Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Zauwazyl ktos jakies niepokojace"akcje"na swoim koncie w hwbocie??

np:ja stracilem ok 30punktow przez ostatnie dwa dni a to za sprawa brakujacych paru wynikow w moim profilu np:3 miejsce w 06 na 7800GTX po prostu wynik wcielo z mojego profilu,zniknal,nikt nie raportowal,nikt nie podwazal,zaradz hwbota nic nie wie,najgorsze jest to,ze zginely mi same 2 i 3 miejsca dobrze punktowane,ten wynik z 06 juz jest na swoim miejscu,ale reszta?raz ze juz nie mam screenow a dwa ze nawet nie wiem za bardzo co brakuje,bo mam 190 wynikow,poza tym niektore wrzucalem pod koniec 2006 roku,wiec nic dziwnego ze nie mam screenow-[ciach!]..akcja na maxa tyle punktow poszlo w piz...anie podoba mi sie to i chyba zaloze jakis watek na hwbocie?

Polonos bywasz tu czasem??

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No u mnie lipa,sprawdzilem wsio i brakuje mi 16pkt-slaba akcja i to jeszcze punkty za hardware i nie moge sie dopatrzec czego brakuje-[ciach!]a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w nocy czegoś nie grzebali brzy serwisie, nie mogłem się połaczyć ze stroną, a jak się już połączyłem to przy próbie zalogowania wyskakiwał mi komunikat że taki użytkownik nie istnieje.

 

 

Jeszcze jedno. Nie rozumię na jakich zasadach można znaleźć sie w tym dziale:

"Today's United Team of Poland top benchmark scores:"

Edytowane przez mazii-m2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to jak tam wejść tylko jak sie tam znaleźć, a czy stary dysk na ata daje gorsze wyniki w benchmarkach niż na sata2??

Prędkość dysku ma znaczenie w pcmarkacch, w innych benchach nieznaczne.

 

żeby być w najlepszych wynikach dnia, trzeba mieć dużo punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Czasami twoj wynik moze byc jedynym wynikiem :E

DFI doszlo,FC niedlugo bedzie wyslane,powoli zaczyna sie zabawa,jeszcze pelerynka i bedzie jazda :)

pzdr all...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hmm,no nie chce byc upierdliwy,ale jest tu takich dwoch ancymonkow,ktorzy obiecywali big come back na koniec roku,poczatek nowego i co?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,no nie chce byc upierdliwy,ale jest tu takich dwoch ancymonkow,ktorzy obiecywali big come back na koniec roku,poczatek nowego i co?? :)

Stare przysłowie mówi: "Jak umiesz liczyć, to licz na siebie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,no nie chce byc upierdliwy,ale jest tu takich dwoch ancymonkow,ktorzy obiecywali big come back na koniec roku,poczatek nowego i co?? :)

Ale niestety Sector nawalil... zycie...

 

Sprzetu jest pelno, ale co z tego... jak nie mialem zadnego kontaktu ze swiatem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Stare przysłowie mówi: "Jak umiesz liczyć, to licz na siebie."

chyba mnie zle zrozumiales :)

 

Sector

u mnie odwrotnie ostatnio,ale to tylko cisza przed burza:)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ja mobo mam,ale wczoraj koles od ktorego kupilem E84ES z ebaya napisal,ze mi go nie wysle,bo ma problem ze swoim kontem i kredytowka i nie moze odbierac hajsow,wiec zostalem z przykaszanionym e67,co ine zmienia faktu,ze w przeciagu najblizszego miecha nabije sporo punktow.Mysle,ze za dwa tygodnie zaczynam zabawe na ostro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Narmer i ClockMeUp!

czy Wy sie polaczyliscie czy jak,bo jak byliscie osobno to mieliscie biorac do kupy chyba z 50 punktow wiecej,nie mowiac o odznaczeniach,WTF???

 

Ogolnie zauwazylem,ze zrobil sie juz wiekszy ruch za sprawa pelerynek i nie tylko,ale punktow zamiast nam przybywac to mamy coraz mniej :blink:

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narmer i ClockMeUp!

czy Wy sie polaczyliscie czy jak,bo jak byliscie osobno to mieliscie biorac do kupy chyba z 50 punktow wiecej,nie mowiac o odznaczeniach,WTF???

 

Ogolnie zauwazylem,ze zrobil sie juz wiekszy ruch za sprawa pelerynek i nie tylko,ale punktow zamiast nam przybywac to mamy coraz mniej :blink:

Spoko spoko nie dygaj punkty są :) A tak poważnie to w ClockMeUp! jestem ja i Pepek. Wcześniej wszystkie wyniki mieliśmy na wspólnym koncie o nazwie - ClockMeUp!, a teraz rozdzieliśmy się, bo tak jest wygodniej itd. W każdym bądź razie wszystkie punkty i odznaczenia zostały, tylko jak wiadomo podzielone.

 

 

:blurp:

 

 

btw. Dlaczego te wszystkie firmy nie mogą suchego lodu wysłać kurierem... przecież i tak jest to zapakowane itd, także co za różnica. A tak trzeba płacić dużo kasy za ich transport... a tak bym sobie pokręcił coś z Pepkiem, tylko kasy szkoda na transport, bo na lód się znajdzie... grrr sprzętu też trochę się wala.

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt - ruch jest, ale punktów ubywa. Ode mnie też doszło ~12 pkt ostatnio (vmod 7900gs + trochę testów na laptopie). Szkoda, że nie mam mocniejszego proca, bo grafa nawet nieźle się kręci (747MHz/1053MHz na napięciach 1,55/2,18V na AC + zima cooling :D) - stąd punkty tylko w 2k5 i 2k6 :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

btw. Dlaczego te wszystkie firmy nie mogą suchego lodu wysłać kurierem... przecież i tak jest to zapakowane itd, także co za różnica. A tak trzeba płacić dużo kasy za ich transport... a tak bym sobie pokręcił coś z Pepkiem, tylko kasy szkoda na transport, bo na lód się znajdzie... grrr sprzętu też trochę się wala.

nie jesteś sam ;)

 

u mnie podobnie, sprzęt jest ale nie ma dopalacza a na ss nawet średnie aż tyle kasy nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. Dlaczego te wszystkie firmy nie mogą suchego lodu wysłać kurierem... przecież i tak jest to zapakowane itd, także co za różnica. A tak trzeba płacić dużo kasy za ich transport... a tak bym sobie pokręcił coś z Pepkiem, tylko kasy szkoda na transport, bo na lód się znajdzie... grrr sprzętu też trochę się wala.

Mozna zamowic kurierem, ale to jest wieksze przedsiewziecie :/

Ostatnio sie interesowalem, ale skoordynowac dostaw i wolny czas nie jest latwo :/

10kg z wysylka kurierem kosztuje w jednej firmie ~135 a w innej 158zl (dostawa do 12 nastepnego dnia rano, albo 138 w ciagu dnia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko nie dygaj punkty są :) A tak poważnie to w ClockMeUp! jestem ja i Pepek. Wcześniej wszystkie wyniki mieliśmy na wspólnym koncie o nazwie - ClockMeUp!, a teraz rozdzieliśmy się, bo tak jest wygodniej itd. W każdym bądź razie wszystkie punkty i odznaczenia zostały, tylko jak wiadomo podzielone.

:blurp:

btw. Dlaczego te wszystkie firmy nie mogą suchego lodu wysłać kurierem... przecież i tak jest to zapakowane itd, także co za różnica. A tak trzeba płacić dużo kasy za ich transport... a tak bym sobie pokręcił coś z Pepkiem, tylko kasy szkoda na transport, bo na lód się znajdzie... grrr sprzętu też trochę się wala.

 

A w ktorych Siedlcach mieszkasz, w tych za wawka? To mozesz przeciez sie przejechac po DI do Stolicy, mamy nawet namiar na firme ktora w soboty sprzedaje, wiec kupujesz sobie tylko styropianowy pojemnik w makro czy czyms takim i mozesz sobie podjechac. Tak, jest to troche kawalek, ale to i tak chyba taniej i szybciej wyjdzie jak kurierem zamwiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tych za Wawa. Robiłem już tak z kumplem samochodem, ale jak to jazda po Wawie, mało opłacalne. O sobota... to by już pasowało. Bo jakoś nie znalazłem firmy co by w sobotę sprzedawała. Napisz na PM jak możesz, na pewno niedługo skorzystamy. Skoczy się pociągiem, gorzej po Wawie latać z tym ;)

 

Pojemnik mamy, ale na 10kg, także tak średnio. Przydałby się większy, ale pomyślimy. Ważne, że w sobotę będzie można... od razu napisz jak tam u nich z cenami itd.

 

Troche offtopowo z tym lodem, ale przecież chodzi o wyniki ;)

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezcie dobrzy ludzie popatrzcie na wyniki w PI32M temu gosciowi - http://www.hwbot.org/user.do?userId=11751

 

40min 56sec 390ms - Athlon XP-M 2400+ B... @ 2438mhz

42min 45sec 440ms - Athlon XP 2700+ @ 2355mhz

43min 40sec 200ms - Athlon XP 1700+ Tho... @ 2162mhz

 

na screenach luna, memki < 200 w single... nie pasuje mi to, ja na takim samym XP-M 2400+ @ 2718 mam 44 minuty 42 sekundy...

 

raportowac go czy nie?

 

EDIT.... na tych samych prockach w PI1M jest daleeeko za mna, mozliwe to?

Edytowane przez odbytorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak używa CW do robienia SPI 32M, to daje już jakiś przyrost. Mi na laptopie (Pentium M 735 - 1,7GHz) dało to około 1 minuty (z 47 min zszedłem do 46). Poza tym, to z Twoim wynikiem prędzej jest coś nie tak (zbyt wysoki czas w stosunku do zegara) - ludzie mają niższy zegar o kilkaset MHz, a czasy lepsze o kilka minut (XP-M 2400+).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrej optymalizacji windy przytakich czasach mozna zejsc o ok 10min ;) . Testowane na jakims celeronie 2.66ghz, z 60min do ok 50min spadlo ;)

 

im wieksza probka tym wiekszy wplyw optymalizacji na wynik, dlatego w 1m kto ma wiecej mhz wygrywa ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrej optymalizacji windy przytakich czasach mozna zejsc o ok 10min ;) . Testowane na jakims celeronie 2.66ghz, z 60min do ok 50min spadlo ;)

 

im wieksza probka tym wiekszy wplyw optymalizacji na wynik, dlatego w 1m kto ma wiecej mhz wygrywa ;)

no to jak pojade do domu, to sprobuje cos wiecej pocisnac... uslugi juz wycialem na maxa, zmiana win2k na xp da duzo? cos jeszcze poza CW? w sumie nie tweakowalem za duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...