Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

A co za roznica skoro to zaden nielegal,czas podbic troche staty,szkoda ze nie mieszkam w pl

Że nie rozumiem? :blink:

1 proc [fizyczna sztuka, własność kogoś konkretnego bądź wypożyczona komuś konkretnemu przez "wyższą" instancję jak dystrybutor] - 1 wynik, w kategoriach "procesoro-punktujących" oczywiście [Pi, wPrime, Fast, PCMark, CPU-Z].

To samo z grafą.

A że można mając gotową platformę włożyć po kolei 10 różnych kart graficznych RÓŻNYCH ludzi, to w tym nic dziwnego nie ma. Jak punktuje proc - 1 wynik, jak grafa - też. Platforma jako całość [łącznie z chłodzeniem] nie ma nic do rzeczy w żadnym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którego słowa?

 

Wersja oficjalna obowiązująca aktualnie:

http://hwbot.org/forum/showpost.php?p=14485&postcount=2

 

"- only the owner of the processor may submit scores in processor related benches

- only the owner of the videocard may submit scores in videocard related benches"

 

Co tu jest do nierozumienia?

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również postanowiłem pobawić się trochę prockami na S370. Kupiłem już Asusa TUSL2-C razem z Celeron 900 za 50 dych z przesyłką (te płyty na allegro chodzą nieraz i za dwa razy tyle :) ). Oprócz tego jedzie do mnie jeszcze GF 2Ti. Skombinuje jeszcze jakiś fajny dysk, RAM i tak z 10-15 procków to wtedy można się bawić (płytka jest ekstra, bo obsługuje i Coppermine i Tualatiny, w związku z tym mam szerokie pole do manewru). Przy okazji chciałbym na czymś wypróbować mój powstający kontener na DI :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tualatinami to nie ma problemu, bo mają IHS, ale z Coppermine to już tak. Mógłbym sobie zrobić Coppershima, tylko trzeba by było znać dokładną wysokość rdzenia. No i nie wiadomo, czy któryś z nich będzie w ogóle warty, żeby zakładać na niego kontener. Celerony Tualatin są znacznie ciekawsze - wysoki mnożnik i FSB100 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Którego słowa?

 

Wersja oficjalna obowiązująca aktualnie:

http://hwbot.org/forum/showpost.php?p=14485&postcount=2

 

"- only the owner of the processor may submit scores in processor related benches

- only the owner of the videocard may submit scores in videocard related benches"

 

Co tu jest do nierozumienia?

z tego rozumiem wszystko,ale wczesniej nie zrozumialem co napisales,z reszta nie ciagnijmy juz tego,bo nie ma sensu ;),punkty bys lepiej jakies dorzucil

Zobaczymy jak teraz bedzie to wszystko wygladac,bo hwbot peka w szwach od przekretow topowych userow,smiac mi sie chce jak niektorzy pisza,ze o/c'uja dla przyjemnosci a kazdy walczy o 1pkt jak pojeb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego rozumiem wszystko,ale wczesniej nie zrozumialem co napisales,z reszta nie ciagnijmy juz tego,bo nie ma sensu ;),punkty bys lepiej jakies dorzucil

Zobaczymy jak teraz bedzie to wszystko wygladac,bo hwbot peka w szwach od przekretow topowych userow,smiac mi sie chce jak niektorzy pisza,ze o/c'uja dla przyjemnosci a kazdy walczy o 1pkt jak pojeb...

Ale to PClab musi sprzęt dostarczyć, bo tak to nie ma na czym :( :unsure:

 

A od nas wpadnie coś za dzień dzisiejszy i jutrzejszy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to PClab musi sprzęt dostarczyć, bo tak to nie ma na czym :( :unsure:

Spoko, może się kiedyś uda :P.

Póki co mam X1550 i jak mi się zachce się trochę pobawic to cośtam wpadnie [bez rewolucji, niemodowana wręcz, na ledwie 2MB cache @ ~4GHz], modów niestety nie jestem w stanie ołówkowych wykombinowac :mad:.

A od nas wpadnie coś za dzień dzisiejszy i jutrzejszy :]

Kupa ludzi w ten weekend się bawi zamierza, byle dobrze poszło :).

 

Niech powie tez kolegom zeby update zrobili :P http://forum.pclab.pl/index.php?s=&sho...t&p=5022784

Nie wiem czy uwierzysz, ale...

 

napięcie rośnie

 

za dużo emotek w tym poście jest żeby auto update przeszedł B-) :mur:.

 

A często przeklejac z TEGO subforum do tamtego postu mi się nie chce :P, jak się to poprawi to aktualki będą wszędzie [CPU-Z i 1M chorują na zbyt dużo liczbę emotek].

edit: chodzi o temat HWBotowy [nie patrzyłem na linka], tamten jest uaktualniany w 100% ręcznie więc aktualka będzie [ale lider się nie zmieni, nie teraz w każdym razie...].

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten Lancowy E84?

Tak mój. A na EEE PC się pisać nie da :D

 

..a juz myslalem,ze jest x9 ;)

9x zaniedługo. Teraz te low endy się kręcą :P

 

Sector teraqz iozoluje commando.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Szkoda,ze u mnie nie ma takich delicji ;)

Do uzytkownikow visty:

Mam maly problem z wprime a mianowicie mam lapka z T2330 na pokladzie i we wszystkich cpu benchach mam 2-4miejsce a wynik w prime jest tak slaby,ze nie kwalifikuje sie nawet na ostatnie miejsce z ostatnich,ewidentnie jest cos nie tak,cos za dlugo liczy,nie moge ustawic priorytetu,nie mozna tez ustawic cpu,czy normalne w viscie??Bo przy spi nie ma takich jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze u mnie nie ma takich delicji ;)

Do uzytkownikow visty:

Mam maly problem z wprime a mianowicie mam lapka z T2330 na pokladzie i we wszystkich cpu benchach mam 2-4miejsce a wynik w prime jest tak slaby,ze nie kwalifikuje sie nawet na ostatnie miejsce z ostatnich,ewidentnie jest cos nie tak,cos za dlugo liczy,nie moge ustawic priorytetu,nie mozna tez ustawic cpu,czy normalne w viscie??Bo przy spi nie ma takich jaj.

Ściągnij wersje 1.55, bo jak ostatnio próbowałem 1.60 to miałem fatalne czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by mosfet od zasialnia NB na Commando nie strzelił focha to by było więcej benchów na 8400... A tak to mamy tylko CPU-Z + Spi 1m... Kiedyś tam będzie lepiej ;]

 

BTW: darkness na nowym silniku forum jakiś taki nijaki :mur:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2962893

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ściągnij wersje 1.55, bo jak ostatnio próbowałem 1.60 to miałem fatalne czasy.

 

ale kazda wersja liczy duzo za wolno i tu nie chodzi o brak skilla czy cos,wprime po prostu muli,liczy za dlugo i nie wiem czym to jest spowodowane,a co do samych priorytetow czy przypisania jader-moze cie to zrobic pod vista??

 

btw:ladny wynik w spi1m ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by mosfet od zasialnia NB na Commando nie strzelił focha to by było więcej benchów na 8400... A tak to mamy tylko CPU-Z + Spi 1m... Kiedyś tam będzie lepiej ;]

 

BTW: darkness na nowym silniku forum jakiś taki nijaki :mur:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2962893

Lanc , fajniusie fotki itepe ;D

aaaa i mow bez bicia ile Comandos dodał za free FSB wzgledem P35 B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc , fajniusie fotki itepe ;D

aaaa i mow bez bicia ile Comandos dodał za free FSB wzgledem P35 B-)

 

Na P35 to 580 byl maks co moglem zrobic z tym prockiem i 530-540 bardziej stabilnie (16/32M). Lanc chyba mial podobne rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...