Skocz do zawartości
redsnake56

Najlepsza Gra Przygodowa

Najlepsza gra przygodowa  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora gra wg Ciebie jest najlepsza:

    • Syberia
      8
    • Syberia 2
      10
    • Najdluzsza podroz
      3
    • Monkey Island (seria)
      13
    • Inna... (jaka?)
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Gobblins 3 na Amige, to byla chyba najbardziej jajcarska przygodowka w jaka gralem. Podobaly mi sie tez przygodowki: Universe oraz Curse Of Enchatia, Monkey Island I to byla pozycja przy ktorej spedzilem wiele tygodnii, II malo mnie wciagnela, niezabawne bylo operowanie 11 dyskietkami 3.5 cala. Kilka razy przeszedlem rowniez Simon The Sorcerer.

 

Milo powspominac, teraz juz mnie jakos nieciagnie do gier przygodowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alone in The Dark 1,2,4 miod !!

Indiana Jones and Fate of Atlantis :P

Monkey Island cala seria

Teenagent :D

Syberia 1 i 2

Fahrenheit (tylko nie wiem czy to mozna nazwac przygodowka ;)

Sam&Max: Hit the Road

Discworld

Goblins 1,2,3...

i dlugo tak bym mogl wymieniac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack Orlando :arrow: klimat, klimat, klimat :!:

 

Najlepsza przygodówka w jaką w życiu grałem :!: :razz:

 

Najlepsza seria: Broken Sword :!: Syci ;) Ostatnia część tej gry jak dla mnie :arrow: SUPER :!: ;)

 

Pozdrawiam :!:

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ooo jack orlando byl najs. Pare lat temu jak w to siostra grala to sie dosiadlem i sam zaczelem, ale...

ten koles co korby pilnowal zawsze mnie bil a ja nie wiedzialem czemu - bo czytac nie umialem lol ;]]]]]]]]

A tak poza tym, monkey island byl najs. Gralem w jedna czesc, nawet nie wiem w ktora, ale pamietam ze na poczatku sie z armaty walilo do statkow...

 

A btw, moze ktos powiedziec mi ktora to czesc?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Nomad Soul gra genialna pod wzgledem fabularnym jak i technicznym (świetna grafika jak na tamte czasy) lecz niestety ogolnie gra jest niedoceniona ale ci co grali wiedzą że to świetna gierka na zachęte powiem że Nomad Soul zrobili ci od Fahrenheit'a którym wszyscy się zachwycamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna rozdzielac Syberii na 1 i 2 przy takich ankietach.

Tym samym zaglosowalem na Syberie 1 oraz oddaje z tego miejsca glos na 2cz.

 

The Nomad Soul gra genialna pod wzgledem fabularnym jak i technicznym (świetna grafika jak na tamte czasy) lecz niestety ogolnie gra jest niedoceniona ale ci co grali wiedzą że to świetna gierka na zachęte powiem że Nomad Soul zrobili ci od Fahrenheit'a którym wszyscy się zachwycamy.

Mam ta gre. Swego czasu szok techniczny. Klimat cyberpunk, wogole muzyka Davida Bowie. Jeszcze nie dawno w to gralem (z pol roku temu).

 

UWAGA UWAGA !!!

RARYTAS ZA GROSZE !!!

http://allegro.pl/show_item.php?item=83018975

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta gre. Swego czasu szok techniczny. Klimat cyberpunk, wogole muzyka Davia Bowie. Jeszcze nie dawno w to gralem (z pol roku temu).

Jak moglem zapomniec o Nomad Soul ?? Przeszedlem gp dawno temu.Najtrudniejsza gra jaka skonczylem (no i jeszcze PoP2 ale to juz nie przygodowka :wink:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Eeeeej a nikomu sie lowca androidow (blade runner) nie podobal...? tez byl najs.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...