Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Przydaje się to chyba tylko do PCMarka 2005, gdzie wyniki testów dyskowych liczą się w końcowej punktacji. Ciekawe czy to ma jakieś zastosowanie przy SPi? :wink:

Do SPI mozesz użyć ERAM ;)

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydaje się to chyba tylko do PCMarka 2005, gdzie wyniki testów dyskowych liczą się w końcowej punktacji. Ciekawe czy to ma jakieś zastosowanie przy SPi? :wink:

Ma zastosowanie. 32M ponad sekunda wolniej niz z hdd :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kupic to ja mam gdzie tylko bardziej mnie cena interesuje :)

Sluchajcie wszyscy:wychodzi na to,ze w hwbocie mozna sie dzielic sprzetem

i jest to legalne,przeczytajcie od poczatku

http://hwbot.org/forum/showthread.php?t=1652

Gprhellas cards was sponsored by OKTABIT i think ...

If it's true then even if black OPS and QX9650 was sharing beetwen theese two guys it's legal with current rules.

Wychodzi na to, że wystarczy, że jedna część zestawu (w tym wypadku GPU) jest nasza to wyniki nie są uważane jako "shared" nawet jeśli wyniki są niemalże identyczne... :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Tak wlasnie jest,przeczytajcie sobie watek to bedziecie wiedziec,nic tylko ustawiac sie na sesje i robimy pogrom-nie ma innej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że wystarczy, że jedna część zestawu (w tym wypadku GPU) jest nasza to wyniki nie są uważane jako "shared" nawet jeśli wyniki są niemalże identyczne... :mur:

Tak było dotychczas. Możesz np. kręcić z kumplem na jednej platformie, zmieniając tylko grafy, a potem dzielicie się wynikami - np. macie dwie grafy i każdy wrzuca wyniki z jednej - punktuje grafa, a nie procesor, który może być taki sam (moim zdaniem). Gorzej jak grafy to te same modele (chociaż GPU-Z pokazuje producenta). W wypadku hipro5 i gprhellas wygląda to tak, że nawet zegary kart graficznych są do siebie łudząco podobne, wyniki zresztą też. Po prostu wygląda to tak, jakby wyniki gprhellas były robione na ustawieniach trochę słabszych od hipro5, na tym samym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja...

 

Raz miałem taką sytuację z Sectorem. 2 sztuki E2160, kręcących się bardzo podobnie - zegary bardzo podobne i wyniki również. I jak ktoś raportnął to oczywiście wyniki poleciały. No ale jak hipro i gprhellas mają podobne wyniki na identycznym sprzęcie to już jest ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobije pare pkt na 8600Gt DDR2 ;D

grafa fajna ale tylko z nazwy

Ta tylko wywalą Ci ten wynik... http://www.hwbot.org/result.do?resultId=718227

 

 

A tak btw... to najlepiej zrobić testy na jednej grafie tylko procki zmienić np z E8400 i E8500, a potem podzieliść się wynikami... też pasuje itd

 

To kiedy zaczynamy sobie sprzęt wysłać? Ja proszę cała platformę na Intelu :)

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Tak tylko,ze zauwaz,ze teraz po tej akcji juz Twoje wyniki czy Sectora nie poleca,bo mozna sie glupio tlumaczyc i nikt nie ma prawa juz usunac Twoich wynikow.

Wogole to mozesz zrobic 5xsmarka 01 na tym samym sysie zmienijszajac takty o pare Mhz,skasowac jakies ikonki na pulpicie albo wrzucic tapete i rozeslac po teamie niech sobie ludzie wrzuca do hwabota co za problem?Wowczas szybko wrocimy do pierwszej trojki-gwarantuje-hahaha

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szafce czeka 466 do poprawki a potem bede skupowal proce s370 i troche sobie punktow narobie B-)

Podziwiam Cię za determinacje i cierpliwośc przy testach SPI32M i wprime1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Cię za determinacje i cierpliwośc przy testach SPI32M i wprime1024

E tam nie jest tak źle, wlaczam spi/wprime ide na dwór, wracam za 3-4h i zrobione ;)

Gorzej jak okazuje sie, że na 1wszym loopie złapał zwieche, malo przyjemny widok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko wywalą Ci ten wynik... http://www.hwbot.org/result.do?resultId=718227

A tak btw... to najlepiej zrobić testy na jednej grafie tylko procki zmienić np z E8400 i E8500, a potem podzieliść się wynikami... też pasuje itd

 

To kiedy zaczynamy sobie sprzęt wysłać? Ja proszę cała platformę na Intelu :)

wiem Rybcia mnie naprowadził, brak rozdziałki ;/

a karta z lotu wsadzona , zdjąłem buty , schowałem bułki do chlebaka, zapakowałem w pcie i z 550 poszla na 730

z pośpiechu skrewiłem screena :wink:

:D

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba na 20 ;)

To też ;) Ale mialem na mysli to, ze wychodze na dwor, specjalnie przeciągam wyjscie zeby juz bylo zrobione jak wroce (bo mam 1 monit i nie moge nic robic jak benciach!e), wracam szczesliwe po 4h, a tu sie okazuje, ze ledwo wyszedlem z domu a on już sie wywalił :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(bo mam 1 monit i nie moge nic robic jak benciach!e)

Monitor benciach!esz?! :lol:

Zamiast 4h na dworze możesz mieć przez te same 4h monitor w innym kompie - efekt będzie taki sam w stosunku do tego kompa który "pracuje" - nie będziesz widział jego monitora [i co z tego?].

 

A propos szaringu - "rybowy" Cel D 352 to AFAIR tenże sam co Tomcatowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos szaringu - "rybowy" Cel D 352 to AFAIR tenże sam co Tomcatowy?

 

So what? Ja wzielem czesc, a tomcat reszte wynikow, nie ma dubli przy tym samym sprzecie/chlodzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...