Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Skiila, popatrz na Pifasty: Nasze z E4400 i Fida z E6400. Różnica 400mhz, 0.5s w wyniku.

Przyczyne juz znam, brak sterow dla grafy :blink: Przezylem to samo ostatnio z E6320 albo E2160, nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą spi 32mb 2x razy przeszło na 3760MHz tylko czas taki jakiś nijaki. Na 3800MHz wchodze do windy i res... Napięcie z biosu 1.6125v mobo p5k-e wifi\ap. Jeśli ktoś może to poprosze o jakieś instrukcje dotyczące tłików do spi

Edytowane przez razer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą spi 32mb 2x razy przeszło na 3760MHz tylko czas taki jakiś nijaki. Na 3800MHz wchodze do windy i res... Napięcie z biosu 1.6125v mobo p5k-e wifi\ap. Jeśli ktoś może to poprosze o jakieś instrukcje dotyczące tłików do spi

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=98224&st=0

 

Twoja droga krzyzowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to marne +25 pkt za 7600 GS DDR2

Jak dojda radiatory na mem to poprawie wyniki w 7600 GS DDR3 i zrobie 7600 GT ;] I bedzie nastepne +50 albo wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No to marne +25 pkt za 7600 GS DDR2

Jak dojda radiatory na mem to poprawie wyniki w 7600 GS DDR3 i zrobie 7600 GT ;] I bedzie nastepne +50 albo wiecej

mialo byc 100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialo byc 100 :)

No bedzie, musza przyjsc radiatory bo memki na 2.0 @ 2.55v maja goraco ;]

A rdzen sie juz skonczyl, ino sub-zero moze pomoc ;] 1.8V wzgledem 1.7V daje +5 MHz wiecej na geometry unit

Edytowane przez Damikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialo byc 100 :)

A jak tam twoje poprawianie 6200 TC 128 ? : >

 

No bedzie, musza przyjsc radiatory bo memki na 2.0 @ 2.55v maja goraco ;]

A rdzen sie juz skonczyl, ino sub-zero moze pomoc ;] 1.8V wzgledem 1.7V daje +5 MHz wiecej na geometry unit

Do wodnika skocz to ci da radiatorki :]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to marne +25 pkt za 7600 GS DDR2

Jak dojda radiatory na mem to poprawie wyniki w 7600 GS DDR3 i zrobie 7600 GT ;] I bedzie nastepne +50 albo wiecej

Masz tyle kart? Chyba parę stron temu była dyskusja na temat modów w stylu gs@gt i pochodne? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Bo tak byc powinno,jezeli Damikor wrzuci wyniki z jednej karty do 3 roznych kategorii to od razu leci odemnie raport,bede mial na to szczegolna uwage,albo gramy FAIR albo walimy w chu...

Sector19 sam przez jakies pol roku mialem kupilem pare kart na Ebayu typu 6200TC,mialem ich z 5 a przeciez moglem kupic jedna i powrzucac w 4 kategorie,bez jaj panowie.

 

JMKS co z ta inicjatywa moderatora??

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy kupowali 3 rożne karty graficzne (6800) :)

A czy ja coś o tobie mówiłem :)

 

Edek:

@71proste

Damikor już ma takie przekręty u siebie w wynikach.

Edytowane przez jumson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może mieć jednaj karty robiąc wyniki na ddr2 i ddr3 - pytanie tylko czy ma 7600gs ddr3 i 7600gt, więc razem 3 karty.

 

Ze względu na takie rzeczy powinno się dawać RT/GPU-Z na screenie z pokazanym typem pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Damikor tak robi

A co Ty też?

 

EDIT: Coś czuję, że do każdego z wyników trzeba będzie dołączać screen z GPU-Z. Ten jest nie wrażliwy na BIOS.

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Nie tylko Damikor tak robi

mozesz to rozwinac?

Sector widze,ze nie jestem sam,no to mamy dwoch naiwniakow co kupuja pare sprzetow,nie lepiej jedna karte i tylko biosy sobie zmieniac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie. Ktoś kto ma sporo pkp na hwbocie , nie chce mu niszczyć "renomy" Robił z 73gt na 73gt z ddr2. Kazdy ma 850gpu a on 7xx i jest w czolówce. Możecie się domyślić kto to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie. Ktoś kto ma sporo pkp na hwbocie , nie chce mu niszczyć "renomy" Robił z 73gt na 73gt z ddr2. Kazdy ma 850gpu a on 7xx i jest w czolówce. Możecie się domyślić kto to

 

Lanc? Ale nie mi tu osądzać.

Kwestia tweakow :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie. Ktoś kto ma sporo pkp na hwbocie , nie chce mu niszczyć "renomy" Robił z 73gt na 73gt z ddr2. Kazdy ma 850gpu a on 7xx i jest w czolówce. Możecie się domyślić kto to

Khe ?

 

1. Co do tego, że ktoś ma 850, a ja 790 i mam więcej pkt to... Tweaki + timingi pamięci + procesor też coś tam robi.

2. DDR2 - Palit pożyczony od kumpla, DDR3 - moje 7300GT od Galaxy (a wyniki już są staaare, bo robione w Chorzowie, zaniedługo update).

3. Polecam na przyszłość dokładniej oglądać screeny etc, zanim zaczniesz kogoś oczerniać panie kamil2201 ;]]

 

@kszonek

GZ poprawy 7900GTO ;] Mark 01 nagle zadziałał ? :D

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 W aquamarku masz 100MHz mniej niż druga osoba na rdzeniu. Ty masz pentiuma ( mówisz o chorzowie a dwa rózne cpu ) 3200MHz a on qx6800 @ 4.2GHz i dziwnym trafem jesteś pierwszy.

2 Niby od kogo? :| miałeś czały czas palita ddr3 lub galaxy nie pamietam już

3 Nikogo nie oczerniam, bawimy się fair dlatego napisalem.

 

Mogę się mylić, są to moje przypuszczenia ale sami zobaczcie.

 

Koniec tej dyskusji. Za ot przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...