Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zdążę fc naprawić to może bym coś wrzucił do 32M LGA775, ale wątpię, że do 19 stycznia się uda.

 

było by fajnie bo z spi przez brak e8xxx bedzie największy problem ( wszyscy posprzedawali) no i w amd tez nie za różowo.

 

Milans jak są chęci to wszystko inne się znajdzie ;)

Edytowane przez tomekk600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z utop'u lub innych teamów ma zamiar benchnąć coś do country cup? nasz team ( 3di ocl) mógłby sie dołaczyć ale jak maja byc po 3 wyniki do kazdego stage'a na róznych konfiguracjach to mija sie to z celem.

 

Na razie testuję Heaven na sprzęcie z podpisu. Wynik to 1503 pkt ale do 10 stycznia może podciągnę z 50 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z utop'u lub innych teamów ma zamiar benchnąć coś do country cup? nasz team ( 3di ocl) mógłby sie dołaczyć ale jak maja byc po 3 wyniki do kazdego stage'a na róznych konfiguracjach to mija sie to z celem.

 

Bo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dorwę GTX580 to postaram się coś wrzucić ;) Obecnie mam HD5870, więc średnio...

03 też mogę dać, bo mam i5-2500K

775 nie wiem czy dałbym radę załatwić coś porządnego, a jak już to only @air ;)

W ostatnim możliwe, że też coś powalczę, bo mam dostać nowe proce AMD. Ale znów - tylko @air

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie testuję Heaven na sprzęcie z podpisu. Wynik to 1503 pkt ale do 10 stycznia może podciągnę z 50 pkt.

 

To jak mozesz, to dodaj ten wynik :) z 480 Lightning i 580 refka powinnismy miec ciekawa srednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This email is to inform you that as of this morning MSI, one of our partners, is officially providing 6 brilliant graphics cards as prize for the winners of the HWBOT Country Cup 2010. MSI is providing the following models:

 

- MSI N570GTX Twin Frozr II

- MSI R6950 Twin Frozr II

- MSI N460GTX Hawk

- MSI R6870 Twin Frozr II

- MSI N450GTS Cyclone

- MSI R5770 Hawk

Zaczyna robić się ciekawie, szkoda że żadnego nadającego się sprzętu w domu nie mam :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo?

 

bo potrzebne są po 3 wyniki tak jak ryba pisał.

 

03 też mogę dać, bo mam i5-2500K

W ostatnim możliwe, że też coś powalczę, bo mam dostać nowe proce AMD. Ale znów - tylko @air

 

od nas do 03 też powinien być jeden wynik z SB jak się z przesyłkami wyrobią no a 3ci to już raczej clarkdale.

trochę bez sensu jest teraz ta konkurencja 2001 non 775 jeżeli brać pod uwagę żę można używać SB.

Z amd nie ma co próbowac na air. Pewnie nawet screen który na Asusa robił Milans będzie za słaby.. Sypią się te 7ki na amd ostatnio..

 

 

Spokojnie 580 juz czeka i 480 jedzie :P

 

Na 3dm11 na bpc się szykujesz :) Edytowane przez tomekk600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik Heaven DX11 na GTX580 dodany - 1707.3 pkt :) Jeszcze ewentualnie z 3DMark03 na IGP się powalczy z HD4290 i Reference clock na AMD.

 

Panowie, postarać się na weekend z Heaven'em ;) Musimy coś zgarnąć na Country Cupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koziro's 82886 marks 3DMark2001 SE run with Radeon HD 5870 @ 950/1250MHz

 

Wiem, bieda, wręcz kicha kompletna <_< Grafa jakaś strasznie słaba :/

 

Heaven, a dokładniej ten program hwbot, wywala mi jakiś błąd, więc nie mam wyniku na ten moment. Jak dostane jakieś lepsze mobo i GPU to może jeszcze coś popróbuję, ale pewnie dopiero w poniedziałek dojedzie sprzęt... No i znów tylko @air ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa jest ok, proc takze, ale user ... juz nie. 100k idzie spokojnie na tym gpu i cpu ;)

 

 

5870 z takimi taktami zrobi spokojnie 100k i wiecej. Musi wiecej zrobic na Sandy ...

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEVILEK coś Ci nie pasuje to sam zrób wynik i wrzuć. Wolę już wrzucić słaby wynik i przynajmniej się do tego przyznać, że mi nie wyszło, niż siedzieć z założonymi rękoma i krytykować innych. Takimi słowami nie zachęcisz mnie także do poprawienia wyniku.

 

tomekk600 nie, bo tak czy siak to 3dm01 mi nie wychodzi :/ Nie mam cierpliwości do tego typu benchów, wolnego czasu także nie posiadam wiele. Zrobiłem, dodałem, teraz Wasza kolej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jakie słabe wyniki.

Wrzucilem m.in. PII 555 na AIR to raz ze są wieksze o 100-200mhz od najwyzszych to jeszcze testy np wprime i superpi najszybciej policzyl.

Widze ze jestes 15 pozycji pode mną he

zrob lepiej heheh. ty robisz 4.0 do wprime a ja 4.4 do prime95

 

Dołączona grafika

Edytowane przez userus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomekk600 nie, bo tak czy siak to 3dm01 mi nie wychodzi :/ Nie mam cierpliwości do tego typu benchów, wolnego czasu także nie posiadam wiele. Zrobiłem, dodałem, teraz Wasza kolej ;)

 

Ale własnie na tym polega prawdziwy benching. Gdyby sprzet kręcił się tak samo a urzytkownik nie miał wpływu na wynik w benchmarku to oc było by strasznie nudne. Akurat w tym benchu trzeba przysiąść na dlużej i się zapoznać. Też kiedyś nienawidziłem 2001, teraz jest moim ulubionym. Ale za to 32m mnie nie lubi ;) Edytowane przez tomekk600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko dla mnie OC to tylko zabawa. Nie biorę tego "na poważnie" ;)

Dziś lub jutro zrobię tego 3dm03 na i5-2500K

Edytowane przez koziro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, już mamy trzy wyniki w Heaven i zdaje mi się że MUSZĄ być na trzech innych kartach robione, bo inne kraje mają odpowiednio GTX'a 580, 570 i 480 lub 5970/470.

 

Nie ma ktoś 570-tki?

 

Początkowo myślałem o trzech innych konfiguracjach sprzętowych, ale jednak trzeba mieć trzy inne karty graficzne.

 

Pytanie: czy opłaca się dodawać moje biedne 78513 do Stage 5? Wiem że nie ma tapety, postarałbym się jeszcze raz uzyskać coś podobnego z tapetką w tle przez kolejny weekend, tylko pytanie czy będzie taka potrzeba?

Edytowane przez czarny89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, już mamy trzy wyniki w Heaven i zdaje mi się że MUSZĄ być na trzech innych kartach robione, bo inne kraje mają odpowiednio GTX'a 580, 570 i 480 lub 5970/470.

 

Nie ma ktoś 570-tki?

 

Początkowo myślałem o trzech innych konfiguracjach sprzętowych, ale jednak trzeba mieć trzy inne karty graficzne.

 

Pytanie: czy opłaca się dodawać moje biedne 78513 do Stage 5? Wiem że nie ma tapety, postarałbym się jeszcze raz uzyskać coś podobnego z tapetką w tle przez kolejny weekend, tylko pytanie czy będzie taka potrzeba?

 

dostaniesz po Milansie 955 na testy to sie pobawisz...

Tylko nie porysuj ;)

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1560698 AIR

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1577705 LN2 na asrocku

http://www.hwbot.org/signature.img?iid=499844&thumb=false&iehack=.jpg super pi 4,63Ghz w pokoju 22C

Edytowane przez userus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz tutaj memel zawital, to niech wysle tego procka, co potrafia AMD uzyc na odpowiedniej plycie.

 

koziro's 82886 marks 3DMark2001 SE run with Radeon HD 5870 @ 950/1250MHz

 

Wiem, bieda, wręcz kicha kompletna <_< Grafa jakaś strasznie słaba :/

 

Heaven, a dokładniej ten program hwbot, wywala mi jakiś błąd, więc nie mam wyniku na ten moment. Jak dostane jakieś lepsze mobo i GPU to może jeszcze coś popróbuję, ale pewnie dopiero w poniedziałek dojedzie sprzęt... No i znów tylko @air ;)

 

Nie te sterowniki i nie ten system co trzeba do 01...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz tutaj memel zawital, to niech wysle tego procka, co potrafia AMD uzyc na odpowiedniej plycie.

 

Ale Ja Ciebie nie znam :(

nie da rady

 

Rozwazam by wystawic aukcjie tego cepa dla WOSP

Edytowane przez userus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@koziro:

 

Miałem ten sam problem z Heaven'em, tzn. z aplikacją HWBOTa.

 

U mnie zadziałało:

 

"Originally Posted by Massman

Finally able to reproduce the error!!

 

The quick'n'dirty workaround:

 

- go to control panel

- go to region and language

- change 'format' to 'english (uk)'

- change location to 'united kingom'

 

Currently writing fixed code ."

 

Tylko to + restart systemu i wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ryba - tak, wiem ;) Ale lepsze to niż nic :)

@czarny89 - dzięki, spróbuję jeszcze dziś i wrzucę wynik. Konfiguracja ta sama co przy 01, tylko że CPU i7-2600K@4,6 GHz

 

EDIT:

http://hwbot.org/community/submission/2103241_koziro_unigine_heaven___xtreme_preset_dx11_radeon_hd_5870_847.81_dx11_marks

Słabizna :/ GTX580 pojawi się u mnie już po 10.01

Może w 03 pójdzie nieco lepiej ;)

Edytowane przez koziro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja haven wogóle nie kminie. Albo na hwb są czity w tym bechu albo sa jakies tweaki/stery/syse dające boost 50% do score'u.

 

Dokładnie. Robiłem kiedyś wyniki z 980X + HD5970+HD5870 i przy tych samych taktach ludzie mięli o sporo wyższe wyniki... System miałem świeżutki, wszystko ok, w 3DMarkach odpowiednie wyniki.

Może LOD coś pomoże? Trzeba posprawdzać tego typu tweaki... Chyba, że są zabronione (nie wnikałem w regulamin Heaven).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...