Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

musze te max mem sprobowac, bo nigdy sie tymk niebawilem, myslalem ze to taki bajerek tylko :D

maxmem to jest max pamieci jaki jest uzywany, a potem juz wszsytko idzie w hdd?tia? bo jerst taki klucz w rejestrze co to robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linuxa sie nie optymalizuje :D

 

ktoś mi powie czemu nie jestem na 1 miejscu w world stats ? Nie "zaksięgowali" jeszcze mojego wyniku czy co ?

 

Moze dlatego ze jestes S939 :rolleyes: i blizej Tobie do A64 939 niz Sempronow 754 :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ilości zgłoszeń (mamy 100) jesteśmy na 7 miejscu,ilośc zgłoszeń ma na pewno znaczenie psychologiczne;świadczy o zainteresowaniu danym tematem.Dlatego apeluje do wszystkich userów zamieszczajcie swoje próbki pi1m,są w końcu różne sub category w których można walczyć.

Co do linuksa jeżeli "zarządcy" rankingu go dopuścili i jest dużo korzystniejszy to należy z niego korzystać.Ja niestety z powodu chronicznego braku czasu zainteresuję się tematem za ok 2 tygodnie. :wink:

 

@Plasma

Ładuj Swojego linuksa do rankingu,co tam będziesz się przejmoiwał czy jajko jest czyste,niech najwyzej inni nas gonią(w ilości linuxa).Administratorzy zawsze mogą oddzielić linuxa od Windowsa tworząc oddzielne sub kategorie,ale to już nie nasz problem. :lol:

Ot taki impuls miałem :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ja bym chial aby bylo oddzielony windows od [brzydkie określenie na linuksa]a! kurcze znowu zrobilem wyniczek ponizej 31sek ale blue screen! i juz chyba wiem dlaczego nie pobawie sie na maxa! plyta podobno nie lubi hynixow i stad ciagle blue screeny po konkretnym oc malo nam brakuje do pozycji nizej! oni maja tylko pare dobrych wynikow a juz dalej to cienko ja bym sie zalapal u nich na 17 pozycje:P a na tweaku ejstem narazie 31 ale sie poprawie chyab ze ktos mnie poprawi teraz scigam adamosos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Plasma

Ładuj Swojego linuksa do rankingu,co tam będziesz się przejmoiwał czy jajko jest czyste,niech najwyzej inni nas gonią(w ilości linuxa).Administratorzy zawsze mogą oddzielić linuxa od Windowsa tworząc oddzielne sub kategorie,ale to już nie nasz problem. :lol:

Ot taki impuls miałem :lol2: .

Poczekam jak rozwinie się sytuacja. Korci mnie trochę, a z drugiej strony przebijać FC za pomocą linuxa wydaje mi się nie fair.

 

A poza tym to jak dawać wynik, to chociarz jakoś wypracowany, a nie odpalony na szybko tylko dla testu ;). A na razie nie mam czasu na dopracowanie tego wyniku - sesja...

 

Utworzenie osobnej kategorii w SuperPI wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Ja bym widział to tak, żeby była podkategoria SuperPI (including Linux) obok głównej SuperPI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jak rozwinie się sytuacja. Korci mnie trochę, a z drugiej strony przebijać FC za pomocą linuxa wydaje mi się nie fair.

A poza tym to jak dawać wynik, to chociarz jakoś wypracowany, a nie odpalony na szybko tylko dla testu ;). A na razie nie mam czasu na dopracowanie tego wyniku - sesja...

Utworzenie osobnej kategorii w SuperPI wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Ja bym widział to tak, żeby była podkategoria SuperPI (including Linux) obok głównej SuperPI.

Gramy w jednej druzynie i nie przejmuj się że FC czy coś; Ci z mocniejszymi konfigami wesprą wynik w swoim czasie(na linuksie) jeżeli uznają to za stosowne.Dość tych kompleksów regulamin dopuszcza to jedziemy,w innych rankingach(naszych np pi16) też nie ma rozdzielenia FC WC AC i nikt się tym nie przejmuje. :lol2:

Z czasem wynik zawsze możesz poprawić, :wink: a tymczasem spoko możesz wprowadzić ten. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos sie [ciach!]a stalo zmienilem grafe na swoja i pokopiowalem z jednego dysku na drugi bo kumpel przyszedl no i po godiznce wlaczam kompa i chce sie pobawic w superpi ale zanim to wlaczam uruchamiam zawsze a64 tweakera a tu taki myx nic nie da sie zzmienic a dzisaj takie pikene wyniczki tutak odstawialem co sie stalo jak mozna temu zaradzic???

Dołączona grafika

 

 

 

kurcze a chcialem sie pochwalic sowimi wynikami a tu widze ze sie nie da narazie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskales refresh? U mnie tez sie tak dzialo czesto na wyzszych taktowaniach, ale po kilku refresh'ach lub czasem po zrestartowaniu tweakera wartosci wracaly do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie jaja amd64 tweaker wypluwa gdy nie moze załadowac sobie sterownika sprzetowego. ja mam na to taki sposób: odpalam cpu-z, wyłanzcam cpu-z, włanzcam amd64 tweaker i działa. te 2 prgramy korzystaja z tego samego sterownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobawie sie za pare minutek:) dzieki za odpowiedzi

 

edit:

 

dziekowa pomoglo odpalenie cpu-z

hehe kurcze robie swoje wyniczki tak ok 31sek ale jak zrobie screena i wkleje do painta i klikam zapisz to mam blue screena bo moja plyta ma konflikt z hynixami!!! fuck! czymoge zrobic zdjecie aparatem i czy zostanie uznany wynik??

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 3 posty Pcmaxa, Sarmaxa i uncle... linux wymiata i to ostro... ciekawe jakby tak benchować w 3dmarki i npAibench pod linem :mrgreen: daje kopa.. osstro... :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki wstrzymajmy sie chwilowo z uzywaniem Linuxa. W temacie HWBota zaczne ostro dzialac, ale dopiero po sesji, uwierzcie mi :D

Stanowisko naszego kapitana jest wiążące;wcześniej dwa razy sie pytałem co z linuxem ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko naszego kapitana jest wiążące;wcześniej dwa razy sie pytałem co z linuxem ? :wink:

Sorry panowie, ale na razie naprawde mam taki zawal ze na nic nie mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom pipanol zobacz swoejgo screena jest jego polowa ale jzu informowalem:)

yy macr0n wlasnie kurcze musze to wyprobowac:) kurcze ze na to nie wpadlem choc czesto tak robilem przy np dodawaniu orba hehe dzieki za przypomienie ale jak by nie poslzo to czy moge zrobic zdjecie czy zostalobyn zatwerdzone???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czemo moj wynik w hwbot nie zostal jeszcze dodany do statystyki ?? czy cos z nim nie tak czy co ??

Moze wpisz jakos inaczej swoj wpis np z "Pentium 4 'E' 3.2Ghz" albo cos takiego...

 

nom pipanol zobacz swoejgo screena jest jego polowa ale jzu informowalem:)

U mnie caly czas bylo widac cale :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm u mne jakies 30% od góry patrzac! hmmm i moze naszemu moderowi tez pl wystwietlilo i nie uznal:P

za pare minut ruszam do boju:) musze zejsc ponizej 31sek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm u mne jakies 30% od góry patrzac! hmmm i moze naszemu moderowi tez pl wystwietlilo i nie uznal:P

za pare minut ruszam do boju:) musze zejsc ponizej 31sek

Moze tu nie chodzi o modera (ja tak mysle)... tu chodzi o wpis raczej... radze sie nim pobawic !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pipanol nie wolno uzywac '-' w nicku :D

 

Przydalby sie drugi team moderator, czy ktos jest chetny? (jedna kandydatura juz jest - Sarmax, jesli ciagle ma checi).

 

Tutaj jest topik odnosnie Linuxa:

 

http://hwbot.org/forums/viewtopic.php?id=20

 

Tak wiec mysle ze na razie w ramach fair play powinnismy zostac przy Windowsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wracam z drugiego systemu z zabawy w super pi:)

 

tak wiec kurcze troszke nie poslzo mi tak jak chialem a jak sie zapowiadal super wynik to loop 19 zrobi i wyjebie sie blue screen przy 20 [ciach!]a mac! i tak za kazdym razem! przy moich najlepsyzhc ustawieniach tzn raz przejdzie ale jak puszcze drugi raz to wywala a za drugim razem jest znacznie lepszy wynik!

 

Dołączona grafika

 

 

31,109sek

 

 

kurcze i narazie nie zapowiada sie zadny lepszy wynik prczyczyna prosta problem plyty z pamiecia! epox=shit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nikt nie ma nic przeciwko to zglasza swoja kandydature na drugiego moda team'u

ja nie mam nic przeciwko ;)

no może troche, znajdź soobie avatar ! ; ]

 

jeżeli nikt nie używa linuksa(w spi) to nie mysłe żeby sie wybijać

to troche nie fair, powinno być to uregulowane.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...