Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

To już napewno po wyjściu zasady o memkach. IMHO - moje wyniki były usuwane, a troche później gość wrzucił swoje wyniki bez zakładek z memek i po moich kilkukrotnych raportach nic. ;]

 

to raportuj na glownej

 

tylko bez takich akcji

http://hwbot.org/forum/showthread.php?p=16722#post16722

no niestety w tym przypadku nie ma co nawet dyskutowac,ma byc 1280/1024 i to niczyja wina,ze masz taki monitor tylko-niestety twoja i Tobie powinno zalezec,zeby puscic bench w 1280/1024 ;)

 

Kszonek a wiesz konkretnie,ktore to wyniki,masz screena??

 

 

edit:sterta totalnie bylejakich wynikow,akurat jakies dziesiate punktow dojda do hardware :E

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek a wiesz konkretnie,ktore to wyniki,masz screena??

Widm tylko, że z 6600, ale screenów na hdd nie mam, a na hwbot wyniki wywalone. Może linki dawałem gdzieś na forum, ale nawet nie wiem gdzie szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lookam od jakiegoś czasu to cały czas trzymamy się bariery 8,6k~8,7k i nie możemy się przebić. Za to w Country rankings mamy ~9118... to kto ma te 500pktów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lookam od jakiegoś czasu to cały czas trzymamy się bariery 8,6k~8,7k i nie możemy się przebić. Za to w Country rankings mamy ~9118... to kto ma te 500pktów? ;)

maslo ma 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że mimo dodawania zastój mamy ;)

To jest też pewnie kwestia bycia teamem cholernie multi-użytkownikowym - tj. o ile "my" umiemy screeny robić [chociaż osobiście co najmniej jednego 3DM2001 bez ORBa i rozdziałki wyprodukowałem, ale trudno, w planach znaczna poprawka bo wtedy był ledwie E6850 @ 4,95GHz :P ;)] to reszta sobie aż tak głowy nie zawraca, i możliwe że całkiem spora część wyników idzie w błoto, jeśli się tylko komuś to przejrzeć zachce...

Druga strona medalu to że praktycznie wszyscy już o ile nie 2x3870X2 przerabiają to "chociaż" 1x3870X2, QX9650, E8500 itd - u nas z tym ciężko jak by nie patrzeć, więc globale nam spadają ostro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj spece powoli i ten sprzęt z wyższej półki będą kręcić ;)

 

A co do złych screenów to faktycznie, jakby tak przelecieć wszystkich to był poleciał multum wyników...

 

Jak na razie nie mam punktów za global i u mnie odchyły są co najwyżej 1,5 punktowe ;)

 

Ktoś wie co DEVILEK taki nieaktywny ostatnio?

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lookam od jakiegoś czasu to cały czas trzymamy się bariery 8,6k~8,7k i nie możemy się przebić. Za to w Country rankings mamy ~9118... to kto ma te 500pktów? ;)

Polonos, Bachus, moja skromna osoba ;)

 

Ktoś wie co DEVILEK taki nieaktywny ostatnio?

zrezygnował z zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No jest zastoj lekki,ale tez tracimy w tym samym czasie,odemnie za tydzien mniej wiecej beda punkty nie male :)

Kszonek jezeli wyniki byly ok i jestes pewien,ze sa w 101% ok to mozna sprawe ruszyc,mysle,ze sa do odsyskania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonos, Bachus, moja skromna osoba ;)

Polonos jest Grekiem, a Baachus jest nienarodowościowy ;)

 

Więc do Bachusa warto napisać, zawsze 50pkt.

 

Niedługo możemy sporo stracić, bo powstał TheMasterTeam http://hwbot.org/teamInfo.do?teamId=1884 może się okazać, że dużo osób tam przejdzie :lol:

 

@proste:

Wynik był Ok, ino robiony na Xtreme-G, ale takiej zasady nigdzie nie ma, ewentualnie nie widziałem jej nigdzie zapisanej, jedynie na forum co jakiś czas się to przewija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hmm,ale gdzie na forum,ja nic nie slyszalem o tych sterach,ze sa nie akceptowane itd..a kiedy wklejales te wyniki,ktore Ci usuneli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,ale gdzie na forum,ja nic nie slyszalem o tych sterach,ze sa nie akceptowane itd..a kiedy wklejales te wyniki,ktore Ci usuneli?

Kiedyś w temacie z raportami była dyskusja o tym i jakiś gościu co dużo tam postował, wkleił kilka wyników z Xtreme-G, ktoś zaprotestował, że takiej zasady nie ma, wtedy on powiedział, że to nie pisana zasada, że stery powinny być oryginalne. Ale gość nie miał nic wspólnego z "hwbot crew", więc tak to sobie można. Innej dyskusji o tym nie widziałem.

 

Wyniki robione bardzo dawno, na pewno w starym roku, ale dokładnie nie pamiętam.

 

Skasowali mi wszystkie wyniki na 6600, właśnie za stery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Global rank to aktualnie jakoś dziko działa, za godzinę pewnie wróci do normy. Pewnie mu się flaga źle kliknęła :P, chociaż można się spytać ;).

edit: coś podejrzanie równy ten id :P.

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Global rank to aktualnie jakoś dziko działa, za godzinę pewnie wróci do normy. Pewnie mu się flaga źle kliknęła :P, chociaż można się spytać ;).

edit: coś podejrzanie równy ten id :P.

Koles jest z poznania ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde większe forum ma swojego Low Clocka, wiec mozna sie tam porownywac.

Tak samo jak kiedyś każde większe forum miało rankingi 3DMarków itd ;)

 

Tak jak wspomniał Lanc niestety nie ma (jeszcze) opcji, aby ograniczyć w tym liczbę cziterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposob proponujesz rozwiązać kwestie kategorii?

Tak jak teraz jest w bencharking CPU-Z i zwraca uwagę na CPU, moznaby zrobic przykladowo CPU-Z Memory, na takiej samej zasadzie jak cpu-z tylko przydzielajac punkty za pamiec a nie procesor, weryfikacja jest i wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak teraz jest w bencharking CPU-Z i zwraca uwagę na CPU, moznaby zrobic przykladowo CPU-Z Memory, na takiej samej zasadzie jak cpu-z tylko przydzielajac punkty za pamiec a nie procesor, weryfikacja jest i wszystko.

z pamieciami jest zbyt wiele bugow podczas validacji, mozna miec gorsze timingi niz wykrywa cpuz nawet nieswiadomie, do tego dochodzi kwestia edycji spd i mozliwosci zrobienia sobie w 3min kazdego modelu pamieci. Wymieniac dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego jedyne możliwe [i całkiem sensowne] byłoby czyste max MHz, niezależnie od timingów i parametrów fabrycznych, z rozdzieleniem SDR :P / DDR / DDR2 / DDR3 oczywiście. Można też swobodnie wybrać jakiś konkretny build Everesta [żeby tak się nie zrobiło jak teraz z Sandrą, a i wPrime też pomieszany aktualnie] i z niego Memory Benchmark robić [tu z kolei można wyniki rozdzielić na te 4 główne wartości które ten bench zwraca jeśli się chce więcej kategorii], również niezależnie od firmowych parametrów, z rozdzieleniem tylko jw.

Że osoby z no-name DDR2-400 [200 real] CL5 nie zawalczą - bywa, nie ma innej możliwości w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pamieciami jest zbyt wiele bugow podczas validacji, mozna miec gorsze timingi niz wykrywa cpuz nawet nieswiadomie, do tego dochodzi kwestia edycji spd i mozliwosci zrobienia sobie w 3min kazdego modelu pamieci. Wymieniac dalej?

Nie trzeba, to tylko taka drobna idea była ;)

 

I dlatego jedyne możliwe [i całkiem sensowne] byłoby czyste max MHz, niezależnie od timingów i parametrów fabrycznych, z rozdzieleniem SDR :P / DDR / DDR2 / DDR3 oczywiście. Można też swobodnie wybrać jakiś konkretny build Everesta [żeby tak się nie zrobiło jak teraz z Sandrą, a i wPrime też pomieszany aktualnie] i z niego Memory Benchmark robić [tu z kolei można wyniki rozdzielić na te 4 główne wartości które ten bench zwraca jeśli się chce więcej kategorii], również niezależnie od firmowych parametrów, z rozdzieleniem tylko jw.

Że osoby z no-name DDR2-400 [200 real] CL5 nie zawalczą - bywa, nie ma innej możliwości w sumie.

No to też byłoby troche bez sensowne, konkurować PC2-4200 z PC2-8500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...