Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

No fotek nie ma i pewnie nie bedzie ,bo to byla jedna karta,ale do tego dochodzi jeszcze tweakowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co moderacja UToP robi z Damikorem? IMO my chcemy grać fair play a jak komuś się nie podoba to chyba trafił do nie tego teamu co trzeba.

Z tego co widze to damikor usunal wyniki i doda poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hmm,wyrzucil wyniki z lowmipem,ale nadal jest ta sama karta w 3 kategoriach,fotek nadal nie ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Damikor zasypal fotkami karty,no nic trzeba pojechac po koncie:)

Co tu taka cisza?

Pare pkt'ow odemnie

JMKS,ale spadles kolego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damikor zasypal fotkami karty,no nic trzeba pojechac po koncie:)

Z tego co widzialem to Damikor juz obcial sobie punkty i to sporoooooo... a te wyniki ktore teraz dodaje sa bez MIP'a...

 

A co do CISZY to... z naszej strony (Lanca i mojej) to jest to cisza przed burza :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Czekalem na taka odpowiedz ;),czekam na wyniki.ja pod koniec roku bede mial juz jakies porzadne mobo to zaczne rzezbic na nowo,bo ten asus niestety,ale mogly byc lepszy :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JMKS,ale spadles kolego ;)

Że w setce się jeszcze trzymam po 50 dniach bez niczego [chyba 1 wynik raptem za 1,5pkt...] to i tak nieźle wg mnie :P.

Trzeba będzie zrobić podejście do 45nm raz jeszcze wkrótce, QX9770 ew. E8500/8400 czy coś, LN2 może, SLI na zimno czy jakoś tak - pomysłów jest sporo ale aktualnie czasu brakuje przede wszystkim ;). Podoba mi też np. się perspektywa dwóch kontenerów przy zabawie ze SkullTrailem na przykład, też może być ciekawie [choć to głównie wPrime akurat..., czyli nic wielkiego, ale ładnie by wyglądało na pewno].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~64 pkt Was dzielą od 2 miejsca panowie. Do pracy ;)

Tylko dlatego ze MM wystapil z teamu ruskich i jest bez druzyny, jak wstapi do OCX ponownie, bedzie zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipro u ruskich...

Nie tylko hipro ;) Ale chwilowo, pewnie jakaś akcja przeciw zapatrzonym w siebie...

 

1.	+1			   12228.60		  Team MXS ModLabs.net	37932.	-1		+3	 10284.90		  Team OCX				35493.			-1	   8920.10		   United Team of Poland   7371

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko hipro ;) Ale chwilowo, pewnie jakaś akcja przeciw zapatrzonym w siebie...

 

1.	+1			   12228.60		  Team MXS ModLabs.net	37932.	-1		+3	 10284.90		  Team OCX				35493.			-1	   8920.10		   United Team of Poland   7371

To może niech ktoś się jeszcze do nas przeniesie, żeby [el0 mode] Oł Si iX Bijaaacz [/elo mode] spadł na 3 miejsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

hehe,jak sie wszystko ustatkuje to i tak zostaniemy na 3 pozycji,ale,ze Hipro u Ruskich-polewka

 

mam do jutra 8600GT na chacie,bo skladam kolesiowi kompa,wiec zapodam z wieczora jakies pencil mody i pomecze na referenecyjnym chlodzeniu,bo bez modow pelna kaszanka :(

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? JA tam nie widzę nic strasznego :D Po prostu zazdrościcie i tyle ;)

 

Czego mam mu zazdroscic? Wywiad w internecie to prawie tyle co nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszcz na swoim miejscu :). Tak trzymac :).

 

 

Ale co to za miszcz, ktory oszukuje w wynikach dla pucharkow? Damikora sie przyczepiliscie, a MaSell dalej ma wyniki w x300 i x300SE na tej samej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadejdzie taki dzień, że gdy z rana włączysz TV to zobaczysz MaSell'a. Pójdziesz po gazetę do kiosku, a na pierwszych stronach gazet MaSell. Otwierasz lodówkę, a tam MaSell... :lol:

 

A teraz na serio to nikomu nie życzę źle, a tym bardziej Mateuszowi. Co jak co ale swoje osiągnął i musiał na to zapracować własnoręcznie (z resztą jak każdy kto chce do czegoś dojść) i chociażby za to szacunek :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Panowie Hellasy nas gonia,Hipro zapowiedzial benchowanie na wszystkim co mu podejdzie pod rece,wiec bedzie na ostro.

Odemnie troche punktow,choc ten 8600GT to jakas padaka,mody nie daly za duzo

 

Sector,Lanc co jest chlopaki na kiedy ten atak zapowiadacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...