Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

No, już dostałeś 0.2 pkt. Za Sandre nie dostaniesz, bo za nią są tylko pucharki za top5. A reszta tak jak powiedziano wyżej.

 

Btw, ma ktoś może pożyczyc jakiegos mobasa do o/c na s478 pod DI? Dobry uczunek na rozwój polskiego overclockingu nie jest zły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Lanc@Sector powiem tak panowie:to juz jest troche,echhh szkoda w sumie gadac ,dobrze wiecie o co kaman,zeby tyle sie dopytywac o wlasne klamoty i nadal nic :unsure:

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ktoś dodał wyniki przez bota na forum - ponad 60 wyników z czego większość do moderacji (zwykle SLI w Single Card) :mur: Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że na każdym innym forum w PL działają boty a u nas nie? Zajmuje się tym ktoś w ogóle? Jeśli nie to może, lepiej to zlikwidować. Lepiej jest dodawać wyniki na stronie, bo przynajmniej są przypisane do jakiegoś konta, a przez forum to nie. Pomijam już właśnie taki sytuacje, że ktoś doda wyniki, które już pewnie zostały kiedyś dodane, a moderatorzy muszą to wszystko znowu przejrzeć. Zresztą i tak część tych wyników jest z niedziałającym linkiem do ORB'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

W ten oto sposob przeskoczylismy AwardFabrik :D,punkty dodane jako UTOP ;)

 

FatAlbert

tam wogole jest jakis walek,bo powinni miec medale a nie maja,tz.ten z pierwszego miejsca ma srebro a drugi nic

http://hwbot.org/searchResults.do?directio...minTotalPoints=

poza tym jeden ma wynik na 2kartach a drugi na czterech

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czemu ten koleś mając więcej pkt w 03 ma tylko pkt za hardware a ten miszcz ma mniej pkt w 03 ale ma liczone za global. jak to ?

Poważnie pytasz? 0o

 

Przecież punkty za global są od najwyższego własnego wyniku łapiącego się w globalnej punktacji... ma przecież koleś wyższy wynik za kategorie SLI/CF więc... masz globale za Single i Globale za SLI/CF.

 

Jakby tak nie było to kingpin by miał teraz z 3000 ;)

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten oto sposob przeskoczylismy AwardFabrik :D,punkty dodane jako UTOP ;)

Przeglądałeś te wyniki w ogóle? Sam raportowałem chyba 20. Są to wyniki dodane rok/dwa lata do tyłu, zwykle weryfikacji brak i zwykle zła kategoria. Do tego już raz zostały dodane przez właścicieli kont na hwbocie jako swoje. To tylko niepotrzebna robota dla moderatorów. Za jakis czas znowu ktoś doda wyniki na forum i będzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No i dobrze widac,ze cisnienie im sie podnioslo :D

Swoja droga na kazdym kroku sie powtarza,zeby dodawac wyniki przez hwbota a nie forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Czy ja w koncu dodam jakies nowe wyniczki i troche punktow czy powinienem juz isc na emeryture do kur..nedzy.Specjalnie kupilem E8600,odpalam SS,1h zabawy dojechalem sobie do 5.35Ghz puscilem spi1m tak o na probe i co?mobo KAPUT!!!!!!!!

 

btw:zaczyna mnie to nudzic powoli :( i jeszcze sobie wolne dzisiaj wzialem specjalnie na o/c

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja w koncu dodam jakies nowe wyniczki i troche punktow czy powinienem juz isc na emeryture do kur..nedzy.Specjalnie kupilem E8600,odpalam SS,1h zabawy dojechalem sobie do 5.35Ghz puscilem spi1m tak o na probe i co?mobo KAPUT!!!!!!!!

 

btw:zaczyna mnie to nudzic powoli :( i jeszcze sobie wolne dzisiaj wzialem specjalnie na o/c

Jak ktos ma pecha, to i w [gluteus maximus] palec zlamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo prawdziwi ocerzy kręcą na DFI :P Jak szukasz fajnej płytki to DFI DK P45 podobno wymiata (z tego co widziałem na XS). Ja mam DK na P35 i przeżyła już 3 całodzienne sesje na DI z chyba najwyższymi napięciami jakie można dać na płytę :D Na dodatek jest tam parę fajnych tweaków w biosie, które dają czasem nawet kilka sekund w 16/32M. Model na P45 to bardzo podobna płyta, z tym, że osiąga niezłe FSB przy 45nm. Większość wyników z top ten w 1M jest zrobione na niej. I nawet jest tańsza od tego Asusa co masz/miałeś. Ale procek trzeba przyznać kozak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo prawdziwi ocerzy kręcą na DFI :P Jak szukasz fajnej płytki to DFI DK P45 podobno wymiata (z tego co widziałem na XS). Ja mam DK na P35 i przeżyła już 3 całodzienne sesje na DI z chyba najwyższymi napięciami jakie można dać na płytę :D Na dodatek jest tam parę fajnych tweaków w biosie, które dają czasem nawet kilka sekund w 16/32M. Model na P45 to bardzo podobna płyta, z tym, że osiąga niezłe FSB przy 45nm. Większość wyników z top ten w 1M jest zrobione na niej. I nawet jest tańsza od tego Asusa co masz/miałeś. Ale procek trzeba przyznać kozak :P

A jakich prockow uzywales na DFI? Bo moje dwie dfi po przygodzie z QX 9770 na wysokich taktach juz nie dzialaja jak powinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Krecenie dwóhc a czterech jajek to zupelnie inna puszka szprotek, pomijajac nawet oczywiste kwestie zwiazane z zasilaniem tego.

pomijajac tez kwestie,ze DFI sie chwali mobasami,ze swietnie banglaja wlasnie w czterema jajami ;)

 

Bart X bede sie chyba sklanial w kierunku Asusa RE ;)

 

ryba

 

swiete slowa,jak ktos ma pecha to ma,co robic...

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wkurza mnie ten hwbot ostatnio,helpcenter zajeb....prosbami o dodanie cpu i gpu .Nie wspomne ile punktow mi uwalilo ostatnio przez jakies kosmiczne wyniki wyssane z du..raportowalem juz pare razy i cisza,bede musial po staremu na glowna wrzucac,bo sie nie doczekam.

 

a co tu taka cisza,wakacje sie skonczyly :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Moze mi ktos przypomniec jak mozna sprawdzac w hwbocie na jakis benchach stracilo sie punkty danego dnia??Totalnie mi to wypadlo a musze cos sprawdzic na gwalt,bo cos mi nie gra .

Thx

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Tutaj masz link, nie wiem gdzie to można znaleźć, po prostu mam ten link :P Zamiast mojego ID wpisz swoje i możesz też ustawić liczbę dni.

 

http://www.hwbot.org/result.rank.change.do...9797&days=1

dzieki,na stronce tego nie ma i malo chyba kto wie o istnieniu tego narzedzia

bardzo mi to pomoglo i zaoszczedzilo sporo czasu ;)

 

FatAbert

 

gratki ;)

 

btw: do mnie idzie Asus RE i trojeczki,wiec ja juz niedlugo pojade z moim e8600:)

do tego mam wyniki z 3 kart,ktorych nie ma w database i czekam na dodanie,to wpadnie za free 15 zlotych :D

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc@Sector powiem tak panowie:to juz jest troche,echhh szkoda w sumie gadac ,dobrze wiecie o co kaman,zeby tyle sie dopytywac o wlasne klamoty i nadal nic :unsure:

 

No i dolaczylem do grona Hardware Master's ;)

http://hwbot.org/user.do?userId=5683

Witam Pieknie.

 

Po pierwsze Gratuluje Mastera :)

 

a po drugie wybacz ze nie bylo ze mna kontaktu, strasznie zapracowany ostatnio bywałem. W końcu mam czas to teraz mogę napisać co nieco... karta leży u mnie w pierwszy dzień jak ją dostałem została zmodowana i miała pójść pod lód i... lezy...

 

Jak coś moge ja Tobie odeslac i opisac co do czego służy :) żeby sie taka fajna karta nie spaliła :)

 

Pozdrawiam Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłam wyniki z mojego GF7600GT do właściwej kategorii i wpadło kilka pkt:

 

http://www.hwbot.org/quickSearch.do?hardwareId=GPU_1317

 

3, 2 i 2 miejsce. :)

 

Wyniki które tam dałam, poza markiem 2001 nie są moimi rekordami. O 1wsze w 3d marku 2005 mogę powalczyć. :>

 

 

 

Edit:

 

3D Mark 2005 odwala dziwne rzeczy... na roznych taktach puszczma kompa i ciagle mam wynik 7136, fps`y minimalnie sie roznia, ale w kolko 7136 points. ;| yyyy Ocb?

 

 

3D Mark 2006: Karta graficzna 2/3 roku na vmodzie i ani 1Mhz jej nie ubył! GF7600GT AGP 560/700@820/877MHz :) wynik oprawiony z 3777 do 3835. :]

Wszystko na systemie który ma około 3 miesiące.

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=8445504

http://www.hwbot.org/compare.do?resultId=779693

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pieknie.

 

Po pierwsze Gratuluje Mastera :)

 

a po drugie wybacz ze nie bylo ze mna kontaktu, strasznie zapracowany ostatnio bywałem. W końcu mam czas to teraz mogę napisać co nieco... karta leży u mnie w pierwszy dzień jak ją dostałem została zmodowana i miała pójść pod lód i... lezy...

 

Jak coś moge ja Tobie odeslac i opisac co do czego służy :) żeby sie taka fajna karta nie spaliła :)

 

Pozdrawiam Marek

no to teraz ja

po pierwsze dziekuje za gratki

po drugie

nie powinienem tego pisac na forum,ale to zrobie ,bo moje wkur..siega zenitu i czuje sie oszukany,niech ten post bedzie przestroga dla innych,na chwile obecna wyglada to tak,w sumie to nie ot,bo sie tyczy naszego teamu i jego czlonkow

trzymacie moje klamoty przeszlo 3 miesiace do kur..nedzy,kontaktu z Toba i z Lancem nie ma

po wielu probach odpisujecie jeden z drugim z laska a teraz mi piszesz,ze masz moja karte jak rzekomo tydzien temu Lanc mi napisal,ze juz wszystko wyslane do mnie,tylko jak go poprosilem o dowod wysylki to mowi,ze nie moze znalesc a teraz sie nie odzywa.Przeciez nikomu nic nie kazalem,zapytalem a Wy chcieliscie,zaufalem Wam i wyslalem co trzeba.

Panowie robicie nie w chu..i tyle,!!!!Wytlumacz mi to,bo nie kumam.Wysylam Wam klamoty 3 miesiace temu,pokrywam wysylke,chce zwrocic koszty zrobienia vmoda,do tego mozecie sobie potestowac 3 grafiki i wrzucic wyniki do hwbota a Wy mnie oklamujecie nawet nie umiecie sie dogadac???WTF?????Co mam sobie myslec o Was po tej akcji,bo nie wiem kto tu miesza,Lanc juz mi odeslal sprzet przeszlo tydzien temu tylko nic nie dostalem a teraz Ty twierdzisz,ze lezy u Ciebie???????Stracilem ochote na wszystko po tej akcji,niezla bieda panowie i tyle.

 

mam gdzies ot i ostrzezenia,mozecie ten post skasowac albo sobie wkleic na pulpit,po tej akcji chyab sobie zmienie team,bo tutaj chu...wieje i tyle

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja

po pierwsze dziekuje za gratki

po drugie

nie powinienem tego pisac na forum,ale to zrobie ,bo moje wkur..siega zenitu i czuje sie oszukany,niech ten post bedzie przestroga dla innych,na chwile obecna wyglada to tak,w sumie to nie ot,bo sie tyczy naszego teamu i jego czlonkow

trzymacie moje klamoty przeszlo 3 miesiace do kur..nedzy,kontaktu z Toba i z Lancem nie ma

po wielu probach odpisujecie jeden z drugim z laska a teraz mi piszesz,ze masz moja karte jak rzekomo tydzien temu Lanc mi napisal,ze juz wszystko wyslane do mnie,tylko jak go poprosilem o dowod wysylki to mowi,ze nie moze znalesc a teraz sie nie odzywa.Przeciez nikomu nic nie kazalem,zapytalem a Wy chcieliscie,zaufalem Wam i wyslalem co trzeba.

Panowie robicie nie w chu..i tyle,!!!!Wytlumacz mi to,bo nie kumam.Wysylam Wam klamoty 3 miesiace temu,pokrywam wysylke,chce zwrocic koszty zrobienia vmoda,do tego mozecie sobie potestowac 3 grafiki i wrzucic wyniki do hwbota a Wy mnie oklamujecie nawet nie umiecie sie dogadac???WTF?????Co mam sobie myslec o Was po tej akcji,bo nie wiem kto tu miesza,Lanc juz mi odeslal sprzet przeszlo tydzien temu tylko nic nie dostalem a teraz Ty twierdzisz,ze lezy u Ciebie???????Stracilem ochote na wszystko po tej akcji,niezla bieda panowie i tyle.

 

mam gdzies ot i ostrzezenia,mozecie ten post skasowac albo sobie wkleic na pulpit,po tej akcji chyab sobie zmienie team,bo tutaj chu...wieje i tyle

Wlasnie sie o tym dowiaduje od Ciebie... ze Lanc robi jakieś takie ściemy itp.

 

Nie utożsamiaj sobie mnie z lancem.

 

Karta lezy u mnie od dawien dawna (juz nawet nie pamietam, kiedy mi ja Lanc przyniosl), miala byc do krecenia i tyle. O niczym innym nie wiem. Nawet nie wiedziałem, ze on ma jakies inne klamoty od Ciebie!

Ale nie dziwie się że jesteś zdenerwowany na niego, jak o mój własny stroboskop musiałem się go prosić prawie z miesiąc (a uratowałem go nim na godzinę przed imprezą), a mieszkam w tym samym mieście co on. No nic... dobrze że się wydało.

 

Wezme od niego te wszystkie klamoty i wyślę. Prosze napisz mi na pw co ma tam być.

 

Pozdrawiam Marek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie o tym dowiaduje od Ciebie... ze Lanc robi jakieś takie ściemy itp.

 

Nie utożsamiaj sobie mnie z lancem.

 

Karta lezy u mnie od dawien dawna (juz nawet nie pamietam, kiedy mi ja Lanc przyniosl), miala byc do krecenia i tyle. O niczym innym nie wiem. Nawet nie wiedziałem, ze on ma jakies inne klamoty od Ciebie!

Ale nie dziwie się że jesteś zdenerwowany na niego, jak o mój własny stroboskop musiałem się go prosić prawie z miesiąc (a uratowałem go nim na godzinę przed imprezą), a mieszkam w tym samym mieście co on. No nic... dobrze że się wydało.

 

Wezme od niego te wszystkie klamoty i wyślę. Prosze napisz mi na pw co ma tam być.

 

Pozdrawiam Marek.

6200TC :)

 

I tak nie wiedziałeś o 6200TC, ale prosił ładnie i grzecznie żebyś mi tą kartę podrzucił bo muszę ją odesłać prostemu i też jakoś się nie dało :]

 

Ale ok, wszystko to moja wina, jestem be i nikt mnie nie lubi :sad: :)

 

prosty w tym tygodniu paczka do Ciebie wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...