Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

To poczytaj pare ostatnich stron to bedziesz wiedzial ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 7600GT pożyczona od kolegi.

Dziwnie MHz w MHz tak samo latająca jak 7600GS... masz moze fotke obydwu kart naraz? (zapomniałem, aparat sie popsul, mama zabrala, pies zladl...)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Dziwnie MHz w MHz tak samo latająca jak 7600GS...

Poprostu wczytałem profil z ATIToola z 7600GS i dzialalo

I tak mam same złote pucharki i nie chciało mi się testować czy karta działa na większych taktowaniach

Edytowane przez Damikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu wczytałem profil z ATIToola z 7600GS i dzialalo

I tak mam same złote pucharki i nie chciało mi się testować czy karta działa na większych taktowaniach

To dlaczego masz takie takty:

01 870/950mhz

03 850/900mhz

05 880/950mhz

am3 890/950mhz

 

Atitool sam dobiera mhz w zaleznosci od testu? Mój tak nie potrafi, mimo iz mam najnowszą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Zrobilem sobie profile, w jakich benchmarkach na jakim taktowaniu karta moze pracowac przy 1.7V ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem sobie profile, w jakich benchmarkach na jakim taktowaniu karta moze pracowac przy 1.7V ...

Wyzej pisałeś, że profil, nie profile. Co ma do tego taktowanie pamieci, bo ono rowniez sie zmienia?

 

Bynajmniej dziwne jest to, ze karta wlozona sobie "ot tak" osiaga taktowania jak najlepsze egzemplaze na swiecie, w dodatku bez zadnych modow i to nie jest jej koniec, bo koledze nie chcialo sie sprawdzac max taktowan. Czekam na zdanie innych.

 

BTW Twoj profil do 01, 03, 06 i am3 ustawia inne taktowania dla GS i GT, jakis bug :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Wyzej pisałeś, że profil, nie profile. Co ma do tego taktowanie pamieci, bo ono rowniez sie zmienia?

 

Bynajmniej dziwne jest to, ze karta wlozona sobie "ot tak" osiaga taktowania jak najlepsze egzemplaze na swiecie, w dodatku bez zadnych modow i to nie jest jej koniec, bo koledze nie chcialo sie sprawdzac max taktowan. Czekam na zdanie innych.

Memki w Naturze 03 arca bardzo. Nie mialem czasu, aby poszukac posredniej wartosci miedzy 900 a 950 MHz i poprostu tak ustawilem. Mody są. Wyniki są dobre, bo zrobiłem timingmoda i niektórzy nie znają tego tweaka w nVhardpage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Obiecane +60 pkt ode mnie

Super, i co, fajnie dzieciaku że zrobiłeś wyniki w różnych kategoriach na tej samej grafie? Już to widzę jak 13 latkowi kolega pożycza karte do benchów :lol2: Dorośnij, nie wiem kogo chcesz oszukać.... Chyba samego siebie, jaki to z Ciebie pr0 ocer <_<

 

A w 01, 06 i am3 juz nie arciły? Nie mam wiecej pytań, bo szkoda mi klawiatury :D . Ide spac, jutro na 8...

To ty chyba wstajesz o 7.30 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że mem to ma marginalne znaczenie (jak w cinebench).

 

Ja tam mam tylko przyrost ze starej wersji i priorytetu, ale nie wiele innego próbowałem.

W K8 pamięci dają, i mogą dać bardzo dużo w WPrime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się podzielić z Wami tweakiem do PCM 2005, który odkryłem i jednocześnie spytać się, czy to nie podchodzi pod cheating. Pisałem już o tym, ale nie napisałem dokładnie co i jak. Jest to tweak, który znacząco podnosi wynik w teście Transparent Windows w XP - przed ~1700, po ~2400-2600. Końcowy wynik zwiększa się o jakieś 200-300 pkt (musiałbym przeprowadzić dokładne testy, ponieważ odkryłem go dość dawno). PCMark wymaga do uruchomienia tego testu okienek w stylu XP, w stylu 98 test w ogóle się nie odpala. Klikając prawym Mój Komputer -> Zaawansowane -> Wydajność - > Efekty wizualne musi być zaznaczona opcja "Najlepszy wygląd" do tego aby test się uruchomił. Można jednak wymusić uruchomienie testu z okienkami w stylu 98. Załączając menedżera zadań wchodzimy w procesy i mamy kilka procesów svhost. Interesuje nas proces, który ma w nazwie użytkownika system oraz zajmuje ok. 20-22MB RAMU (u mnie przynajmniej) - na pewno będzie wiadomo o który chodzi, bo reszta zajmuje poniżej 10MB. Zakańczamy proces i od tego czasu zaczną się dziać dziwne rzeczy z okienkami. Będą się zmieniać na 98, potem znowu na XP. Nie ma na to reguły, ale trzeba kilka razy zamknąć ten proces, to w końcu już się nie uruchomi ponownie. Potem uruchamiamy PCMarka (musi być w oknie w stylu 98, inaczej nie będzie efektu, polecam próbować aż do skutku) i odapalamy test :wink: Czasem może nie załapać i w teście Transparent Windows zobaczymy okienka XP, trzeba popróbować po prostu. W związku z tym mam pytanie - czy to nie podchodzi pod cheating? Z drugiej strony ludzie odpalają PCM na Viście, gdzie w tym teście wyskakuje wynik kilka razy większy niż na XP na podobnym sprzęcie i nie jest to kwalifikowane jako cheating. Na koniec chciałbym zachęcić osoby, które mają konta na hwbocie do wrzucania wyników w PCM 2K5, bo można złapać dużo punktów (dla przykładu na E2160 jest może 10-12 wyników w ogóle, a pierwsze 20 punktuje), nawet za globale bez posiadania sprzętu za kilka tysięcy złotych. To tyle ode mnie, oczekuję na odpowiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Bartex ja generalnie znam wszystko co opisales,ale jakos mi to nie wychodzi,po zakonczonym tescie nie wyswietla mi po prostu wyniku.

Damikor dawaj fotki,bo smierdzi mi to niezlym walem,jak na moje oko zrobiles wyniki na jednej karcie i wrzuciles do paru kategorii.Nie bedzie zdjec i dowodow na to co sie stalo to od reki Twoje wyniki leca do smieci-bezpowrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze w takim razie o wywalenie wynikow z x300, bo byly robione na x300SE Abita vGuru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Rozumiem,ze chodzi Ci o wyniki Masella??

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damikor co z fotka?Na glownej juz sie Toba S_A_V zainteresowal a konkretnie twoimi pro elo wynikami :)

Sector Toba tez ;)

 

http://hwbot.org/forum/showthread.php?t=512&page=78

No no wiem :)... Przeciez odpisalem :)

 

Jak mnie ten synek wqrza... I potem jak tu sie dzielic tweakami czasami... jak normalnie ludzie nie rozumieja...

Sam mu kiedys mowilem, ze MIP jest juz zabroniony, ale nieeee... i teraz ktos na wc robi wyniki lepsze niz my na DIce B-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Rozumiem,ze mam usunac wszystkie wyniki Damikora zrobione na jednej karcie w 3 kategoriach z low mip'em????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...