Skocz do zawartości
redsnake56

Najlepsza Gra Przygodowa

Najlepsza gra przygodowa  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora gra wg Ciebie jest najlepsza:

    • Syberia
      8
    • Syberia 2
      10
    • Najdluzsza podroz
      3
    • Monkey Island (seria)
      13
    • Inna... (jaka?)
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Sam & Max hit the road. Do tej pory pogrywam od czasu do czasu - chocby po to, zeby pograc w mini gierki ;)

Seria Silent Hill ze szczegolnym naciskiem na pierwsze dwie czesci.

Discworld oparty na swiecie wyczarowanym przez Pratchetta.

Pierwsza czesc Alone in the Dark (choc druga tez byla przyjemna).

Indiana Jones and the Fate of the Atlantis.

No i niesmiertelna seria Secret of the Monkey Island.

Nie zapominajmy tez o King's Quest, Police Quest, Space Quest, Leisure Suit Larry (choc tutaj ostatnia czesc to dno jakich malo)

Polski Teenagent byl calkiem fajny - kilka razy sie niezle usmialem podczas gry.

Syberia I za klimat. Dwojka na razie nie ruszona z roznych wzgledow. Ale juz bez tej rewelacji co gry wymienione wyzej <_< .

Nie wiem, ktora z nich jest najlepsza :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeej a nikomu sie lowca androidow (blade runner) nie podobal...? tez byl najs.

Słyszałem że Blade Runner był niezłą przygodówką, lecz nigdy nie miałem przyjemności w nią zagrać. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Broken Sword? (Czy jak tam to się pisało) ;)

Ekstra przygodówka,nie ta nowa tylko te starsze wersje to był hit!

 

Ps.Jestem tu nowy.

Więc się z wami witam!

Witajcie Tweakowicze! :)

Edytowane przez Falcone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bezsprzecznie Syberia I & II (jako całość opowieści :D) potem b.dobry Post mortem i jego poniekąd luźna kontynuacja Still Life. Z dawnych lat można wspomnieć jeszcze O Atlintis I (boska) i całkiem z tego co pamiętam dobrej III części też Atlantisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszymi przygodówkami są oby dwie Syberie oraz Najdłuższa Podróż, ale niestety nie można głosować na kilka gier więc zagłosowałem na Syberie 2. Grając w tą gre autentycznie można się wzruszyć :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broken Sword 2 & Neverhood Chronicles

grało się też kiedyś w to, co dodawali do KŚ Gry (King's Quest 5, Simon the Sorcerer, FLOJD itd.)

Marzę o Runaway, a parę minut temu na moim dysku wylądowała pierwsza Syberia. :)

 

BTW. Bardzo żałuję, że nie jestem w stanie zrozumieć angielskiego w przygodówkach, na tyle żeby dokładnie wiedzieć o co chodzi i móc się pośmiać. :( Pracuję nad tym pilnie i mam nadzieję, że za pare lat będę mógł zagrać w Monkey Island, Full throtle, discworld noir, grim fandango itd. (Oby to wszystko działało na windows vista... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...