Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam nic przeciwko newsowi - wreszcie coś o Nas.

 

I wszystkiemu jest winny sposób myślenia.... cóż jest jak jest, może jakbym zmienił swój sposób myślenia to bym parę rzeczy zrozumiał, ale jakoś nie mogę.

 

No ale jesteśmy dorośli i robimy co chcemy - i tak jest dobrze.

Ja tez nie rozumiem dlaczego jestes taki niemily, ale w koncu jestesmy dorosli... i kazdy robi co chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie rozumiem dlaczego jestes taki niemily, ale w koncu jestesmy dorosli... i kazdy robi co chce :)

Staram się nie być niemiły, ale z niektórych Twoich postów można wywnioskować, że czujesz się fajniejszy. Nie tylko mnie interesował powód Twojego odejścia, a Ty pierwsze co to powiedziałeś "bo Wy jesteście tacy i tacy" "bo taka jest atmosfera" "bo z Wami tak zawsze" i tego typu tłumaczenia, które nic nie wyjaśniają. Tekst "i co ja będę więcej mówił, w końcu ja się nie znam na oc" to taka udawana skromność, która sprawia zupełnie odwrotne wrażenie.

 

Ale jeżeli w OCX uważają, że jednak znasz się na OC, to super. Każdy siedzi tam gdzie mu lepiej, jeżeli odszedłeś bo Nas nie lubisz - szkoda, jeżeli na OCX Cie bardziej chwalą - lepiej dla Ciebie. Ale mogłeś napisać dlaczego odszedłeś, bo tego nie zrobiłeś.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekst "i co ja będę więcej mówił, w końcu ja się nie znam na oc" to taka udawana skromność, która sprawia zupełnie odwrotne wrażenie.

Ironia i cytat w jednym, a nie udawana skromność

 

Ale mogłeś napisać dlaczego odszedłeś, bo tego nie zrobiłeś.

Najpierw troche historii.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Jak powinieneś pamietać, po powstaniu HWBota, na szczycie była walka miedzy XS i OCX:

Dołączona grafika

 

Rowniez HOF wygladało nieco inaczej niż obecnie:

Dołączona grafika

 

Jednak sielanka sie skonczyła i nadszedł HWBot v2.0, znany nam dziś. Poprzez zmiany w punktacji, XS zdobył kosmiczną przewagę punktową - ok 3000p z tego co pamietam. Później Grecy się zjednoczyli i znany nam dziś H.O.T. który powoli, aczkolwiek skutecznie zaatakował XS:

Dołączona grafika

 

Nastepnie zjednoczenie Polaków, akcja z Born in ZSRR oraz piekne wyniki MXS.... i dochodzimy do momentu sprzed 2 tygodni.

 

Gdzie sie podział OCX po wprowadzeniu HWBot2.0? Gdzie sie podziali ludzie typu VictorWang, Tapakah, Coolaler? Po zbanowaniu OPB (nieco nieslusznym, jak dzis przyznaja koledzy zarzadzajacy hwbotem) i kilku innych czlonkow OCX, oraz "gratisowych" 3000p dla XS, Panowie sie lekko zdenerwowali i olali ten ranking. Byly nawet zarzuty typu "ile fugger (szef xs) zaplacil ritchbastardowi (zalozyciel hwbota)" i podobne sytuacje. Niewazne

 

Podczas wymiany pogladow na rozne tematy z pewnym osobnikiem odpowiedzialnym za OCX, napatoczyl sie temat o hwbocie. Po zapoznaniu sie z sytuacja pomyslalem, ze warto by bylo sprobowac wskrzesic ten team.

 

Dostalem propozycje, ze jesli chce, to moge pomoc zmotywowac ludzi do dodawania punktow dla OCX... wiec zgodzilem sie i dałem dobry przykład, zaproponowalem kilku osobom dolaczenie do teamu i tak sie zaczelo. Zostalem nawet mianowany "kapitanem" odrodzenia sie teamu (;)), jednak szybko zmienilem sobie ta range, bo dziwnie sie z tym czuje.

 

Teraz konkretna odpowiedz "dlaczego" i przy okazji podsumowanie calosci: Czuje, ze z moja pomoca moze powstać coś z niczego, że odrodzi się legenda, wiec zmienilem team i jestem tam gdzie jestem. Cele wyższe i poczucie spełnienia ;)

 

------------------------------------------

 

Przewaga UToP topnieje w oczach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice, nowe team lider ;) . Do tego porzadne punkty, bo za hardware :D

 

No tak, teraz wszyscy beda chcieli byc jak ryba-san B-)

 

A tak na powaznie, to chyba czas zakopac topor wojenny i zapomniec o wszystkich zatargach, lepiej dla teamu... ale o tym za jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę miał chwilę to napisze o tym na forum hwbota, bo 3/4 wyników tam to 6600 DDR3, a DDR1 to sobie może przy nich....

Ha ha ha my to juz wiemy :D Tylko czasu brakuje aby sie tym zajac :(

A co do waszej male wojny to powiem tylko tyle

"PODOBNO" O/c to "hobby" i mamy sie przy tym fajnie bawic .... Jezeli przestaje byc to zabawne albo mile dla kogos....

Niech wcisnie "shut down" i niech zacznie zbierac znaczki :P .....

 

Przyklad dobrej zabawy mozecie zobaczyc

 

tu http://uk.youtube.com/watch?v=sKGVndO4WMc

tu http://uk.youtube.com/watch?v=AImdIteSdek&...feature=related

i tu http://uk.youtube.com/watch?v=NN5RH4I2qoE&...feature=related

 

 

Tak jest w druzynie outofspecs.gr ;)

Pozdro !

Edytowane przez polonos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polonos - Core 2 Solo kategoria jest zamieszana :)

 

Co do zabawy i innych. Integracja w teamie jest raczej skromna.

Prędzej teamy te mniejsze, które się wcieliły tak sobie mogą pozwolić. I masz rację: niektórzy chyba z racji wyższego ja (no offence do nikogo) pozapominali, że robimy to, zeby pokazać że umiemy i że fajnie się przy tym bawimy, a nie po to, żeby dopiec kumplom z teamu.

 

Szkoda, że my jako skromny członek całości UTP, czyli egielda oc team nie mamy filmików tudzież fot jak waliliśmy rekordy na powietrzu na C2D zaraz po premierze. Co to się wtedy działo... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę niezłe akcje tutaj lecą. :)

Super, i po co ten komentarz?

 

kszonek, masell wyjaśniajcie sobie na gg wszystko, myślę, że nikt nie ma ochoty tego słuchać, i na pewno dobrze to nie wpływa na atmosferę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Atmosfera jest srednia,ale nie ma co komentowac,mysle,ze juz nikt nie bedzie sie tutaj o nic wyklocal ;)

Ja nawet ostatnimi czasy sie nie odzywam,bo po co?

Dzisiaj wpadla mi w lapy 6200TC 128mb,jako,ze mialem juz wersje TC32 i TC64 i mam na nich WR'ki licze na to samo z TC128.Dwa benche juz przykatowalem i zaraz sie zabieram za oklejne.Niedlugo wyniczki.

 

Polonos masz racje,ze o/c to zabawa,czy hobby,ludzie powinni byc bardziej zyczliwi i sobie pomagac-szczegolnie Ci co sa razem w Teamie,tutaj nikt Ci nic nie pomoze,nikt nic nie podpowie-wiem,bo przekonalem sie osobiscie.

Jest tu duzo potencjalu,zdolnych zajawkowiczow,ale slaba klima.

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera jest srednia,ale nie ma co komentowac,mysle,ze juz nikt nie bedzie sie tutaj o nic wyklocal ;)

Ja nawet ostatnimi czasy sie nie odzywam,bo po co?

Dzisiaj wpadla mi w lapy 6200TC 128mb,jako,ze mialem juz wersje TC32 i TC64 i mam na nich WR'ki licze na to samo z TC128.Dwa benche juz przykatowalem i zaraz sie zabieram za oklejne.Niedlugo wyniczki.

 

Polonos masz racje,ze o/c to zabawa,czy hobby,ludzie powinni byc bardziej zyczliwi i sobie pomagac-szczegolnie Ci co sa razem w Teamie,tutaj nikt Ci nic nie pomoze,nikt nic nie podpowie-wiem,bo przekonalem sie osobiscie.

Jest tu duzo potencjalu,zdolnych zajawkowiczow,ale slaba klima.

Taki sam klimat byl w H.O.T dlatego odzedlem man ;)

Jezeli was sie nie uklada to niech kazdy bedzie bez druzyny i po problemie ;) Po co sobie krew psuc ? :lol2:

 

Z nieoficjalnych źródeł wiem, że nowa wersja hwbota z ciekawymi dodatkami powinna pojawic sie za 1-2 miesiace ;)

Twoje zrodla sa dobre acz kolwiek nie dokladne :kijem: :grin: :grin:

Bedzie ciekawie bo dodamy duzo nowych rzeczy ;)

 

 

PS to jaj mam problem czy wasza strona sie tak wolno laduje ? :blink:

 

 

PS2 CO do wywyzszania sie tak jak mowicie .... Powiem bardzo prosto....

3 tygodnie temu k|ngp|n byl tutaj w grecji i mialem przyjemnosc porozmawiac z nim osobiscie ....

Rozmowala trwala okolo 45 minut :blink: NIE mozecie sobie wyobrazic jakim prostym i przyjemnym jest czlowiekiem ;)

Wogole nie ma w sobie tego "co to nie ja" itd (A ON NAPRAWDE MOGL BY O SOBIE MYSLEC DUZO ;) )

Jest znany na calym swiecie .... ALE nie ... Niski profil i rozmawial ze mna jak z rownym sobie ....

Tak wiec ci co mysla o sobie SUPER WOW! EXTRA UBER OVERCLOCKER wzieli by z niego przyklad ?

 

 

PS3 nie mam na mysli nikogo szczegolnego .... tak sobie tylko pisze ;)

Edytowane przez polonos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

PS2 CO do wywyzszania sie tak jak mowicie .... Powiem bardzo prosto....

3 tygodnie temu k|ngp|n byl tutaj w grecji i mialem przyjemnosc porozmawiac z nim osobiscie ....

Rozmowala trwala okolo 45 minut :blink: NIE mozecie sobie wyobrazic jakim prostym i przyjemnym jest czlowiekiem ;)

Wogole nie ma w sobie tego "co to nie ja" itd (A ON NAPRAWDE MOGL BY O SOBIE MYSLEC DUZO ;) )

Jest znany na calym swiecie .... ALE nie ... Niski profil i rozmawial ze mna jak z rownym sobie ....

Tak wiec ci co mysla o sobie SUPER WOW! EXTRA UBER OVERCLOCKER wzieli by z niego przyklad ?

PS3 nie mam na mysli nikogo szczegolnego .... tak sobie tylko pisze ;)

to ciekawe bo ja cały czas tak myślę :wink:

 

eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też... i zaraz pewnie pojawi się tysiąc innych, którzy tak myślą. Ale w obliczu tego należy sobie w takim razie zadać pytanie: dlaczego więc jest jak jest?

 

Być może gdyby k|ngp|np odwiedził i nas, to też by ktoś z nim tak mógł porozmawiać. Bo być moze co poniektórzy czuli by do niego respekt (genralnie chyba mu się należy).

 

Ja sam wyników zacnych nie mam, bo jak dostajemy sprzęt to mamy go za krótko, zeby dobrze się zapoznać (mowa tu o prockach i grafach) i nie benciach!emy za wiele. Myślę jednak, że jakby tak spotkać się osobiście to raczej nie byłoby problemów z kontaktami osobistymi. No może wśród niektórych pojawiły by się jakieś sprzeczności, ale bez nicków ;]

 

EDIT: Nie wiem jak tam u Was w grecji, ale mam wrażenie, ze u nas nie dochodzi żaden nowy narybek, który potrafi kręcić.

Tak jakbyśmy byli tylko my i po naszym pokoleniu nikt już nie kręcił na poważnie.

 

EDIT2: MaSell. Mam takie pytanie. Właściwie to jakie to uczucie jak się niszczy coś co się samemu tworzyło?

Nie myśl, ze mam jakieś pretensje (Polska to wolny kraj) i nie odbieraj tego złowrogo, bo nie masz ku temu powodów :)

Pytam z ciekawości czystej :)

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Nie wiem jak tam u Was w grecji, ale mam wrażenie, ze u nas nie dochodzi żaden nowy narybek, który potrafi kręcić.

Tak jakbyśmy byli tylko my i po naszym pokoleniu nikt już nie kręcił na poważnie.

Bo nooby nie mają możliwości poznania poważnego OC - u nas pokazuje się tylko wyniki i... nic więcej. Skąd młody człowiek ma wiedzieć, że ON też może coś fajnego wykręcić? Tweaki i suchy lód przecież każdy może zdobyć... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nooby nie mają możliwości poznania poważnego OC - u nas pokazuje się tylko wyniki i... nic więcej. Skąd młody człowiek ma wiedzieć, że ON też może coś fajnego wykręcić? Tweaki i suchy lód przecież każdy może zdobyć... <_<

Zastanów się skąd Ty to wiesz w takim razie.

ja sie tego nauczyłem sam w domu. nie mając dostępu do internetu miałem cwela 700Mhz @ 125xMhz.

Działało to jakoś i miało już wtedy niezłego kopa. A potem szło już z górki.

Przecież nie mozemy ciagle pisać o tym jak się podkręciło, bo podkręca się w taki sam sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Masz racje stary,bez urazy na tym forum to conajwyzej Ci powiedza:szukanie nie boli,lub sam do wszystkiego doszedlem,lub to jest tajemnica,sam takie odpowiedzi dostalem a pytalem tylko o namiastke,wybaczcie,ale TAK JEST

Google to nie problem zeby troche poszperac,ale niektorych odpowiedzi tam sie nie znajdzie,fajnie by bylo gdyby ktos sie podzielil chociaz w jakims stopniu tajnymi trikami-buhaha itd..ale nie Polak zawistny jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się skąd Ty to wiesz w takim razie

ja sie tego nauczyłem sam w domu. nie mając dostępu do internetu miałem cwela 700Mhz @ 125xMhz.

Działało to jakoś i miało już wtedy niezłego kopa. A potem szło już z górki.

Przecież nie mozemy ciagle pisać o tym jak się podkręciło, bo podkręca się w taki sam sposób.

Mówiłem o poważniejszym OC, a nie o podniesieniu FSB :P Podkręcanie samego sprzętu, to chyba najprostsza sprawa w całej tej zabawie :wink:

 

Masz racje stary,bez urazy na tym forum to conajwyzej Ci powiedza:szukanie nie boli,lub sam do wszystkiego doszedlem,lub to jest tajemnica,sam takie odpowiedzi dostalem a pytalem tylko o namiastke,wybaczcie,ale TAK JEST

O tym mówię. Doświadczeniem to się można co najwyżej na gg wymienić (chociaż i tak nie zawsze - zależy kiedy i z kim), bo na forum nikt słówka nie piśnie.

 

Google to nie problem zeby troche poszperac,ale niektorych odpowiedzi tam sie nie znajdzie,fajnie by bylo gdyby ktos sie podzielil chociaz w jakims stopniu tajnymi trikami-buhaha itd..ale nie Polak zawistny jest....

Tutaj userów podzieliłbym na 2 grupy:

- Ci, którzy pogoglowali, potestowali, coś tam umieją i szukają nowych sztuczek we własnym zakresie

- Ci, którzy nie wiedzą że w google trzeba wpisać 3D Mark/Super Pi tweaks...

 

Obydwu grupom należałoby pomóc... ale u nas jest to niewykonalne :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wy sobie tweakow nie podajecie ? :x :S :? :blink:

Sorki ale co to za druzyna chlopaki ?

Boicie sie zeby ktos z druzyny was nie przeszedl w punktach ? :huh:

My w outofspecs mamy TEAMSPEAK h mowimy sobie wszystko !

Jeden zna sie na modach i robi nam mody

Drugi zna sie na windowsie i zrobil bench version dla wszystkich

Inny zna sie na 3dmark 01 i mowi wszystko (seria - lod - itd)

To jest druzyna i to chyba jest dewiza druzyny ... JAK nie bedziecie sobie pomagac to na nic :( ....

I dam wam dobra rade ... Nie zwracajcie tak wielkiej uwagi na punkty ;)

Benciach!cie dla siebie i wlasnej przyjemnosci ... A jak beda z tego punkty to dobrze ... Jak nie to i tak dobrze czas spedziliscie ;)

My w outofspecs jak widzicie nie gonimy pktow ... Sa one nam nie potrzebne abysmy mieli dobra druzyne :)

Wezcie przyklad z XS ... TAM sa ludzie z calego SWIATA ! nie mowia nawet tym samym jezykiem a mowia sobie wszystko ! ;)

 

http://uk.youtube.com/watch?v=-Go1TCgPkUs&...feature=related

http://uk.youtube.com/watch?v=EFfOKtAG6yY

Edytowane przez polonos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polonos

 

Tylko widzisz, u nas tak jest, że np. Ryba jest team liderem- czczijmy go, on sie zna- my nie. Na pewno nie powie jakich tweaków używa. Każdy radzić musi sobie sam, niestety, a żeby się spotkać i coś razem pobenchować- mowy nie ma{mówię, o userach, którzy zajmują czołowe miesca w teamie}.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie przyklad z XS ... TAM sa ludzie z calego SWIATA ! nie mowia nawet tym samym jezykiem a mowia sobie wszystko ! ;)

Ha, mam Cię... ;) . Kingpin na XS nie pisnal slowkiem o małym triku do 3dm01 wystepujacym przy najnowszych sterownikach nv w wersji beta, ktory cos tam niby daje przy 8800ultrze... i tylko ultrze ;) . Napisal to w ukrytym dziale na INNYM forum ;)

 

@Monster

Chcesz pobenchowac ze mna? Odezwij sie na pm, powiedz jaki sprzet mozesz zalatwic, wsiadaj w pociag i krecimy. Nie ma zadnego problemu.

 

@kret

Nie wszyscy sa tacy zli i tłików nie pokazują ;) . Pamietasz jak w Gdansku osobiscie i dobrowolnie pokazalem INNYM teamom mały bajer do spi, dzieki ktoremu osiagniety zostal najlepszych wynik przy jakis tam taktach :D ? A system był stawiany przez kiełbasa squad, ktorzy (patrzac po rankingach lowclock) maja najlepiej opanowanego windowsa w okolicy :)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...