Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie będzie znowu okazja kilka pkt dorzucić. Quad G0 i 4GB Cruciali Anniversary Edition... O ile płyta/zasiłka sie nie zbuntuje, to coś tam powinno sie naklepać na procu (przy dobrych wiatrach ~20-30pkt) i grafice (choć tu nie mam pojęcia, czy/ile).

 

Jak zwykle, wyjdzie w praniu...

 

Edit:

No i wreszcie do low clocka będzie można z bardziej normalnym ramem podejść :wink:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się myszkę i klawiaturę podkręca? :blink:

 

Klawą i myszką podkręcam akurat, a ty nie?

Ale MaSell ci napisał żebyś podkręcał "prywatny sprzęt" a nie "prywatnym sprzętem" :P Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrot do Top100, E4300 spisal sie prawie dobrze :) 5x zloto i sreberko (fucking fsb wall :mur: ). Ogolnie 70pkt+ :) Jestem ciekaw tylko kiedy koles z 1 miejsca w CPU-z (E4300), dorobi pozostale wyniki, bo poprawil swoj poprzedni rekord o 100MHz.

 

 

Edit: 95,8 pkt i wyprzedzamy grekow :)

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale krec tylko prywatny sprzet :D

to jest fakt... z prywatnym sprzetem jest ciezej.. takimsposobem nie mam zadnych wynikow z np 8800 albo tym podobnych bo mnie po prostu nie stac :)... Ale dajemy rade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ja wszystko mam robione na prywatnym sprzecie,no moze bez lapkow,bo czasami zajrze do kolesia i cos tam wyplodze,reszte kupje testuje pare dni i sprzedaje...czasami zostawiam sobie na dluzej....

Ryba ostro pojechales z E4300,gratuluje

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał ktos skilla w tabletkach to możecie mi dać receptę :D

Leży u mnie nowe mobo i kilka procków, i jakoś nie chce mi się instalować sysu robić optymalek skladać i rozkladać wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał ktos skilla w tabletkach to możecie mi dać receptę :D

Leży u mnie nowe mobo i kilka procków, i jakoś nie chce mi się instalować sysu robić optymalek skladać i rozkladać wszystkiego...

Marudzisz, poskladaj wszystko i wrzucaj FC na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może byście zdobyli tak te 80 pkt ? Bo już niewiele brakuje do 2nd ;)

Nie ma problemu, tylko niech ktos mi powie czemu Masterpiece krzaczy sie z wysokimi taktami procka :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...