Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Lanc&Secotor, Realitynet i PurePC to mistrzowie niespełnionych obietnic więc czego wymagacie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc&Secotor, Realitynet i PurePC to mistrzowie niespełnionych obietnic więc czego wymagacie :lol2:

Kolejnosc nawet dobra ;) Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze robie sobie kilka dni wakacji i atakuje w sierpniu ;) ale raczej w drugiej polowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc&Secotor, Realitynet i PurePC to mistrzowie niespełnionych obietnic więc czego wymagacie :lol2:

ke ?

 

Ło so chozi ?

 

@prosty

Sector ma skleroze i mi grafy nie umie podrzucić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, patrz, w sierpniu jest. A jak bedzie zobaczymy, czekam na reszte sprzetu i w pelni dzialajace P45D3.

Nie ma to jak kręcić sprzęt, na którym każą :D

 

EDIT: Cytuj mi się źle kliknęło.

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc&Secotor, Realitynet i PurePC to mistrzowie niespełnionych obietnic więc czego wymagacie :lol2:

Ja sobie wypraszam :)... codziennie cos tam wybieram ciekawego do nabicia paru punkcikow...sobie akurat ich nie nabijam bo na to przyjdzie tez pora, ale w miare mozliwosci staram sie jakos dodawac pare punktow... posrednio bo posrednio, ale jednak... ostatnio stalem sie pracoholikiem i niestety nie mam czasu... w tym tygodniu wkoncu koncze remont mieszkania i... bedzie upragnione wolne :)

 

Chcecie szybciej wynikow to zapraszam do zabrze na tapetowanie :)... a jak nie to cieszcie sie wakacjami... niektorzy ich nie maja :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

@prosty

Sector ma skleroze i mi grafy nie umie podrzucić :P

tlumaczy sie,ze jest pracoholikiem a ja tu czekam i czekam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety obrazek jest w małej rozdzielczości.

 

obrazek w oryginale wygląda inaczej

 

Dołączona grafika

 

jest też inna jego wersja,

 

Dołączona grafika

 

ta jest by meeron. rano w pracy go pomęczyłem ;)

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki aktualizowane są o pełnych godzinach (z małym obsuwem). W kategoriach SisoftSanda/PCMark 2004/PC Mark Vantage/3D Mark Vantage nie są przyznawane punkty niezależnie od miejsca. Aby dostać punkty, trzeba się znaleźć w top 20 w danej kategorii. Najprędzej zdobędziesz chyba coś za grafę, podkręć ją bardziej. Wynik w Aquamarku powinien sporo skoczyć, jest dość niski jak na ten sprzęt i ten zegar procesora. W wprime ustaw sobie 2 wątki, bo chyba masz jeden (wyniki powinny być o połowę mniejsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jaki wynik daje?

W top 5?

 

W Sisoft Sandra mam

Hardware Rank: 6th Core 2 E7200 (2.53Ghz) - 0.0 points

czyli szóste miejsce w grupie E7200 tak?

Punktujesz:

Ranking hardware: TOP20

Ranking ogolnych: TOP1000

 

Oczywiscie wielkosc pkt zalezy od ilosci wynikow, bo nawet powyzsze miejsca nie zawsze dadza nawet 0.1pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...