Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Kszonek te z raf71 przeoczylem fakt,ale te slabizny z gma950 zostawilem,bo raportowalem wczoraj troche wynikow i po ich usunieciu bede mial punkty z GMA950,wiec zostawilem-kazdy punkcik sie liczy ;)

 

Narmer zasady sa proste,jezeli nie nie jestes w top 20(mowie o globalu)to nie musisz sie wysilac ze screenami i uwierzytelnieniem,wystarczy screen z 3dmarka i ewentualnie gpu-z,link z futuremarka nie jest wymagany i nie moga Ci raportowac/usunac wyniku,co do spi i calej reszty screen ma zawierac okienko z benczem i cpu-z,moze byc 2x cpu-z,bo jeszcze zakladka pamieciami.Tak jak wyzej wspomnialem najlepsze wyniki z global top 20 musza posiadac validacje-koniec kropka :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tyle to akurat jeszcze wiem, tylko np kwestie co do sterowników itd... to mnie trochę dziwi, bo szkoda przez to tracić niektórych wyników. Tak samo jak testowałem 7300Go to rozdziałka w 06 była 1280x800 i te 800 było zasłonięte, że tylko było widać 8xx i wywalili mi wynik... a sam widziałem, że jest masa wyników z 1280x800...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

hmm,jakbys pokazal cala rozdzialke nie sadze zeby byl problem,wiesz sa jakies zasady i trzeba sie ich trzymac,nie raz raportowalem wynik,ktorego autentycznosci bylem pewien,ale zaslonieta byla rozdzialka czy nie bylo czegos widac i byl powod zeby kogos uwalic a samemu skoczyc jedno miejsce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik w 3dmarku, gdzie nie widać rozdzielczości może zostać zablokowany w każdej chwili. To taka podstawa. Ja moje screeny zawsze robię według jednego schematu, gdzie staram się zamieścić maksymalnie dużo informacji (taktowania, szczegółowe wyniki testów) i nikt mi jeszcze nic nie wywalił. No i przydaje się to przy porównywaniu do innych wyników - żeby wiedzieć jak wypadam na tle reszty. Poza tym na screenach musi być porządek :D A przy okazji - zauważyłem, że ubyło nam co najmniej kilkadziesiąt wyników :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wynik w 2k6 może być w 1280x800 ? Bo ja za nic nie mam pojęcia jak odpalić go na panoramie w 1280x1024........

 

A mnie dziwi dlaczego wywalono mi wynik na sterach Xtreme-G, nie wiem nawet gdzie jest napisane, że nie można robić na tych sterach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

To wynik w 2k6 może być w 1280x800 ? Bo ja za nic nie mam pojęcia jak odpalić go na panoramie w 1280x1024........

 

A mnie dziwi dlaczego wywalono mi wynik na sterach Xtreme-G, nie wiem nawet gdzie jest napisane, że nie można robić na tych sterach.

 

Kszonek

bo nigdzie nie jest napisane,wiec wrzuc go sobie z powrotem a wczesniej na twoim miejscu napisal bym do Massmana albo Polonosa z zapytaniem :)

co do rozdzialki to jest to spowodowane rozdzileczoscia matrycy w lapach i sam sie zastanawiam,czy to do konca jest elo...

BartX

Ja rowniez wywalilem wczoraj okolo 20wynikow,ktore zasmiecaly mi profil jakby tak kazdy zrobil byloby znacznie lepiej.

Zaraz nasmaruje maila do Massmana jakby to zrobic z tymi kontami userow naszego teamu-wogole niezla bieda,zeby team moderator nie mogl kasowac kont-cokolwiek

Odbytorg Ty sie smiejesz a mi ostatnio podwazali pare wynikow zrobionych na free wersji smarka,ze niby ustawienia zmienilem,ale moderator olal,generalnie wszystko po tym jak napisalem o Ruskich na glownej,ze dziela sie sprzetem,pare dni pozniej paru chlopakow ze wschodniej granicy raportowalo wyniki z mojego profilu a ze juz nie miali co to lecieli na mase-[ciach!] w to

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry screen z 3dmarka: http://hwbot.org/signature.img?iid=78302&thumb=false Chyba nic nie przeoczyłem :wink:

A co do 3dmarka 2006 na panoramach - faktycznie jest problem. Szkoda, że na hwbocie nie ma takiego FAQ, gdzie by było trochę o robieniu podstawowych testów (tu by się może coś znalazło), screenów oraz co jest dozwolone a co nie (formy walidacji, tweaki). Bo na razie to cienko to wygląda, a potem blokują ludziom wyniki z powodu złych sterowników itp. A moderacja nadal jest tragiczna...

 

EDIT: http://hwbot.org/forum/showthread.php?p=15532 Wychodzi na to, że w tej chwili nie ma możliwości usuwania kont użytkowników :mur:

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Sicho, my bad ;D Już jest dobry ;]

Lanc,ale screen jest ok,to jest wlasnie to o czym mowilem,ze jak nie masz free wersji 3dmarka musisz pokazac rozdzialke,ale w Twoim przypadku nie trzeba bo to free version :)

MImo to nie byl to sztandarowy przyklad ;)

 

Bart_X napisalem w watku :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o wyniku przyjaciela z Grecji:

 

1. 3Dmark 2006 - 9957 marks - Shadowjump (H.O.T. (Hellas O/C Team)) - (single GeForce 7900 GT @ 600/950mhz)

1200 pkt przewagi z procem 8500 o 400MHz wyżej taktowanym niż Q6600 i znacznie mniej wykręconej karcie niż moja. Rozdziałki nie widać. Fake czy nie?

 

Link:

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=695914

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

ja nie ma rozdzialki to piszesz na glownej i tyle-blokuja wynik

zrobilem to za Ciebie tu ewidentnie byl zrobiony w 1024/768 nie wisdze innej opcji,bedzie zablokowany na bank,zaraz sie wbije w profil tego kolesia i przeczesze jego smarki ;)

 

nastepnym razem moglbys dac linka do wyniku bezposrednio ;)

 

 

edit:juz jade mu po profilu straci chlopak sporo punktow,ja wogole sie pozaglebiam w prfile tych z grecji,ruskich i ocx-zobaczymy jacy oni uczciwi :E

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, że fajnie będzie jak na HWBocie by wprowadzili Low Clocka… Większa rywalizacja, zabawa, punkty i oczywiście częściej palone pamięci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga moze ktos ma jakas rade na irytujacy problem z pcsmarkiem05:

 

Video Encoding: Error in filter initialization.

 

tak, czytalem faq futuremarka wywalilem 3rd party codecs

 

poinstalowane wme9 i wmp10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Masz xp?/Na defulcie sie tez tak dzieje czy tylko po o/c??

Kolejne punkty odemnie a Lanc z Sectorem sie lansuja i nic nie robia :),dobrze mowie panowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz xp?/Na defulcie sie tez tak dzieje czy tylko po o/c??

Kolejne punkty odemnie a Lanc z Sectorem sie lansuja i nic nie robia :),dobrze mowie panowie??

 

i tak i tak - nie przelatuje tego testu >.<

 

ps: wlasnie przez Twoje pkt na hw pomyslalem ze pykne sobie pcm05 ;]

 

edit: a jakbym nawet chcial cos powalczyc w 3dm to tą xl'ka gó**o zdzialam bo kreci sie to TYLKO na omegach 3.8.252 z wymuszonego low lvl w att tragedia ;] i wyniki jakies 5-7 podłe ;]

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ja mam Raptora,teraz chce dokupic drugiego i polaczyc w raid0

hmm,wiesz glupio tak pytac,ale masz oryginalna winde??SP 2 zainstalowany?

skoro odinstalowales 3rd party codecs to wydaje mi sie,ze problem tkwi w systemie ,ciezko powiedziec,swieza masz ta winde??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Raptora,teraz chce dokupic drugiego i polaczyc w raid0

hmm,wiesz glupio tak pytac,ale masz oryginalna winde??SP 2 zainstalowany?

skoro odinstalowales 3rd party codecs to wydaje mi sie,ze problem tkwi w systemie ,ciezko powiedziec,swieza masz ta winde??

winda stara, ale kiedys pamietam tez mialem z tym problem po zmianie mobo z p5n-e na ip35 (i reinstalce sysa :P )

 

sp2 obecny

 

no nic widze ze to co wyczytalem to sie tego dowiem ;] poprobuje later.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

kurcze naprawde nie wiem,chcialbym pomoc ja mialem podobnie,ale po zmianie sysa jest ok

 

MaSell pamietasz co Ci mowilem kiedys,wiec sie przypomne gonie Cie ziomson ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga moze ktos ma jakas rade na irytujacy problem z pcsmarkiem05:

 

Video Encoding: Error in filter initialization.

 

tak, czytalem faq futuremarka wywalilem 3rd party codecs

 

poinstalowane wme9 i wmp10

Windows Media Encoder + WMP10 i musi działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mój błąd :) W każdym razie PCMark 05 potrzebuje różnych dodatków do poszczególnych testów - zobacz, może są nowsze wersje, albo jakieś aktualizacje. Trzeba je osobno doinstalować. A do samego PCM - można ładnie nabić punktów, bo ten program cieszy się raczej niewielką popularnością :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...