jarzyn oraz pozmywać po skończeniu operacji (polecam płyn Ludwik bo Polski :P ) i w taki oto sposób dajecie pracę ludziom oraz przysparzacie zysku kasie państwa przyczyniając się do szybszej rewaloryzacji rent i emerytur tudzież wzmocnienia krajowej waluty. a GLUTEUS MAXIMUS bedzie maksymalny przy okzaji :D

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POjawily sie Lays'y o smaku Kurczaczka :) Pamietam kiedys byly pyyyycha :)

Teraz to tylko zielona cebulke wcinam

 

U mnie w miasteczku nie ma jeszcze tych kurczakowych. Jadł juz je ktos z was ?? Umywaja sie chociaz troszeczke do tych dawnych \??? B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do wyzej wymienionych Lays'ów kurczaczkowych, to nie bylo sie czym podniecać :) A tak sie napalilem, nawet troche nie sa tak dobre jak te stare Lays'y max chicken.

 

Jednak nadal bede wcinał zieloną cebulkę :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Odkopujemy, właśnie szamiem jakąś podróbkę Peppiesów (czy jak to tam ;) ) o nazwie snaker z biedronki-dużo sie nie różnią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopujemy, właśnie szamiem jakąś podróbkę Peppiesów (czy jak to tam ;) ) o nazwie snaker z biedronki-dużo sie nie różnią :P

kojarzę, są zajebiste :) Często jadam

 

a z laysów to ja wole appetity te ser z szynką.

Których u mnie juz nie ma :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopujemy, właśnie szamiem jakąś podróbkę Peppiesów (czy jak to tam ;) ) o nazwie snaker z biedronki-dużo sie nie różnią :P

tak słonych chipsów w życiu nie jadłem po pół paczce trzeba wypić z pól litra wody, ale smak porównywalny w peppiesami to fakt ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...