Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

U mnie tez juz uzywane jakis czas systemy chodza lepiej do spi a do 3dm najlepiej po formacie ;)

a wracajac do maxmem (spi1m)??

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

104

w amd sie spisywalo, pod intelem jade bez maxmema i dobrze sie z tym czuje :)

z 2giej strony to zalezy od systemu i warto potestowac

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

104

Nie wiem kto wymyslil ta glupia wartosc, ktora wszyscy powtarzaja od x czasu. 3-4lata temu owszem, dawało jaakis przyrost. Ale czemu akurat 104 to pojecia nie mam do dzis :P

 

kret, u Ciebie zawsze inaczej niż u reszty :P

Poznajcie mądrego człowieka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wymyslil ta glupia wartosc, ktora wszyscy powtarzaja od x czasu. 3-4lata temu owszem, dawało jaakis przyrost. Ale czemu akurat 104 to pojecia nie mam do dzis :P

Ktoś pewnie kiedyś wyliczył ile pamieci zajmuje jego sys + super pi podczas 1M i wyszło mu +- 104MB :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pewnie kiedyś wyliczył ile pamieci zajmuje jego sys + super pi podczas 1M i wyszło mu +- 104MB

Lub 105. :D

 

Co ciekawe u mnie też lepiej bez maxmema. A jeszcze doniedawna kret jako tłika podawał mi maxmema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pewnie kiedyś wyliczył ile pamieci zajmuje jego sys + super pi podczas 1M i wyszło mu +- 104MB :razz:

A do 32M czemu daje sie np 600mb a nie 352mb ktore by wynikało z twojego stwierdzenia ;) ;) ?

 

Myslec myslec myslec, maxmem sluzy do czegos innego :) . Windows zapchany do ostatniego mb bedzie maksymalnie korzystal ze swapa (nie musze mowic co sie dzieje jak jest wylaczony?) co jest srednio wydajnym rozwiazaniem w porownaniu do ramu ;) .

 

 

maxmem do 1m zachowuje sie nieco inaczej niz np takie 600mb do 16/32m i trzeba po prostu zrozumiec na jakiej zasadzie dziala zeby dzialal :P

 

/caly czas pisze o amd :P

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wielkiego doświadczenia nie mam z maxmem, ale wartość 600mb można brać jako uniwersalną, dla tych co nie chcą za dużo się przemęczać, ponieważ różnie z tym jest, ja lepsze wyniki miałem albo bez maxmem albo z wartościami coś około 400mb.

 

Jak ktoś może proszę o radę:

http://forum.purepc.pl/temat/Co-kupic/59/Z...Na-Ddr2/263637/

;)

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No ja mam 600,ale tylko przy spi32m,w 16m nie widze roznicy a w 1m jak mam maxmem wyzej niz 380 to liczy mi wolniej ;),to samo z largesystemcache,ale nie zmieniam nic do spi 1m ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu cicho już od tygodnia nikt nic nie pisze -_-

 

To ja sie pochwale mizernym wynikiem tzn. wkońcu uciułałem hardware junkie, dzisiaj dorobiłem dwa pucharki(sandre i pcmark05 na AMD 6400+)

 

Przy okazji może poruszę temat nowego PcMarka08. Co kto powie na ten temat??

Bo dla mnie to zmuszanie na przesiadkę na viste :evil: nie lubię tej widy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji może poruszę temat nowego PcMarka08. Co kto powie na ten temat??

Bo dla mnie to zmuszanie na przesiadkę na viste :evil: nie lubię tej widy

A tu wesoła nowina, bo o ile PCMark chce Visty "słowo w słowo", to jednak 3DMark się "zadowala" 2008'ką - a na ten system zmigrować [no, używać zamiennie z XP SP3 i Ubuntu 8.04] to problemu nie widzę :).

Dołączona grafika

[wyniku nie wyświetlałem nawet, z 1k pewnie by było więc sobie darowałem :P]

 

Ale inną sprawę chcę poruszyć - denerwuje mnie to strasznie, i zupełnie tego nie rozumiem.

Wiadomo, PCLab.pl to spory serwis, forumowiczów jak mrówków i np. w takim temacie o 3DMark V już 170 postów, z czego pewnie z 50 wyników.

Analogiczny temat w sekcji HWBota doczekał się 3 (słownie: trzech!) postów. Z innymi Markami podobnie, 06 dostaje ~100 postów na miesiąc z czego koło połowy pewnie z wynikami, a temat w sekcji botowej czasami 1 post, a czasami 0.

Nie rozumiem tego zupełnie, czemu ludzie nie chcą w automatycznie aktualizowanym rankingu wyników podawać, tylko robią to w takim który nas w ogóle nie obchodzi.

Bo problem jak widzę nie polega na braku wyników na forum, tylko braku ich w sekcji HWBota.

 

Przedstawicieli innych forów też proszę o wypowiedź, tj. jak to jest u Was? Chyba na egiełdzie zdaje się rankingi zostały zupełnie zmienione na HWBotowe, na Pure innych rankingów chyba po prostu nie ma, gdzie indziej się nie orientuję.

 

Na pewno to co przeszkadza to lokalizacja subforum na Labie - subforum w Benchmarkach a nie w Podkręcaniu [chociaż te tematy z setkami postów też są w "Benchmarkach..."] i niezbyt precyzyjny opis samego subforum. Ale mimo wszystko nie rozumiem czemu aż tak duża różnica jest.

 

Ratujcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JMKS

może nie na temat ale

wczoraj szukałem na PCLabie tematyki o WC@LC , jakież było moje rozczarowanie

dla mnie to oczywiście nie przeszkadza , mam swoich faworytów :)

wracając do tematu:

zabawy z LN2 z Pablopawel przełożone na pierwsza połowę maja ;/ , jezeli QuadaGT jeszcze nie zjarał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu:

zabawy z LN2 z Pablopawel przełożone na pierwsza połowę maja ;/ , jezeli QuadaGT jeszcze nie zjarał ;)

Nawet nie chce mi sie wyliczać ile mam egzaminów w tygodniu po długim weekendzie :mur:

Jutro- matma :|

 

Ale jak wszystkie egzaminy zaliczę to się zaczniemy bawić. :blurp:

 

A i ocb z tym QuadGT ?? Ja mam tylko Commando :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://hwbot.org/user.do?userId=9919

 

Ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tym kontem? Bo coś mi nie podchodzi...

 

Koleś z innego teamu, a do nas się cały czas dodaje w aktualnie dodanych:

http://hwbot.org/results.daily.top.do?orde...he%20last%2024h.

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chce mi sie wyliczać ile mam egzaminów w tygodniu po długim weekendzie :mur:

Jutro- matma :|

 

Ale jak wszystkie egzaminy zaliczę to się zaczniemy bawić. :blurp:

 

A i ocb z tym QuadGT ?? Ja mam tylko Commando :lol:

a to przepraszam , starość nie radość :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Pare punktow odemnie,ale to wszystko na zasyfionym sysie,grafa na ref chlodzeniu,proc na wodzie a o pamieciach nie wspomne.

Na weekend FC,nowy system i wyzyluje pamieci,wiec mysle,ze bedzie duzo,duzo lepiej ;) a w przyszlym tygodniu zwoduje grafike :):)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Zauwazylem ostatnio jakies ruchy u nas w druzynie,jakby letnie ozywienie ;)

 

wuj rysio nie spij,bo niedlugo bedziemy mieli nowego lidera jak tak dalej pojdzie ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem ostatnio trochę punktów z procków na S370. W sumie 14 pucharów na 28 możliwych do zdobycia czyli nie najgorzej (chociaż niektórych testów jeszcze nie odpalałem, jakoś chęci brak). Jeszcze przyjdzie mi Celeron 1.1 to też coś się wrzuci. Trafił mi się ekstra Celeron 1.0A - walidacja na 1630MHz, a i tak nie wiem czy to jego koniec. Selekt :wink: Za tydzień to wszystko idzie na sprzedaż, także jakby ktoś potrzebował sprzętu do benchmarkowania to pytać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem ostatnio trochę punktów z procków na S370. W sumie 14 pucharów na 28 możliwych do zdobycia czyli nie najgorzej (chociaż niektórych testów jeszcze nie odpalałem, jakoś chęci brak). Jeszcze przyjdzie mi Celeron 1.1 to też coś się wrzuci. Trafił mi się ekstra Celeron 1.0A - walidacja na 1630MHz, a i tak nie wiem czy to jego koniec. Selekt :wink: Za tydzień to wszystko idzie na sprzedaż, także jakby ktoś potrzebował sprzętu do benchmarkowania to pytać :D

Mam wiekszego valida na Celeronie A 1,0Ghz... :), ale nie mam fajnych pamieci i nie oge zrobic pierwszego miejsca w pi :/ wiec nie dodaje wynikow.... Ble...

 

Jesli masz fajne ramy ktore robia 160-170mhz cl2 to chetnie je pozycze/kupie !!! Tylko tego mi brak.

 

POzdrawiam.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ilu wykręciłeś tego Celerona - jestem ciekaw :) Co do pamięci - 158MHz 2,2,2,7 na napięciu 3,6V robią na pewno. Kość 256MB, Seitec 6ns. Potem już mi się coś wywala, ale nie wiem co, raczej procek, albo płyta (muszę się pobawić CPU FSB, bo z biosu bywa różnie z bootowaniem). W każdym razie nie mam w pełni stabilnego procka na FSB 160/167MHz żeby to sprawdzić. Co do SPi - mój dzisiejszy czas to 1'28.817s, ale zapewniam, że to jeszcze nie koniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wuj rysio nie spij,bo niedlugo bedziemy mieli nowego lidera jak tak dalej pojdzie ;)

Kto to wogóle jest ten wuj rysio? :blink:

 

Co do pamięci - 158MHz 2,2,2,7 na napięciu 3,6V

sdr?

 

 

Btw, jak ktos ma link jak zrobic vmoda do coppermine'a, ktory ma stock napiecie 1,5V to bede wdzieczny. Stanalem w miejscu przez to. Wszedzie pisza jakie piny polaczyc dla wersji 1,6~1,7 itp a dla 1.5 nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

Kto to wogóle jest ten wuj rysio? :blink:

pmp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to wogóle jest ten wuj rysio? :blink:

 

 

sdr?

 

 

Btw, jak ktos ma link jak zrobic vmoda do coppermine'a, ktory ma stock napiecie 1,5V to bede wdzieczny. Stanalem w miejscu przez to. Wszedzie pisza jakie piny polaczyc dla wersji 1,6~1,7 itp a dla 1.5 nic nie ma.

Tak, SDR. Niestety wyżej coś nie chcą iść, ale nie mam pojęcia czy to pamięci, płyta, czy procek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie coś nie tak, moje do benchow robily spokojnie okolice 200mhz. Tylko nie wiem jak z napieciem, bo nie moge sie dopatrzec w be6-ii opcji v memek.

Bo stare plytki nie mialy regulacji v memek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Do ilu wykręciłeś tego Celerona - jestem ciekaw :) Co do pamięci - 158MHz 2,2,2,7 na napięciu 3,6V robią na pewno. Kość 256MB, Seitec 6ns. Potem już mi się coś wywala, ale nie wiem co, raczej procek, albo płyta (muszę się pobawić CPU FSB, bo z biosu bywa różnie z bootowaniem). W każdym razie nie mam w pełni stabilnego procka na FSB 160/167MHz żeby to sprawdzić. Co do SPi - mój dzisiejszy czas to 1'28.817s, ale zapewniam, że to jeszcze nie koniec :D

zauwazylem,ze zasypujesz wynikami ;)-gratki

a Ty Sector nie badz taki wybredny chlopaku ;) kazdy pkt sie liczy-tego chyba nie musze powtarzac

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Czekam jeszcze na Celerona 1.1, pomęczę go, a potem pozbywam się tego sprzętu. Oprócz tego idzie do mnie E6420 od użytkownika ma1y, który podobno robi ~4GHz na napięciu pomiędzy 1.6/1.7V czyli całkiem przyzwoita sztuka moim zdaniem. W sumie to jest to samo co E6750 tylko, że taniej. Też trochę punktów wpadnie - za grafę (Aquamark, 2k1, 2k3) no i za procka o ile mnie mobo nie ograniczy zbytnio. Tak czy siak w przyszłym tygodniu zamawiam DFI DK P35 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...