Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Mowisz o Takich Deltach Od Tomcata :lol: :lol: B)

Dołączona grafika

prawidlowe filmy tam na cd'kach w gornym prawym rogu :twisted:

 

a co do spi to zaraz bede probowal zejsc ponizej 37s, na nowych pamieciach mobo pozwala na htt 355, poprzednio 349. problem w tym, ze ram nie bardzo chce sie krecic 1T, na 2T idzie znaacznie wyzej i na lepszych timingach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawidlowe filmy tam na cd'kach w gornym prawym rogu :twisted:

Heheheh to moja druga pasja (a w sumie pierwsza)...

 

Spojrz Tutaj :] oraz Tutaj :]

 

Basen w budowie :) :rolleyes: :lol: B) HardCore musi byc w kazdej dziedzinie z tego nie mozna sie wyleczyc :)

 

A tak wogole to jestem w trakcie przechodzenia na S939 wiec mam okazje podniesc sie troche :)... (A Xp zostaje wiec sie nie martwcie:P)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

kurcze nie wiem co sie dzieje z tymi markami, 05 nie działa bo w pierwszym tescie wyskakuje error, 03 wywala jakies dziwne wyniki :blink: ufo opanowało mój komputer?? :blink: jedynie 01se chodzi...od czego mogą sie dziać takie dziwne rzeczy??

zarzucaj na ORBa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarzucaj na ORBa :lol:

A czy to nie bedzie podpadało pod oszustwo :P? W sumie moge zarzucić (jezeli orb przyjmie taki wynik), co mi szkodzi. Dam linka jakos kolo 24 bo narazie mecze sp2004 i tymczasowo przesiaduje na celku 1.5 mobile :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basen w budowie :) :rolleyes: :lol: B) HardCore musi byc w kazdej dziedzinie z tego nie mozna sie wyleczyc :)

hehe no raczej ;) ja tez na rowerze zasuwam, tylko ze w trialu, ale popatrzec na wyczyny z innych dziedzin tez lubie ;)

 

co do spi to chyba nici z bicia mojego rekordu. strasznie ciezko jest nadrobic strate spowodowana przejsciem z 1T -> 2T megahercami i timingami. do tego kaprysy mobo (raz chodzi na htt 356, raz wiesza sie juz na 352...).

rozwiazanie to zmiana mobo/ramu a na to sie nie zanosi poki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yotomeczek

Wynik Pi1 super można powiedzieć na światowym poziomie.Procek się rozkręca,memki widzę przystroiły,może jeszcze znajdziesz 2x512,obiło mi się o uszy że micron lubi się z Intelem jak byś znalazł jak chciałeś Ballistix'y co robią 270MHz na 2,5-2-2-5 1T byłoby dopełnieniem Twojego dzieła,platformy z której zrobiłeś niezłą wyścigówkę.Gratsy. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yotomeczek

Wynik Pi1 super można powiedzieć na światowym poziomie.Procek się rozkręca,memki widzę przystroiły,może jeszcze znajdziesz 2x512,obiło mi się o uszy że micron lubi się z Intelem jak byś znalazł jak chciałeś Ballistix'y co robią 270MHz na 2,5-2-2-5 1T byłoby dopełnieniem Twojego dzieła,platformy z której zrobiłeś niezłą wyścigówkę.Gratsy. :lol:

 

byłbym szczęśliwy jak bym znalazł 4x512 co polecą 260 2,5-2-2-5 :D ale ciężko z Micronem -5B G :-P

bo u mnie im więcej 512 tym szybciej :D (zresztą 4x256 też szybciej śmiga niż 2x256)

U mnie wygląda to tak:

4x512>2x512>4x256>2x256 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ricci

ty dysponujesz /widzę w sigu/ 2*512mb ballistix ;) może byś użyczył koledze na parę dni, żeby nas w hwbocie podciągnął :D

a właśnie, widzę że ty masz Z505. wiesz czym się różnią od Z503?? rozumiem że twoje są na 5b-g, a z503 na 5b-d?? czy jeszcze coś innego??

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ricci

ty dysponujesz /widzę w sigu/ 2*512mb ballistix ;) może byś użyczył koledze na parę dni, żeby nas w hwbocie podciągnął :D

a właśnie, widzę że ty masz Z505. wiesz czym się różnią od Z503?? rozumiem że twoje są na 5b-g, a z503 na 5b-d?? czy jeszcze coś innego??

pozdr

Raczej w Pi1 nie będzie lepiej tutaj 2x512 jest niepotrzebne Yoto wynik zrobił na mem 266,5MHz 2,0-2-2-5 1T i tu Ballistix nie poprawi wyniku.

Odnośnie z505 mają dedykowany timing 2,5-4-4-8 i są naprawdopodobniej na Micron'ach 5b g,a z503 odpowiednio 3,0-4-4-8 i tak jak piszesz są na 5b d(kości 1GB),z503 zostały wycofane ze względu na dużą usterkowość. :lol:

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak sądze yotomo, wynik roboczy, aczkolwiek spora poprawa, bo ostatnio było 26.530 a teraz 26.109 czyli 421tysięcznych różnicy, dzielone przez 10 to 42tysięczne do przodu w rankingu, co już powinno nas troche podbić:) lub choćby zwiększyć dystans dla goniącego nas teamu

Edytowane przez unckle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm i w rankingu 1M zamiast piotresa "25.281" jest "26.13" które dodał później, a to raczej też by już podciagnęlo trochę ;) i nie wiem dlaczego jest jego gorszy wynik...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodalem recznie 3 wyniki bo jest cos problem z aktualizacja w spi 1mb

 

ide teraz przepatrzec smarka 05

edit

smark jest ok

Edytowane przez atek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeMeK (23:33)

witam

DeMeK (23:33)

mam pytanie co do procka z allegro

a64 16s (23:33)

czesc

a64 16s (23:34)

no slucham

DeMeK (23:34)

jakim cudem masz 16s?

a64 16s (23:34)

w czym

DeMeK (23:34)

superpi 1mb

a64 16s (23:34)

powinono byc 40

DeMeK (23:35)

ale jest 16

a64 16s (23:35)

to sie piepszlem w screnie

a64 16s (23:35)

jutro bede mial zasilacz 400w

a64 16s (23:35)

wiec powinenem dodac cos nowego z oc

DeMeK (23:35)

ok bede sledzil aukcje

DeMeK (23:36)

dzieki i pa

a64 16s (23:36)

ej

a64 16s (23:36)

ale ja wywale ja

a64 16s (23:36)

i zrobie nowa

DeMeK (23:36)

ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

a64 16s (23:35)

to sie piepszlem w screnie

...

Hehehe dokładnie, nie ma pojecia nawet jakie powinny byc wyniki :lol: niezły faker. Jutro moze pojawi sie 16M w 5min B) Dodałem sobie kolesia do ulubionych sprzedawców, niezłego ma selekta :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie ten dział na rewelki z allegro ale niezła bajka ten jego czas:P i to jeszce na s754.... niezła bajka!

koles zapodal 512K i potem podmienil to na 1M, bo liczba loopow i czas sie zgadza z 512K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a64 16s (23:41)

jutro planuje zrobic 3000Mhz

a64 16s (23:41)

na 1.8

DeMeK (23:42)

spal procka

DeMeK (23:42)

;]

a64 16s (23:42)

jasne

a64 16s (23:42)

nie spali sie

a64 16s (23:45)

dobra jutro wystawie aukcje z 3000Mhz

 

:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles zapodal 512K i potem podmienil to na 1M, bo liczba loopow i czas sie zgadza z 512K

No rzeczywiście :D To ja tez tak zrobie do rankingu :lol: Moze wyprzedze tego mastacha :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...