Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

proste- chyba team@squad sie rozpadł ? zresztą dziwie się ze ten cały fra.... hwbot jeszcze żyje :D

Za dużo wódki i takie są skutki :lol2:

Nic się nie rozpadło, tylko jak coś pokazać to coś fajnego, a nie pół-piardy czy zabawy z K6 w celu straty czasu własnego.

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Za dużo wódki i takie są skutki :lol2:

Nic się nie rozpadło, tylko jak coś pokazać to coś fajnego, a nie pół-piardy czy zabawy z K6 w celu straty czasu własnego.

 

no to dobrze,bo myslalem,ze niedlugo wyjdziemy z piewrszej dziesiatki :E,czekam na jakies dobre wyniki ;)

Wracaja do piardow to zawsze mozna sobie do hardware dorobic

Gemmy czemu nerwowy klimat wprowadzasz ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na wielu Commando max fsb jest zalezne od mnoznika?

Testy odbyły się na moim Commando, bo Commando nr.2{JMKS'a} padło. E8400 na moim Commando robił spokojnie 610FSB na AC, na LN2 robił 580FSB. Nie chce wspominać, ze Commando ma pojechane ścieżki i z tego powodu są takie a nie inne wyniki. Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAX FSB NA 965P JEST ZALEZNE OD MNOZNIKA.

 

To ze zrobisz na 610 na x6 czy x7 nie oznacza ze tyle samo bedzie na x9. Tak samo nie wiem co pojechane sciezki maja do oc, skoro na powietrzu fsb jest wysokie, a vcore mozecie ustawiac wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAX FSB NA 965P JEST ZALEZNE OD MNOZNIKA.

 

To ze zrobisz na 610 na x6 czy x7 nie oznacza ze tyle samo bedzie na x9. Tak samo nie wiem co pojechane sciezki maja do oc, skoro na powietrzu fsb jest wysokie, a vcore mozecie ustawiac wysokie.

Na P35 tez? Przynajmniej tak bylo z E2160 albo E4500 nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ja sprawdzalem na X38 dwa 65nm i nie bylo roznicy,na kazdym mnozniku tyle samo a na commando bylo roznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze zrobisz na 610 na x6 czy x7 nie oznacza ze tyle samo bedzie na x9. Tak samo nie wiem co pojechane sciezki maja do oc, skoro na powietrzu fsb jest wysokie, a vcore mozecie ustawiac wysokie.

Mistrzu, a kminisz to, że płytę trza odpowiednio wygiąć, żeby w ogóle sie włączyła ?? Ścieżki muszą układac się w odpowiedni kąt. Teraz np. działała bez problemu bez budy, a w chwili obecnej muszę ją włożyc do obudowy i lekko wygiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, a kminisz to, że płytę trza odpowiednio wygiąć, żeby w ogóle sie włączyła ?? Ścieżki muszą układac się w odpowiedni kąt. Teraz np. działała bez problemu bez budy, a w chwili obecnej muszę ją włożyc do obudowy i lekko wygiąć.

Ale co to ma do osiaganego fsb na ac i ln2?

 

Mialem jedno mobo co trzeba ja bylo wygiac tak, ze miedzy socketem a krawedzia bylo 3-4cm roznicy - w oc to nie przeszkadzalo... jedynie motylki trzeba bylo kombinerkami przykrecac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, chodziło mi bardziej o to, że te Commando wieszało się na LN2 i powiedzmy 4,5GHz co było rzeczą naprawdę niezrozumiałą, bo ten proc tyle na powietrzu robił{co prawda niestabilnie, ale robił :wink: }. Muszę się zmotywować i wysłać go na gware, bo akurat mi się dobrze "wygięło" i działa bez zarzutów :)

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, chodziło mi bardziej o to, że te Commando wieszało się na LN2 i powiedzmy 4,5GHz co było rzeczą naprawdę niezrozumiałą, bo ten proc tyle na powietrzu robił{co prawda niestabilnie, ale robił :wink: }. Muszę się zmotywować i wysłać go na gware, bo akurat mi się dobrze "wygięło" i działa bez zarzutów :)

a ty tego cepa nie przemrażałeś?

Core to nie cedar mill i nie łyka niskich tempów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty tego cepa nie przemrażałeś?

Core to nie cedar mill i nie łyka niskich tempów...

No wiesz, o takie lamerstwo mnie posądzać :razz:

CB był w okolicach -130C i staraliśmy sie trzymać temp. poniżej tych -130C.

Kiedy się wieszał na tych 4,5GHz to miał może z -90C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to naprawde gratulacje.

:huh:

Że się człowiek pomylił. Okej: "CB był w okolicach -130C i staraliśmy sie trzymać temp. powyżej tych -130C.

 

Jeżeli jesteś taki nieomylny to sory, nie chcę sie kłócić, ale może skopiować kilka Twoich wypowiedzi z błędami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

SzPecu widze,ze cisnie do przodu z dnia na dzien coraz wiecej pkt ;),no i ma najwiecej medali u Nas w teamie,bo az 101 B-) -NICE

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 39zł taki karton... non ono :)

 

Ja wciąz kompletuję starocie do jakiegoś większego benchu :)

 

Myślicie, że transformatory z Codegena dadzą radę 50W Peltierom? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Otoz to,ja mieszkam poza granicami pl,wiec raczej dam sobie looz,ale ktorys z Was moglby sie skusic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh i pomyśleć za za BE6-II z przejsciowka i jakims celkiem dalem prawie tyle po ile stoi ten karton...

Otoz to,ja mieszkam poza granicami pl,wiec raczej dam sobie looz,ale ktorys z Was moglby sie skusic :D

Uwierz(cie), że BE6 z przejściówką zdecydowanie jest więcej warta niż to wszystko - tutaj wszystkie płyty na moje oko mają max 133 FSB i to tyle, BE6 ciągnie jak ciągnie ale więcej potrafi na pewno [bo ma zmianę chociaż, a nie tylko 133 i do widzenia]. Też mam płytę co 133 robi, co prawda z PCI na 44MHz wtedy i tylko przez SoftFSB, ale sama płyta się nie wysypuje.

Jedyna ciekawostka to ten 233MMX [PII-350 i Cel300 to ja mam...].

Więc wbrew pozorom kicha :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako, że jest to temat w którym rozmawia się także ogólnie o podkręcaniu dowiedziałem się nie dawno, że Polska to kraj w którym jest wielu Jack'ów Sparrow'ów ;)

 

m.in. MaSell, Pepek, MILANS ;)

 

hu nol łat ijm toking abałt ?

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...