Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

leca ewidentnie,na wszystkie wyniki,ktore raportowalem byly 3 ruskich i akurat odziwo nie zostaly usuniete,ale ja mam sokole oko,wiec nie popuszcze.Tylko,ze do mnie to podchodza jak do byle kogo,bo ja juz kiedys zrobilem afere jak sie dzielili sprzetami ,wiec startuje z przegranej pozycji jakby :(,tymbardziej jak maja teraz dwoch modow

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole hwbot z zewnatrz wyglada ok ale jak ktos posiedzi chwile i popatrzy to sa takie wałki ze szok - zreszta co ja wam bede pisal :P i nie warto psuc sobie nerwów....

 

PS: siakies 2 WR p3 ownz :D 1 2

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to macie prawie wszystki tweaki kreta, które zbierał ponad pół roku :mur:

 

To teraz się bawić i szukać co działa :]

 

link

ruzne ciekawe twiki do spi

A ładnie tak kraść tłiki innych osób ?

BTW, Damikorze, dlaczego mając bana zakładasz nowe konto, do tego mając jeszcze jedne ? (ThermalControl) :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, żeby zaraz sie tu OT nie rozprzestrzenił.

 

http://www.speedyshare.com/757922706.html

 

Bierzecie i korzystajcie ile chcecie. UTP będzie miało lepsze wyniki, a ja większą motywacje :wink:

Jakby ktoś przetestował dokładniej jakąś optymalke z tej paczki, to było by miło, gdyby jakieś rezultaty przedstawił.

 

Co do damikora, to nie zaglebiajmy sie w ten temat. Jego sprawe załatwie z moderacją.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie jaki komponent w Windowsie opowiada za wyświetlanie informacji o procesorze itd w wPrime? Bo już nie chce mi się bawić nLite, a dalej nie wiem czego nie obcinać, aby ta informacja była zawarta. Znając życie moderatorka hwbota będzie wywalać za takie coś wyniki z wPrime, dlatego chce tego uniknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Macie racje szkoda gadac-cokolwiek

kretfr ;)

atomel-nie ma sprawy ;)

Ricci obserwuje ostatnio dodawane wyniki,bo mam chwilowy zastoj(jeszcze niecale 2tyg) i gratki dla Ciebie,bo widze,ze regularnie uczestniczysz w zyciu overclockingowym-spoko tak trzymac :)

 

no a reszta panow do roboty o tych dwoch co ukradlo ksiezyc nie wspomne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ricci obserwuje ostatnio dodawane wyniki,bo mam chwilowy zastoj(jeszcze niecale 2tyg) i gratki dla Ciebie,bo widze,ze regularnie uczestniczysz w zyciu overclockingowym-spoko tak trzymac :)...

Dzienks,jutro Opek pójdzie na SS,powinno być parę punktów.Niestety mobo pod PIII zaczęła szwankować,a tu procki tanie :lol2:

No nic może uda sie coś na to poradzić. :wink:

...no a reszta panow do roboty o tych dwoch co ukradlo ksiezyc nie wspomne :E

Tak jest, kręcic do bólu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie jaki komponent w Windowsie opowiada za wyświetlanie informacji o procesorze itd w wPrime? Bo już nie chce mi się bawić nLite, a dalej nie wiem czego nie obcinać, aby ta informacja była zawarta. Znając życie moderatorka hwbota będzie wywalać za takie coś wyniki z wPrime, dlatego chce tego uniknąć ;)

Jak dobrze pamiętam to ten debilny program uzywa do tego WMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosty - załatw sobie tego moderatora na hwbocie i zrób z tym wszystkim porządek ;] A co do rosjan, to może by ich tak po prostu zaraportować, że robią sobie co im się podoba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie mnie już denerwują. Wypieprzają mi wyniki, a ja nawet nie wiem za co. Paranoja.

Fakt. Dostaję jak zwykle na maila kupę spamu od HWBota i nawet go czasami próbuję czytać - a dlatego próbuję, że co to za link "you can view the result here" skoro po interwencji ten rezultat jest "deleted"...

Wg mnie to [kasowanie] niedopuszczalne, powinno być blokowane. A team moderator powinien decydować czy ew. usunąć [w końcu może po to ten mail idzie?], a nawet mało tego, powinien mieć możliwość ODBLOKOWANIA [i zablokowania] rezultatu - w starej wersji tak było, teraz nie jest i wg mnie jest źle. Tj. jako team mod nie mam ochoty kasować żadnego rezultatu [który nie jest zablokowany], a mam czasami ochotę właśnie zablokować - a tego mi do wyboru nie dali, heh...

Team mod miał mieć tyle opcji niby "kiedyśtam" tyle że teraz poorbastard ma na głowie przycinanie transferu [Wam też się sygnaturki nie aktualizują? tj. nie tutaj, bo tutaj to se możecie :P, ale na Labie czy XS itp], a kodowanie odkłada na czas cholernie nieokreślony...

 

Co do wPrime to teraz niby 1.55 [nie niższa, nie wyższa] jest obligatoryjna. Tyle że to jest głupia sprawa... Wg mnie jedyna szansa żeby to na stałe zakończyć to zrobić wersję która jest szybsza od wszystkich poprzednich [jak - to zadanie autora :P] i od tego momentu wszystko co zmieniać to silnik CPU-Z, tj. żeby kolejne wersje były równe co do szybkości - wtedy oczywiście obowiązywałaby wersja ta najszybsza bądź następne. Bo chwilowo to jest niezły burdel z tym :P.

 

I jeszcze uwaga natury ogólnej: np. kingpin nie ma na screenie z SuperPi 1M [i pewnie paru innych] zakładki Memory co jak rozumiem każdemu "zwykłemu" użytkownikowi rezultat odwala (?!). I to dobra pora żeby jednak spróbować te reguły złagodzić. Ja np. nie patrzę czy mam na screenie w Markach rozdzielczość widoczną, czasami nie mam, się zdarza, ale by mi było bardzo przykro (:P) gdyby mi zblokowali coś itp. Zwłaszcza że w azocie nie pływam i nie jest tak że w parę dni robię nowy wynik ze wszystkim co trzeba.

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

JMKS zgadzam sie za wszystkim co napisales,ale z jedna rzecza sie nigdy nie zgodze,rozumiem,ze przy wyniku z spi moze byc tylko zakladka z cpu-z z procem i nie musi byc zakladki z pamiecia,ale taka informacja jak rozdzielczosc na screenie ze smarka jest OBOWIAZKOWA.ile ja juz raportowalem wynikow,ktore ewidentnie byly zrobione na nizszej rozdzielczosci to nawet nie chce mi sie myslec o tym,na niektorych screenach rozdzielczosc ewidentnie zaslonieta wlasnie dlatego :)

CO do Ruskich to sami widziecie to sie dzieje,z reszta pisalem o tym wczesniej,ze tak bedzie,ale zobaczycie,ze to dopiero poczatek,bo oni tez glupi nie sa i nie zrobia wielkiego buuuuuu na samym poczatku zaraz jak dostali moda.Cos juz przewinalem z MaSellem,mam maly plan,ale tez potrzebuje czasu troche na to.

Jmks moze zalozymy/zaloz jakis topik odnosnie tego,wstrzymajmy sie jeszcze pare dni

Kszonek pamietasz jakie wyniki Ci usuneli i czemu,co bylo powodem,bo powod powinien byc podany tak o nie mozna sobie wynikow kasowac,jezeli tak to daj znac,to wysle co trzeba do Massman'a ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

ale to jest nowa zasada a jak masz wyniki z przed jakiegos czasu to daj sobie spokoj i nie robmy cyrkow,ze ktos nie ma zakladki z memek to raportujecie-bez jaj,no chyba ze po wyjsciu nowych zasad to jak najbardziej

 

raportuj na stronie glownej oprocz tego zawsze mozna wyslac raport ten przy wynikach

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo szykuje sie male o/c zabytka p3 celeron 1000A, bo kumpel wyczail jakies mobo, ja znalazlem taki proc w szafie wiec sie pobawimy troche. W zwiazku z tym mam pytanie, czy takie cos, przy jakims dysku +/- 4GB lepiej kręcić na windzie 98 czy XP, czy nie robi to roznicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest nowa zasada a jak masz wyniki z przed jakiegos czasu to daj sobie spokoj i nie robmy cyrkow,ze ktos nie ma zakladki z memek to raportujecie-bez jaj,no chyba ze po wyjsciu nowych zasad to jak najbardziej

To już napewno po wyjściu zasady o memkach. IMHO - moje wyniki były usuwane, a troche później gość wrzucił swoje wyniki bez zakładek z memek i po moich kilkukrotnych raportach nic. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...