Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

jak narazie najszybszy Semp in da hood

Dołączona grafika

 

 

ale obiecuje poprawę, choć proc już sie skończył

po sesji oczywiście

wyniczek z Sempa 2600+ też poleci

 

BTW: jeden użytkownik moze mieć tylko jeden wynik ? bo ja osobiście mam dwie platformy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu Wiecie moze jak system zrobic Optymalny na Superpi1M itd... moze sie poprawie :)

Mega wynik na mega procku,gratsy. :lol2:

 

Edit

Windę mam optymalizowaną jak pod pi16; w pi1 nie mam większych doświadczeń. :wink:

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka wskazowek, jak najlepiej odpalac 1M (dla tych, ktorzy nie probowali ich jeszcze). Sorka, ale mam w tej chwili tylko anglieksie Windy i nie do konca pamietam jak poszczegolne opcje leca w polskiej wersji:

 

- START --> Run ---> msconfig. Na zakladce General wybrac Diagnostic Boot (aby wywalic wszelkie niepotrzebne uslugi, urzadzenia i programy odpalajace sie na starcie). Nastepnie na zakladnce BOOT.INI, kliknac na Advanced Options, zaznaczyc /MAXMEM i wpisac wartosc 103MB. Zrestartowac...;

 

- Bardzo waznym jest, aby po wbiciu sie w windy (lub przed zrestartowaniem), wykasowac wszelkie "tymczasowe pliki" z katalogu SuperPi (np. jesli poprzednia proba SPi sie nie powiodla, benchmark ten zostawia swoje tymczasowe pliki). Nastepnie odpalic SuperPi *TYLKO* raz. Zawsze, pierwsza proba jest najlepsza... Nawet 0.300s lepsza niz kolejne!;

 

- uzycie RAMDISK moze delikatnie poprawic wynik;

 

Powodzenia!

Edytowane przez bachus_anonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- START --> Run ---> msconfig. Na zakladce General wybrac Diagnostic Boot (aby wywalic wszelkie niepotrzebne uslugi, urzadzenia i programy odpalajace sie na starcie). Nastepnie na zakladnce BOOT.INI, kliknac na Advanced Options, zaznaczyc /MAXMEM i wpisac wartosc 103MB. Zrestartowac...;

rzeczywiscie, wynik w moim przypadku polepszyl sie o 0.22s :)

co mi sie nie podoba.. to to, ze po powrocie do normalnego bootowania wszystkie uslugi sa wlaczone :| najlepiej zrobic sobie liste wszystkich, ktore mialo sie wylaczone zeby potem nie meczyc sie za duzo z ponowna optymalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz cienko nie cienko na p4 2,6 ghz jest mozliwe zejscie nizej ale nie na takiej konfiguracji jak ja mam ! :) hehe ja i tak jestem podbudowany bo zwroc uwage opo ze bardzo mało ludzi kupuje tak "cienki sprzet" mowie tu o 506, a te proce sa poprostu niedoceniane ! zmienie mobo i ram i przekrece go na 4,5 ghz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w ogóle pierwszy na świecie w P3 :lol: ;)

 

EDIT: FSB 172 Prime Stable :D

Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ja mam asroczka czyli low end płytka i sempronka 1600Mhz ale 1300Mhz wiecej intela jest jakies kiepskie

tylko ze to zupełnie inne proce, nie kumam ludzi cieszacych sie z tego ze maja mniej mhz a taka samo wydjnosc, intel ma dłuzsze potoki i dlatego taka roznica.

 

a to ze amd jest lepsze jak ktos ma słabe chłodzenie (ac, wc :D )a intel jak lepsze to wiadomo ;) miejmy nadzieje ze zmieni sie to wraz z m2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie ma sie co spierac nie opo ! rankingi nie kłamia ! :) pozdro i meczymy dalej super pi ! a panowie z pierwszej 10 nie obijac sie tylko cudowc - by było 11 miejsce na hw bo swiat na nas patrzy ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu jakies fajne Bh5 wykombinuje to sadze ze bedzie ponizej grubo ponizej 24sec a na weekend walne 3.5 Ghz jeszcze do tego :)

 

Sadze ze 11 miejsce niedlugo bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu jakies fajne Bh5 wykombinuje to sadze ze bedzie ponizej grubo ponizej 24sec a na weekend walne 3.5 Ghz jeszcze do tego :)

 

Sadze ze 11 miejsce niedlugo bedzie :)

Stonka mozesz podjechac pod wschodnia granice (niemiec of corz :P) to malego bencha mozna zorganizowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

sorry- ale ktoś mnie wsadził tylko do ogólnej a nie jestem w kategorii Sempron gdzie mialbym 3 miejsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edytuj swoj post z wynikiem i wpisz procek tak jak to zrobili inni z sempami i bedziesz tam :)

wpisz "Sempron64 3000+" bo nie masz tego "64" :P

Edytowane przez atek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obymslam skad tu szybkie Bh5 zalatwic itd... ma moze ktos cos ciekawego ?

moje robia 261 spi 16m, ciasne alfy, ale one sa w polsce i raczej bezemnie kraju nie opuszcza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...