Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak pojade do domu, to sprobuje cos wiecej pocisnac... uslugi juz wycialem na maxa, zmiana win2k na xp da duzo? cos jeszcze poza CW? w sumie nie tweakowalem za duzo

w 2k do spi podstawa to largesystemcache=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy normalnie jestem zaskoczony wiedza autora. W pierwsze 100 jest czterech czlonkow utop - pimposhek, dwa marcinki i kiszonek... piatym jestem ja :) . Wiedzial ze nie tylko w jednym teamie polaki siedza ;)

 

darmowa reklama dla pjurpisi :)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba wie co robi z tą reklamą ;)

 

A co to za problem przelecieć pierwsze top100 po flagach? Nie trzeba mieć żadnej wiedzy, żeby zobaczyć, gdzie MaSell kisi ogóra :P

 

edit// ;) Pewnie tym w profilu - zdjęciu osobistym :D :D :D

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

by "Next"

 

No no ryba ownuje ;)

 

Jesteśmy popularni :blurp:

 

Ja poprosze info jeszcze gdzie to sie ukazalo, musze jakos to pchnac dalej zeby byly jakies zyski ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hyhy normalnie jestem zaskoczony wiedza autora. W pierwsze 100 jest czterech czlonkow utop - pimposhek, dwa marcinki i kiszonek... piatym jestem ja :) . Wiedzial ze nie tylko w jednym teamie polaki siedza ;)

 

darmowa reklama dla pjurpisi :)

hmm zapomiales o mnie to,ze ostatnio wyskoczylem z pierwszej setki jeszcze nic nie znaczy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze musze sie za siebie wziac!!! bo az dziw zeby mnie jakies kiszonki czy szprotki wyprzedzaly :)

Bo Ty lamka jesteś ;) Ja od dłuższego czasu balansuje na krawędzi pierwszej setki, ale jakoś się trzymam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masterzy da radę ustawić jakoś normlanie RealTime dla AquaMarka? Bo High jakoś normalnie działa, ale w RealTime nie mam wskaźnika myszki ;)

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A je mam pytanie troche z innej beczki - o pifasta... dlaczego moze sie dziac tak, ze cale obliczenie przechodzi, pojawia sie czas a blad wyskakuje w momencie zapisywania na dysk? Cholera mi bierze, bo inne benchmarki przechodze na 3100, a pifast powyzej 3000 wywala mi sie wlasnie tak brzydko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być jakiś łakomy, czy nie chce mi się szukać itd itp, ale zlituje się ktoś i po prostu poda jakiś dobry tweak do wprime... Bo już męczy mnie ten bench, co nie próbuje, to zamiast lepsze wyniki są gorsze… chyba najlepsze wyniki uzyskuję się na normalnej windzie od razu po formacie w tym syntetyku z tego co zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być jakiś łakomy, czy nie chce mi się szukać itd itp, ale zlituje się ktoś i po prostu poda jakiś dobry tweak do wprime... Bo już męczy mnie ten bench, co nie próbuje, to zamiast lepsze wyniki są gorsze… chyba najlepsze wyniki uzyskuję się na normalnej windzie od razu po formacie w tym syntetyku z tego co zauważyłem.

Stery do grafy masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam... ostatnio zdziwiłem się, że to ma wpływ na tego bencha ;)

 

Jeszcze może ktoś wie po za dosłownym tłumaczeniem o co chodzi w tym błędzie(wprime): Out of memory.

Dodam, że nie komp nie podkręcony.

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

To po co Ci stery do grafiki skoro wiesz,ze maja duzy wplyw,umnie bez sterow jest lepiej :)

Poza tym nic nie dziala na ten bench poza taktami procka,tymingi pamieci nie sa wazne,czesto defragmrntacja albo ktores z rzedu restartowanie koma i wlaczanie tego smarka zaraz po restarcie daje rozne rezultaty-czasami bylem zadziwiony na plus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Tylko tu chodzi o to, że stery do grafy poprawiają czas :]

 

@odbytorq

 

Pifast bardzo mocno obciąża CPU, czasami wprime potrafi przejść, a do pifasta trzeba obniżać Mhz na cpu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być jakiś łakomy, czy nie chce mi się szukać itd itp, ale zlituje się ktoś i po prostu poda jakiś dobry tweak do wprime... Bo już męczy mnie ten bench, co nie próbuje, to zamiast lepsze wyniki są gorsze… chyba najlepsze wyniki uzyskuję się na normalnej windzie od razu po formacie w tym syntetyku z tego co zauważyłem.

Post #3146 w tym temacie (mój post) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Tylko tu chodzi o to, że stery do grafy poprawiają czas :]

 

@odbytorq

 

Pifast bardzo mocno obciąża CPU, czasami wprime potrafi przejść, a do pifasta trzeba obniżać Mhz na cpu ;)

Ale ze sie kladzie w momencie zapisu na dysk?! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BArt_X

Dzięki chętnie sprawdzę ;)

 

71proste

Tak jak Lanc już wspomniał bez sterów do grafy są gorsze czasy, wcześniej o tym nie wiedziałem i przez to mam jeden wynik z dużo wyżej taktowanym prockiem, a czas niestety gorszy - brak sterów do grafy.

 

odbytorq

Często tak jest przy wysokim OC, np siada w Paint jak robię zapis ;)

 

 

Ktoś wie jak rozwiązać problem z tym błędem wPrime - Out of memory?

 

// Przegooglowałem co się da itd i lipa z tym błędem...

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na systemowych sterach mam lepszy czas w wprime niż na instalowanych - wszytko zależy jaki kto ma system i jaka grafe.

 

Bez sterów jest tragedia......

 

A pifast nie wywala się w momencie zapisu ma dysk, tylko zauważa, ze coś poszło nie tak, czasami wywali ise kompletnie podczas przeliczania, ale z reguły zauważa błąd pod koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak może od czapy tutaj..ale chciałbym dodać jakieś pkty do hwbot ale jakos nie tego..

właśnie dodałem na 4rdzeniowcu CPU-z 4,3Ghz i tylko 1 pkt ??

cos mało...

gdzie moge wywalczyć z tym co mam ..jakies sugestie..bo sam nie wydumam..

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=693703

Edytowane przez lama1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dobra ja zaczalem juz troche dzialac 17miejsc w gore po dniu walki,narazie tylko na wodzie,ale juz niedlugo ;)

Dzisiaj zaczalem wojarze z E6300,mysle,ze jak na LC tragedii nie ma :)

 

Dołączona grafika ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...