Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

A wiesz dlaczego jest w zagramanicznym teamie i nigdzie go nie słychać w Polsce?

 

Długo z Nim 'współpracujecie' ? :D

hmm,rozwincie to chetnie poslucham

 

co do moderacji to demiurg dziala expresowo nie moge powiedziec,gorzej z tym,ze trzeba sledzic glowna strone hwbota,bo niekiedy raportuja dobre wyniki,ale jak juz usuna ciezko sie o co kolwiek wyklocac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie miałem z tym problemów... jedynie co czasami nie zauważyłem, że faktycznie rok po wyniku. Ale mimo to jak widać, że totalny fake to na szczęście też usunie, pomimo roku czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No,ale przyznasz,ze nie ma co gdybac,bo gosciu szybko dziala

Jutro zaczynam zabawe z o/c,jest juz QX9650 na stanie,wrocilem z pl co prawda doszlo troche szwow na rece,ale jest ok :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt tutaj o tym nie wspominał, porownajcie 3dm03 multi cards gprhellas i hipro.

 

Takie same takty kart, wszystkie na ac co hjest dosc dziwne, ta sama mobo, ten sam zasilacz, ten sam kontener, na procku roznica 10mhz, na screenie dwa okienka gpuz w tych samych wersjach, wynik rozniacy sie o 20punktow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

hmm no to moze ktos sie wysili i napisze na glownej,bo mnie juz w[ciach!]i...bierze jak widze tych lamusow wymieniajacych sie sprzetami i nabijajacych setki punktow,ja nie wiem czy ludzie sa slepi czy sa jacys obsrani i boja sie czegos.Nie mozesz MaSell na OC ruszyc tego tematu?nikt sie tym nie interesuje?masz w Teamie przeciez konkretne osobowosci,chyba,ze tam wszyscy ze soba sypiaja to ja przepraszam ;)

 

 

PANOWIE ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA

 

ten sam cpu(steping,takty),to samo mobo(jeszcze w description dziekuje Hipro5),te same grafy z takimi samymi taktami,ten sam OS,te same drivery,ten sam prawktycznie wynik koncowy w smarku,wyniki wrucone z dnia na dzien,no ale to pewnie za malo co nie??to na bank zbieg okolicznosci a mnie porwalo UFO

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no to moze ktos sie wysili i napisze na glownej,bo mnie juz w[ciach!]i...bierze jak widze tych lamusow wymieniajacych sie sprzetami i nabijajacych setki punktow,ja nie wiem czy ludzie sa slepi czy sa jacys obsrani i boja sie czegos.Nie mozesz MaSell na OC ruszyc tego tematu?nikt sie tym nie interesuje?masz w Teamie przeciez konkretne osobowosci,chyba,ze tam wszyscy ze soba sypiaja to ja przepraszam ;)

 

zaraz zrobie wyklad na cala strone glowna,pierd...

 

PANOWIE ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA

:blink:

Komentować zagraniczne kombinowanie, czy Twoje wypowiedzi/podejście ? Bo nie wiem, co jest gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

:blink:

Komentować zagraniczne kombinowanie, czy Twoje wypowiedzi/podejście ? Bo nie wiem, co jest gorsze.

Od tego jest forum,zeby komentowac.Jak zawsze rzucasz polslowka,moze sie okreslisz co masz na mysli?Czy trzeba sie domyslac i interpretowac na wlasny sposob?No napisz co jest gorsze,co jest takiego zlego w moim podejsciu,czy to ze najprawdopodobniej dziela sie sprzetem,czy to,ze czasami moje wypowiedzi sa proste i nie ubieram swoich postow zagmatwane wypowiedzi-patrz Twoje,czy moze dlatego,ze nie powinno mnie to obchodzic,bo nie jestem miszczem jak Ty,czy moze dlatego,ze sie czegos obawiasz,czy mam sie dalej domyslac?

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dlaczego jest w zagramanicznym teamie i nigdzie go nie słychać w Polsce?

 

Długo z Nim 'współpracujecie' ? :D

.Ponoć kiedyś sie pytał czy ktos go przyjmie do jakiegos teamu.Niby nie było odzewu,ale nie mogę tego zweryfikować.

Co do współpracy, to poznaliśmy sie przypadkiem jakiś miesiąc temu.Mówił że też lubi sobie coś tam czasami zocować :D coś tam na hwbota wrzucić, ale nawet nie znałem jago nicka netowego :D .I to Wy go wytropiliście że z PL i nawet z pozka.

To pytam czy to jego konto na hwbot?......tak moje a co..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie specjalnie nie mieszam w sprawy teamów etc. ale gdzie napisać o tym, że wygląda na fake ? nieco łamanym angielskim moge napisać, że cos wyglada nie tak.

 

edit

 

no chyba, że juz ktos rzucił cień na te wyniki.

 

edit2

 

choć generalnie to nie moja sprawa.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

napisz tu jak nie jestes pewien i bedziemy sie zastanawiac,albo bezposrednio na stronie hwbota w temacie wrong results ;)

Gemmy szkoda,ze nie jest u nas,bo ma/cie potencjal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łamanym eng ale cos jest. nie mam konta na forum o ile dobrze pamietam.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

hey. I have got question for you. Does exchange of hardware is legal ? Hipro5's result and gprhellas's results in 3dmark 03 are almost the same. It's accident? The same mb, cards, cpu posts, cloks and score, hipro's is bigger but just a little. I think this is not an accident.

 

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

A ja zapraszam na glowna ;),ja sie wypowiedzialem,nie robmy moze narazie wielkiego bum,bo zaraz bedzie,ze sie zmowilismy,czekamy teraz na odzew moderacji,bo jeden mod nie moze podjac decyzji w tej sprawie :)

MaSell ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm,zapytam sie o co kaman ;)

 

a tymczasem znalazlem cos/kogos takiego :) :

 

http://hwbot.org/user.do?userId=10000

 

Global Rank: 6466th - 333.5 points?????

 

A taki mój jeden kumpel - nawet z quadem u Gemma raz z nim byłem. Niestety nei bardzo chce do nas przyleżć :/

Może jakoś zbiorowo go zaprosicie? Fajnie by było jak by np szprota zjadł ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jak by np szprota zjadł ;]

:lol: :lol: :lol:

ryba z frytkami :wink:

 

BTW

 

Co się stało, z rybą?

 

Dołączona grafika

 

Ja nie mam z tym nic wspólnego :blink:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest forum,zeby komentowac.Jak zawsze rzucasz polslowka,moze sie okreslisz co masz na mysli?Czy trzeba sie domyslac i interpretowac na wlasny sposob?No napisz co jest gorsze,co jest takiego zlego w moim podejsciu,czy to ze najprawdopodobniej dziela sie sprzetem,czy to,ze czasami moje wypowiedzi sa proste i nie ubieram swoich postow zagmatwane wypowiedzi-patrz Twoje,czy moze dlatego,ze nie powinno mnie to obchodzic,bo nie jestem miszczem jak Ty,czy moze dlatego,ze sie czegos obawiasz,czy mam sie dalej domyslac?

Owszem, do dyskisji, ale kulturalnej i rzeczowej. Nie staraj się mnie obrazić, bo ja tego w stosunku do Ciebie nie robię.

Nie rozumiem tylko zaciętości w tym ślepym boju, zawiści, że ktoś - być może - pożycza sobie sprzęt między ludkami z jednego teamu, i próby wypromowania UToP na coś czym nie jest.

 

Co się stało, z rybą?

Ja nie mam z tym nic wspólnego :blink:

A wiesz, że naśladownictwo, jest najczystszą formą podziwu? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc pożyczanie sprzętu jak dla mnie nie jest jakieś bardzo straszne - gorzej ktoś zrobi dwa wyniki pod rząd, podczas jednego benchingu, różniące się o kilka punktów, a zostaną umieszczone na konta innych osób - to jest BARDZO nie w porządku. W wypadku greków wydaje się oczywiste, ze wyniki padły jeden po drugim,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Owszem, do dyskisji, ale kulturalnej i rzeczowej. Nie staraj się mnie obrazić, bo ja tego w stosunku do Ciebie nie robię.

Nie rozumiem tylko zaciętości w tym ślepym boju, zawiści, że ktoś - być może - pożycza sobie sprzęt między ludkami z jednego teamu, i próby wypromowania UToP na coś czym nie jest.

A wiesz, że naśladownictwo, jest najczystszą formą podziwu? :lol2:

 

Nie mialem zamiaru Cie urazic,jesli tak to odebrales to cofam swoje slowa,moze faktycznie mam niewypazona gebe,ale akurat mam poparcie paru konkretnych osob chociazby za to.Mowisz w moim slepym boju,otoz ja mysle inaczej :) Wlasnie z takim podejsciem sie nic nie zdziala.Co do promowania teamu to jak mamy go promowac skoro w naszej malej spolecznosci jeden drugiemu dogryza co chwile,jesli nie wiecie czemu ryba odszedl to przez chwile sie zastanowcie,nawet w tym temaacie jest sporo wystarczajacych wskazowek-dodam,ze to nie moja osoba ani moje dzisiajsze reakcje nie spowodowaly jego odejscia.Nie moge zrozumiec nastawienia niektorych osob i dlatego mnie tak dzisiaj nosilo-przepraszam.Co do dzielenia to jest to nieuczciwe,no moze jezeli jest to delikatnie to ok,ale Grecy jada po rajtach i tyle-ewidentnie chca byc the best byle jakim kosztem a zdradze Wam,ze odezwala sie do mnie osoba z moderacji hwbota dziekujac za to co zostalo wypatrzone i o czym sie dzisiaj rozmawia,wiec jest ok :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Chcę dowiedzieć się co się stało, że na stronie Teamu, pośród linków serwisów tworzących Team, link do OCForum.pl zniknął, natomiast inne dublują się... To chyba nie fair :P

 

hmm nie zauwazylem :)

 

ryba nadal ma pl flage ;),przeciez nie zmieni sie w zoltka :),bez jaj

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ja mam propozycje moze przestaniemy/cie to przezywac ;)

ma to ma nie to nie,jest dorosly wie co robi

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...