Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Przejrzystość zniknęła :|

 

Fajnie, że jest stronka z podsumowaniem całości itd, ale ta poprzednia też by mogła być gdzieś dostępna o_O

 

maja jeszcze zmodernizowac,wiec trzeba ciepliwie czekac az zmienia,nie tylko nam sie to niepodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No to mozna powiedziec,ze jestesmy juz na 9 miejscu pozniej JMax-Hardware i miejsce 10te i na tym wlasnie miejscu zostaniemy i bedziemy tam jak czopy :D

 

http://www.hwbot.org/hallOfFame.do?type=te...plicationId=all

 

btw:Hellasi niezle odjechali OCX nawet nie wiedzialem,ze maja prawie 2k przewagi,sporo

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa z tym hwbotem od jakiegoś czasu... Na di/ln2 to chyba z pół roku już nikt nie kręcił :mur: Mogę nawet komuś kontener wypożyczyć jak będę widzieć, że ktoś bardzo chce, a mam ich kilka B-) Ja mam taki problem na razie, że muszę pożyczyć dewar, jedna osoba w moim mieście podobno się takimi rzeczami zajmuje, bo w Linde takiej opcji nie ma - ln2 sprzedają bez problemu, ale dewar trzeba mieć. No chyba, że ktoś by miał coś na sprzedaż w cenie 300-400 zł (uszkodzony bez próźni, bo jak rano zajadę, to do wieczora myśle dam radę 10l-15l wybenchować :lol2: ) Aha... i szukam też asusa p5wd2 jakby komuś leżał w szafie, a jakieś celki (najlepiej cedar mill) też by mogły być :lol:

 

Może by zrobić jakąś akcję zachęcającą do wrzucania wyników na hwbota? W popularnych temach np. o płytach głównych czy prockach. Trzeba spróbować, może akurat coś to da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, my{East Wall Squad} to ostatnio w sierpniu bench na LN2 mieliśmy, nawet nie wiedziałem że tyle zleciało :mellow:

Obecnie nie ma żadnych perspektyw, Bloomfieldy powchodziły, a to już dużo kosztuje{płyta+procek+pamięci} więc wszystko stoi. Może się coś w kwietniu u nas najwcześniej ruszy, kiedy wszystkie sprawy pozałatwiam.

 

@Bart

Ja mam Asusa Commando{z tego tematu: http://forum.purepc.pl/Ekstremalne-Podkrec...ad-t272806.html } moded by Racuch, jak chcesz to daj znać na PW/GG.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie myślę o i7, zresztą zwykły Wolfdale i tak kosztuje jak dla mnie sporo kasy, dlatego zamierzam spróbować z czymś starszym, a w kategorii CPU-Z też sporo punktów leci ;) Widziałem na jednej fotce termo CHY700 - były jakieś problemy z odczytem temperatury? Bo on teoretycznie jest tylko do -100C, ale poniżej chyba też działa (może dokładność mniejsza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zasadzam na ferie na jakieś oc (trzeba znaleźć transport po di) tylko poszukuje chętnego co by sie pozbył procka na pare dni ;)

 

a czy przypadkiem modowany commandos nie lubi sobie paść wcześniej niż typowy bez modów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko zawodowe :lol2: A tak naprawdę - albo mam szczęście, albo po prostu inaczej do tego podchodzę niż inni, ale nie uwaliłem jeszcze żadnego sprzętu przez OC (dfi na koniec uwaliłem przez flashowanie biosu, ale to się nie liczy ;p). Dobra izolacja, staranne mody i tyle. Odnośnie modów jeszcze - podobno kondensatory dookoła socketu (tylko nie wiem czy smd, czy normalne) wytrzymują 2v wg specyfikacji (na xs pisało). Może to jest problem padania tych płyt po vmodach? Co nie zmienia faktu, że najlepsze wyniki w cpu-z to właśnie Commando :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CHY700 się nie martw, ja mam takowego i spokojnie na nim z -160C widziałem. Więc looz.

Odnośnie Commando- działa bez zarzutów do dnia dzisiejszego, leży na półce i czeka na jakąś "akcję" :wink:

2V na nim nie widziałem{za fajny był ten procek Racucha :D } a jedno Commando{JMKS'owe} w akcji 2V na cpu+ DI widziałem- także nie padła, wiec to zależy od sztuki. Z resztą moje ma 2 lata gwarki, wiec looz.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zasadzam na ferie na jakieś oc (trzeba znaleźć transport po di) tylko poszukuje chętnego co by sie pozbył procka na pare dni

A kiedy masz te ferie? Jak sesje bym zaliczył to chętnie w sumie bym coś pokręcił (ale to pewnie pod koniec lutego dopiero). Wtedy zero problemu z dostawą DI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty i twoje 5 pkt :>

 

Z 6600 zmodowanego + Phenoma da się co nieco wykręcić :) (top 5 mark 06 napewno)

 

Ja mam w sumie to, tylko coś czasu nie ma :D

 

Dołączona grafika

No to może oszuście w końcu oddasz mi moja kartę z tego zdjęcia? Pół roku to za dużo. Szczególnie ze juz kilkakrotnie rzekomo ją wysyłałes.

Chcesz mnie zrobic tak samo jak 71proste?

Edytowane przez pkotlowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Mialem kiedys takiego E6300,ktory mysle ze na LN2 moglby bardzo mocno powojowac,sam osobiscie troche na nim nabilem swego czasu pod SS,lecial cos kolo 580x7 1.64v czy jakos tak,ale cholera goraca byla i temperatury byly spore a mysle,ze potencjal mial na wiecej tylko ja z LN2 nigdy nie szalalem :(

Proca sprzedalem kumplowi,ale w kazdej chwili moge go podeslac do PL na jakies 2tygodniowe arty :),jedyne o co bym prosil,to zebym go dostal z powrotem bez blazenady :D

z 30 pkt na nim zrobilem :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u nas w Białymstoku dzięki uprzejmości Culmena LN2 nie brakuje, wiec jeśli Twoja oferta jest aktualna z chęcią bym przygarną tego procka na 2 tygodnie :wink:

 

Trza będzie tylko Commando przetrzymać, dać rurkę na NB, VCore moda poprawić i można coś działać. Prosty, daj znać tu albo na PW.

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz rurki na nb to pozycz od bartx ;)

 

przy okazji sprawdzisz jak sie zachowuje jego wytwór ;)

 

szkoda, ze w pl nie ma nikt tanio dewaru na sprzedanie :(

 

kiedyś był jeden fajny, 50 litrów na allegro ale słuch zaginał po nim mimo iż kontakt z tym człowiekiem jest to on milczy :(

 

wogóle powiem Wam, ze albo ja jesteś nie ogarnięty czy cos ale nie moge znaleźć słowem o azocie w Włocławku/Toruniu. Poszperajcie, może tak ja źle patrze :(

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=>pablopawel - Rurke na NB mogę pożyczyć, bo mam dwie gotowe w tej chwili, a jedną i tak mam zamiar zostawić dla siebie ;) Tylko nie trzym Commando za długo, bo ja mam za tydzień ferie zimowe i fajnego celka w domu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

proste, a nie masz jeszcze czegoś fajnego na sell? - bo jakbym miał pożyczyć i uwalić, to wolę kupić ;) Np. jakieś starsze grafy albo coś takiego.

radek X550, jakis GF 6200 TC64,6200LE z tego co pamietam,ale mam jeszcze jakies dwie low endy,jak bede na chacie lookne do kartonu co tam jeszcze mam ;)

 

edit:znalazlem jeszcze gf 7200gs i 7100 ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardware Sharing with team mates and/or friends who also participate at the HWBot

This in a delicate subject as we have to trust on the honesty of those participating at the HWbot that they are indeed using their own hardware and not sharing a golden sample CPU or VGA card.

 

Let’s start with what is allowed to be shared: everything… except:

 

- VGA may not be shared for 3D Benchmarks

- CPU may not be shared for 2D Benchmarks

 

While the rules are quite simple and straightforward, enforcing them isn’t. If you are having a joint benchmark session, provide as much proof and information as possible when you submit a new HWBot score, which shows you were using your own hardware for the benchmark in question, a photo with a paper showing your nickname and the product serial number is good way to do this.

 

 

:blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

:blurp:

 

szkoda,ze malo kto to przestrzega i topowi userzy hwbota regularnie sie wymieniaja sprzetami,ale co mam wyje..na to a my niczym sie nie dzielimy

 

cpu nie nalezy do mnie,poniewaz zostal sprzedany i kazdy moze sobie na niego trafic a karty sa tez na sprzedaz :)

 

nie wiem jak to sie stalo,ale powrocilismy na stara pozycje,czyli jakies punkty wpadaja albo i4memory.com spadaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71proste

 

;)

 

 

>PePeK<

 

Bo tam mało co dobrze działa, chłopaki może i pomysł dobry mieli na zmianę, ale nie przemyśleli tego do końca, a na pewno nie oprogramowali wszystkich funkcji dobrze... Dlatego jak dla mnie ten nowy wygląd to bardziej przeszkadza niż przyciąga... Trzeba czekać aż to normalnie ogarną, a przede wszystkim przeglądanie u kogoś wszystkich wyników.

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71proste

 

;)

 

 

>PePeK<

 

Bo tam mało co dobrze działa, chłopaki może i pomysł dobry mieli na zmianę, ale nie przemyśleli tego do końca, a na pewno nie oprogramowali wszystkich funkcji dobrze... Dlatego jak dla mnie ten nowy wygląd to bardziej przeszkadza niż przyciąga... Trzeba czekać aż to normalnie ogarną, a przede wszystkim przeglądanie u kogoś wszystkich wyników.

Kogos? Jak ja teraz nie moge tak fajnie przegladac swoich wynikow jak kiedys. Straszna kupa sie z tego zrobila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...