Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

ryba: ja wiem, że jesteś z innego teamu i w ogóle be i fe zrobiłeś, że nas zdradziłeś z azjatami (nie azjatkami :D ) i innymi takimi europejczykami, ale zrób jeszcze te 76pkt i bądz TOP TEN (dla PL flagi) :)

W związku z tym gratki za #14 overall

Pomysle w przeciagu 2 tygodni o tym, narazie mala przerwa, bo jestem wykonczony teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sector, to elegancko juz masz WR na hwbocie. Krecisz na tym śmiesznym boxowym wentylatorku czy jakims innym? Ja w takim razie kupie tego mobasa jak bedzie okazja i pokrece troche zabytkowe proce.

 

Ma ktoś na zbyciu ST6/ST6-R za przyzwoitą cenę? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oskaliber, rzuc ogloszenie w dziale "Kupie" i jak bedziesz mial szczescie to moze Ci sie uda znalezc kogos z ST6.

 

Ja ze swej strony pomyslalem sobie o pobenchowaniu na maxa czegos nowszego, mianowicie Socketu A. Mam w domu DFI nF2 Infinity, a ze szykuje sie upgrade na A64 (brak na razie tylko plyty na 939 z AGP), to platforma z Socket A bedzie wolna i mozna cos powalczyc. Plytka jest spoko, bo 250 robi bez modow (tak jak pare postow wyzej pisal MaSell, 1,9v na NB, 250 FSB w biosie i wio!), mody sa proste, wiec mozna by powalczyc. Jutro dorzuce nowy wynik - poprawilem o 10 minut (przesiadka z Win2K na WinXP) czas w super pi 32m, wtedy bedzie mi brakowalo jednego zlotego medalu (Pi 1m) w mojej kategorii (XP-M 2400+). Trzeba bedzie zrobic vcore, vdroop i vdd moda - celem byloby np. 260 FSB stable, do tego przydalyby sie jakies fajne ramki na BH-5/6, co by @3,3V dawaly rade synchro. No i pomyslalem sobie o kontenerku - mozna by w koncu zaczac przygode z subzero, bo juz mnie woda od pewnego czasu nie bawi. :)

A przy takim zapleczu tylko przekladac procki, bic rekordy i zamawiac nowe dostawy DI :P Rozmarzylem sie, moze najpierw napisze magisterke. :D

 

A co do tweakow w wPrime - ktos kiedys pytal... u mnie on straszliwie (w sensie szybko) zasuwa na Win2K, za to na XP byl jakies 10% wolniejszy. kolei XP kopie dupe 2K w Pi32M - wynik jest 35:45. No comments. No i copy waza dziala. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest jeszcze jeden miły tweak do wprime o którym pisałem kiedyś - zmiana ilości wątków na większą niż posiadana ilość rdzeni. U mnie dawała całkiem niezły przyrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba: ja wiem, że jesteś z innego teamu i w ogóle be i fe zrobiłeś, że nas zdradziłeś z azjatami (nie azjatkami :D ) i innymi takimi europejczykami, ale zrób jeszcze te 76pkt i bądz TOP TEN (dla PL flagi) :)

W związku z tym gratki za #14 overall

Ok, top ten bedzie, zaraz jak sie hwbot przeladuje ;) Firmy troche cisnely, to sie wysililem przez ostatnie 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest jeszcze jeden miły tweak do wprime o którym pisałem kiedyś - zmiana ilości wątków na większą niż posiadana ilość rdzeni. U mnie dawała całkiem niezły przyrost.

A gdzie to się da zmienić ? O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba, sory za zmiane posta ale teraz lepiej brzmi ;)

 

ale w sumie co zostalo Ci do wzięcia ? 2x9600gt? no chyba, że po 1 kfietnia zobaczymy triple-sli :D

A na co mnie trzy grafy, jak moge miec 4 gpu? :lol: Mysle nad 2xGX2 albo ponownie CFx odpalic. Ale ta Vista mnie poprostu martwi na maxa :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co mnie trzy grafy, jak moge miec 4 gpu? :lol: Mysle nad 2xGX2 albo ponownie CFx odpalic. Ale ta Vista mnie poprostu martwi na maxa :mur:

tripla dla sportu :lol:

 

spróbuj 2xgx2 a cfx zostaw na później.

 

Tak pasuje, pieknie jest :D

Grats

żeby jeszcze te pkt były dla junajted tim of poland ;)

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hmm a odpowiedzi z hipro5 itd nadal nie ma,zaczynam sie spinac niepotrzebnie :)

 

wieczorem bede u kolesia a on ma tego dual 6600GT(2x66 na jednej pcb)jakie stery pod sli polecacie,pytam na szybko,bo bede mial tylko 2h na pobenchowanie,na venicie 2.2Ghz(juz po o/c-buhahaha),wiec nie bedzie za ciekawie :(,ale moze pare pkt wpadnie

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a odpowiedzi z hipro5 itd nadal nie ma,zaczynam sie spinac niepotrzebnie :)

Trzeba im przypomnieć, bo to za duzy przekret zeby sobie ot tak go zostawic.

 

Czemu nitk nie placze "przeciez on ma kaskade" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wspomnialem o tym na glownej,ale demiurg napisal,ze on sam narazie nie moze dac odpowiedzi,takze fajnie by bylo gdyby ktos cos jeszcze maznal.Tak czy siak wysle dzisja pare maili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nitk nie placze "przeciez on ma kaskade" :lol2:

Ale on ma kaskade i najnowszy sprzęt zawsze pod ręką !!!111one

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nie no, gratki :wink:

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego Celerona 466. Wypróbowałem 3 OSy, zrobilem tweaki, wynik się troche polepszyl, ale i tak znacznie odbiega od normy. wPrime robi się normalnie, ale np. w SuperPi a zwłaszcza PiFast, dostaje po [gluteus maximus] od niektorych stocków, majac 466@583. Jakieś sugestie o co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...