Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, moje przygody z LN2 nie wyszły najlepiej{E8400@5300MHz ledwie} ale już wiem dlaczego. Sie okazało, że moje Commando ma uwalone ścieżki i uruchamia sie tylko bez budy{np. lekkie wygięcie, kiedy komputer jest w budzie powoduje restart/nie włącznie się} No nic, płyta idzie na gwarę, a ja{my} jeszcze raz spróbuję swoich sił z ciekłym azotem. :wink:

 

No i te ~60 pkt jakby nie patrzeć wpadło.

Pozdrawiam.

 

EDIT: Racuch mam nadzieje, że chcesz sie jeszcze pobawić ?? W sumie nie mam najlepszego- mobo i to nas blokuje. Chyba, że masz jakieś fajne{nie mówię o Commando, ale np. DFI P35 LP UT T2R } to ja azot załatwię :wink:

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

valid max co jest to

 

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=362305

 

wyzej chyba jest screen, samo okienko cpuz a powyżej 3.5 tylko to zdjęcia

 

Narmer, nie tylko Ciebie foty drażnią, też bym wolał normalne screeny/validy

 

po usuwaj sobie nie punktowane wyniki z profilu bo Ci zaśmiecają tylko ;)

 

edit

 

btw

 

sie na gadu odezwe kedyś ;)

Imo do CPU-Z to tylko walidacja powinna być.

 

Co zaśmiecają? Mówisz o SisoftSandra i PCMark04? Od czegoś są przecież te pucharki, żeby rangę mieć... jakby nie były złote/srebrne to bym wywalił ;)

 

btw1 Już mam 63 trofea :blurp:

btw2 W jakie sprawie?;) Nvm wal śmiało ;)

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Gratki panowie byle do przodu co by nas angole nie dogonily.

Narmer@Pepek widze,ze sie ostatnio staracie ;)

 

btw:czy PMP wycofal sie juz z zawodow??

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w końcu udało się po dłuższej przerwie coś wrzucić sensownego, sprzęt leżał długo, ale nie było czym go schłodzić, Pepek podrzucił Singielka, to coś tam w weekend pomotałem, ale nie sądziłem, że mam tak padaczne pamięci, więc next time będzie lepiej i jeszcze coś innego się doda.

 

Pepek teraz też, żeby za mocno nie zdradzać myśli coś o 6000+ X2, także może niedługo coś wrzuci ;)

 

Hmm zaraz przelecę, możliwe, że coś pospadało po jakimś czasie ;) Thx

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narmer, następnym razem będziemy ze svendem próbować validacje zrobić ale to już na innym procku, ten idzie na sell

 

wyniki, jakieś takie masz bez pucharków, bez punktów ;)

 

odnośnie gg a tak o życiu i ;)

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem tanio celki 500, 533 i 633, zeby moja BE6-II sie nie nudzila. Wiem, ze w sumie to juz nawet wstyd sie przyznawac, ale nie mam skad brac nowego sprzetu a krecic sie chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepek teraz też, żeby za mocno nie zdradzać myśli coś o 6000+ X2, także może niedługo coś wrzuci ;)

Myśle o 6000+ i o środzie. Punkty jakieś będą ale czy godne uwagi to niewiem. Zbytniych nadzieji niewiąrze Edytowane przez >PePeK<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem tanio celki 500, 533 i 633, zeby moja BE6-II sie nie nudzila. Wiem, ze w sumie to juz nawet wstyd sie przyznawac, ale nie mam skad brac nowego sprzetu a krecic sie chce

Byłbyś skory ją pożyczyć? Mam w szafie kilka Pentium III i jakieś dwa celefony. Oczywiście potem mogą pojechać do CIebie razem z MOBO.

 

następnym razem będziemy ze svendem próbować validacje zrobić ale to już na innym procku

Nastepnym razem to się mnie tak wcześnie nie pozbędziecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbyś skory ją pożyczyć? Mam w szafie kilka Pentium III i jakieś dwa celefony. Oczywiście potem mogą pojechać do CIebie razem z MOBO.

Póki co mam te celerony i potem kumpel jeszcze mi prawdopodobnie jakies dostarczy, wiec na razie nie, jak sie skoncze nią bawić to moge pozyczyc. Ale jakbys mial placic za wysylke w tą i w tą to taniej chyba sobie na własność kupisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, moje przygody z LN2 nie wyszły najlepiej{E8400@5300MHz ledwie} ale już wiem dlaczego. Sie okazało, że moje Commando ma uwalone ścieżki i uruchamia sie tylko bez budy{np. lekkie wygięcie, kiedy komputer jest w budzie powoduje restart/nie włącznie się} No nic, płyta idzie na gwarę, a ja{my} jeszcze raz spróbuję swoich sił z ciekłym azotem. :wink:

 

No i te ~60 pkt jakby nie patrzeć wpadło.

Pozdrawiam.

 

EDIT: Racuch mam nadzieje, że chcesz sie jeszcze pobawić ?? W sumie nie mam najlepszego- mobo i to nas blokuje. Chyba, że masz jakieś fajne{nie mówię o Commando, ale np. DFI P35 LP UT T2R } to ja azot załatwię :wink:

jeszcze pytasz:)

daję E8400 z własnych zapasów ;),grafe jakąś sie wyrwie i ew. elektrownię

załatwiaj gware na comandosa !!

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, moje przygody z LN2 nie wyszły najlepiej{E8400@5300MHz ledwie} ale już wiem dlaczego. Sie okazało, że moje Commando ma uwalone ścieżki i uruchamia sie tylko bez budy{np. lekkie wygięcie, kiedy komputer jest w budzie powoduje restart/nie włącznie się}

Z moich doswiadczen z wieloma plytami majacymi podobny problem wynika, ze nie ma to zadnego wplywu na oc, wiec szukaj przyczyny gdzie indziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste- chyba team@squad sie rozpadł ? zresztą dziwie się ze ten cały fra.... hwbot jeszcze żyje :D

Mowisz o baleronkach? Przeciez jeszcze po ESWC razem biegali za raczke po stoiskach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o baleronkach? Przeciez jeszcze po ESWC razem biegali za raczke po stoiskach. ;)

bo ja wiem czy....ehhh.........szkoda słów ,zresztą jeden z Nich to całkiem w porządku gość,reszta to??????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniły się trochę zasady na hwbocie - mi wyskoczył regulamin do zaakceptowania. Dla 3D Marków i AM3 zabroniony jest tweak z minimapami (czyli o ile się orientuję to LOD), a dla PCM 2k5 iRAM. Szkoda, że dopiero teraz to zrobili, bo musieliby chyba wszystkie wyniki z 3d usunąć no i czołówkę z PC Marka, bo 20-25 tys. pkt jest nie do zrobienia bez iRamu. Tak samo wkurzające są wyniki ze starszymi wersjami wPrime - czasy są znacznie lepsze i widać to gołym okiem, a nic poniżej 1.55 używać nie wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Tz.nowe zasady sa ok,tylko czemu tak pozno.

Mipmap to nie LOD ;)

Iram to byla nieuczciwa rywalizacja,dla tych co miali hajsy wygrana sprawa :),mialbym wiecej punktow gdyby nie ten Iram ;)

Wprime to fakt wyniki zrobione na innych wresjach niz 1.55 sa ciezkie do przeskoczenia,ale co robic.Ja sie ciesze,ze sa juz jakies zasady :)

 

Gemmy to ilu tam bylo,wiecej niz 3ech??

No to bedziemy mieli nowego lidera-buhahaha,ale lipa

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Tak chodzi o mip,wiele osob stracilo sporo punktow przez niego,ale tez mozna sie skapnac o co kaman :)

No to mamy juz chyba nowego lidera,niech mi tylko dwa wyniki oddadza zlodzieje ;)

Mam takie pytanie do pewnych osob,czysta ciekawosc:

Sector,Lanc,Kszonek i do reszty ktora wczesniej cos robila,czy Wy juz sobie daliscie spokoj,czy moze czasu nie macie :E ??

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

W krotce powiadasz no nic trzymam za slowo a Kszonek??Co sie z nim dzieje,nie widac,nie slychac :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W krotce powiadasz no nic trzymam za slowo a Kszonek??Co sie z nim dzieje,nie widac,nie slychac :)

Dostałem 90% z ustnego polskiego i świętuję ;P

 

Wrócę za jakiś czas, teraz mam 'wakacje' i mam tyle roboty, że nie mam czasu wejść na forum nawet :] Nawet boję się zajrzeć do tematu dotyczącego strony UToP, ale pewnie ryba już wszystko zrobił, jak mówił.

 

Wracam do pracy, dzięki kretfr za linka do tego posta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Taa ryba wszystko skonczyl a strona peka w szwach,no nic.Tak wogole to nie wiedzialem,ze Ty taki malolat jestes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 90% z ustnego polskiego i świętuję ;P

Phi, 95 miałem :P {swego czasu} [i planowe 54 z pisemnej - gdyby 30 dawali a bym nie musiał iść na egzamin to bym brał ;)]

 

Mam takie pytanie do pewnych osob

Ja na ten przykład 2 tygodnie temu Celerona D 352 na 7GHz {nie żeby max totalny tego proca, ale tak szybko bydlak azot żarł że nie kontynuowaliśmy ;)} przy -196°C wykręciłem, a problem jest taki że tego dnia się CPU-Z zmieniło, nawet akcja w postaci uploadu przez komórkę [:lol2:, akurat bench był bez dostępu do neta] nie dała rady. Więc bilans to kolejny raz uwalone Commando i trochę walki z nie-tak-działającym-jak-trzeba [E8400 robiący na dwóch płytach 600+ FSB na powietrzu, a przy -120° już 580 zupełnie niestabilne] sprzętem.

 

Kolejne szanse z mojej strony - lipiec, może wreszcie się szarpnę na jakieś E8500 ew. jakieś E8600 będzie w testach czy coś :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

global ranki w profilach tez nie smigaja a ~21 wogole nie dalo sie odpalic stronki hwbota dunno ocb.

moze jakis hax >.<

wkrotce sie okaze....mam nadzieje ze szybko, bo jedzie do mnie ciut zlomu na s370 i st6 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Powinniscie sie juz przyzwyczaic,ze hwbot swiruje,ja jestem na zerowej pozycji od dwoch dni ;)

JMKS szkoda czasu,azotu i punktow,ale co robic sila wyzsza ;),cos na tym Pclabie nie dzieje sie za wiele :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...