Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem do Massmana zapytanie czy jest opcja usuniecia konta konkretnych userow lub czy hwbot moze to zrobic?

 

odp:

 

I can't delete members from a team either. The only solution is to manually change this in the database and only RB can do that.

 

Sorry,

 

Pieter-Jan

tylko dwa zdania.

1. tak myślę, ze trzeba zadać pytanie co jest ważniejsze, statystyki czy ludzie ?

2. a może konto z brakiem aktywności przez np rok ulega automatycznej likwidacji ? (lepiej dac czas )

 

ps.od siebie dodam kilka pkt jeszcze ... co byście mnie nie wywalili z kąpielą ... a początki na są takie proste1 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

hmm stary nie opowiadaj bajek oki :)

wiadomo,ze poczatki nie sa proste,ale na co my mamy czekac?az spadnie snieg??poco czekac na kogos kto nie wykazuje zadnej aktywnosci i jeszcze rok??nie no bez jaj ,jak dla mnie moglbym wszystkich nieaktywnych skasowac w tej sekundzie,tzrymanie trolli bez sensu i tyle

Dal mnie sa wazni tylk Ci co sa aktywni w miare,co maja po pare wynikow i nie to ze jakis wynikow zrobionych na defulcie,to tak jak bys wzial do reprezentacji pilki noznej kolege z klatki,bez wzgledu na to,czy umie wogole trafic w pilke,tyko dlatego ze mieszkacie na jednej klatce.Widzisz tego sens??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jak bys wzial do reprezentacji pilki noznej kolege z klatki,bez wzgledu na to,czy umie wogole trafic w pilke,tyko dlatego ze mieszkacie na jednej klatce.Widzisz tego sens??

stadko takich i niech bramke zasłaniają -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

zeby chociaz zaslaniali bramke,ale oni nic nie robia w tym jest problem,generalnie ich nawet nie ma,to sa tylko jakies nazwy pod,ktorymi nie kryje sie nawet 1% o/c :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Przekretow nie brakuje,jest tego w brud.

Tylko my mamy ,ze sie tak wyraze problem masowy(ponad 300 osob) a nie kilkunastu,czy kilkudziesieciu;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Duzo stracili a my nie starcilismy duzo??W koncu,a to,ze nie zyskalismy duzo to nie jest do konca prawda,bo przez caly czas bardzo duzo tracilismy a utrzymywalismy sie na tym samym poziomie punktowym co oznacza tylko jedno,ze rowniez zyskiwalismy,tylko,ze sie to zrownowazylo.

Poza tym przez ostatni miesiac wyslalem okolo 200raportow nie tylko na glownej-glownie mxs i h.o.t ;)

 

btw:juz 30 punktow :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie jest graniczne napiecie na proc. /bezpieczne ? dla tego co w podpisie.

bo temp. przy użyciu Wprime nie wzrastaja.

Teraz 4,3Ghz ale juz Vcore=1,73v ale temp.przy WPrime spoko. Restartów nie mam...chyba ze dam Prime95 na 4rdzenie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie jest graniczne napiecie na proc. /bezpieczne ? dla tego co w podpisie.

bo temp. przy użyciu Wprime nie wzrastaja.

Teraz 4,3Ghz ale juz Vcore=1,73v ale temp.przy WPrime spoko. Restartów nie mam...chyba ze dam Prime95 na 4rdzenie :-)

Dajesz ile wlezie, do testów na WC 1,8v nie zaszkodzi (co innego codziennie), jak jest przyrost mhz to można voltować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz ile wlezie, do testów na WC 1,8v nie zaszkodzi (co innego codziennie), jak jest przyrost mhz to można voltować.

tak daję..ale chyba namieszałem w Hwbot...nie tam gdzie trzeba dałem pkty ..jak to zweryfikofać mozma WPrime pewnie z SuperPi mi sie pomieszało..za dużo zabawy a za mało rozwagi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Oj lama1,ale ten wynik na glownej mnie zdziwil :E,nawet screena dales zlego :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam troche nowego crap'u :P

 

p3 500 /p2c 400x2/p4c 2.8 i jakies badziewne mobaski ^^

 

bedzie troszeczke punkcików ;D

 

EDIT: ktos mi powie dlaczego nie wywalilo kolesia z rankingu mimo raportu >.> ?

 

1

 

2

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

a ja mam troche nowego crap'u :P

 

p3 500 /p2c 400x2/p4c 2.8 i jakies badziewne mobaski ^^

 

bedzie troszeczke punkcików ;D

 

EDIT: ktos mi powie dlaczego nie wywalilo kolesia z rankingu mimo raportu >.> ?

 

1

 

2

napisz na glownej,bo wysylanie raportow niestety roznie sie konczy :) i czesto nie mozna sie doczekac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj dodałem kilka punktów za 8600M GT i T7100. W 8600M GT nie wszystkie lokaty wysokie, ponieważ za słaby procek, ale niektóre całkiem ładnie jak na gorszy procek od innych.

 

A T7100 już ładniej, tylko te wPrime jak zawsze wszystko psuje, bo nie potrafię ogarnąć tego bencha... ale cóż zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jednak jak się głębiej zastanowić i pewne rzeczy przeanalizować to jednak tych 300 niepunktujących członków [:P] nam niewiele zmienia - liczby osób w teamie w rankingu zespołów nie ma, jest tylko liczba wyników, a tutaj aż tak dużego wpływu to nie ma - rzędu kilku % [no chyba że mamy stadko ludzi którzy po 50 wyników wrzucają z których żaden nie punktuje...], na pewno nie >30% jak wychodzi licząc same konta.

A w rankingu krajów to zupełnie nic nie zmienia bo bezsensowni [heh, richba5tard się nabrał, ja pisałem o "point-less" jako grę słów między niepunktującymi a niepotrzebnymi; on napisał "pointless" - bezsensowni :lol:] userzy [czyli niepunktujący] nie są do średniej liczeni.

 

Chociaż "z drugiej strony" to jakieś zabezpieczenie przed w/w "niepunktującymi a publikującymi sporo wyników" by było. Swoje napisałem i się nawet kilka osób zgodziło - http://www.hwbot.org/forum/showthread.php?t=1530 [ostatni post 1. strony i dalej], chociaż prawdopodobnie na pisaniu się skończy :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie narazie cisza ze wzgledu na badziewne mobaski ktore mam na stanie, jak dopadne cos konkretnego na s1 to bedzie kilka wr w p3 500 :P ;]

 

Wstyd sie przyznać, ale sam należe do tych 300 co siedzą bez punktów :> Tylko co poradzić, jak funduszy brak i kręcić nie ma co.

 

zawsze jest co i "jakos" ;> no dobra prawie zawsze, moze poprostu wiedza niewystarczajaca huh?

 

 

@Narmer pamietaj ze 8600M GT na IFL90 ma 512MB a na FL90 256MB dlatego tak ladnie podleciales w rankingu :P a co do wprime to tez wogole nie wiem "co mozna zrobic zeby bylo szybciej" jakies chore czasy wylazą ;o

 

EDIT: LOL..... takiego czegoś jeszcze nie widzialem ;D omfg

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wPrime oczywiście NT6. W moim wykonaniu 2008 Server [wczoraj zrobiłem 1024 na 4GHz i ze 2pkt więcej wpadło niż wynik sprzed ok. roku :P], mój 24/7 system :). zVista też się nadaje, choć jako stały system mi nie pasuje.

Koło 5% do przodu z uwagi na system, może troszkę więcej. No i niestety nie każda wersja jest tak samo szybko - u mnie 1.58 chyba najszybciej wypadła, ale porównać kilka wersji na próbce 32m już podczas benchów to nie jest jakieś wielkie wyzwania. Tj. 1.60 mi zwalniała o jakieś 15% - heh, nie ma to jak "update" który z wydajnością robi "co mu się podoba"...

 

Co do niemienia punktów no to się zdarza - ja np. na 8600GT praktycznie nigdzie się załapać nie mogę - ot padaka jakich mało, ostatnio się przez 850 nie przebija nawet - jedyna szansa że zdechnie sama łaskawie :mur:, bo już na nic z niej nie liczę.

Chciałem też za PCMarka coś dostać, ale nie dałem rady - ~10% mi brakowało do punktów, lipa, mimo zegara na procku wyraźnie wyższego od niektórych punktujących.

Ale trzeba się przymierzać, chyba tylko w przypadku bardzo popularnych sprzętów jest zupełnie bez szans czasami, a zazwyczaj jest jednak jakaś kategoria bądź więcej gdzie te punkty można załapać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd sie przyznać, ale sam należe do tych 300 co siedzą bez punktów :> Tylko co poradzić, jak funduszy brak i kręcić nie ma co.

Przejrzałem Twój profil i nie jest tak źle - jeśli masz ten sprzęt, który tam widnieje. Na E6650 możesz próbować w PCMarku, Pifast i wPrime 1024m tylko przez zrobienie testu bez żadnych tweaków (ale OC się przyda :) ) - punkty będą, nawet jeśli będziesz ostatni. Poza tym przejrzyj ten temat, jest tutaj trochę różnych rzeczy napisane odnośnie testów - tzn. jak uzyskać krótszy czas/większy wynik :) A poza tym, żeby wrzucać wyniki nie musisz kręcić - możesz przetestować jakiś laptop, czy mało popularny sprzęt i też punkty będą. I jak robisz screeny z 3d marków to przesuń to okienko z wynikiem na bok, żeby było widać rozdzielczość i model karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...