Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sprawa ma się tak przy wszystkich tanich multimetrach? Nie muszę mieć akurat tego, który podał Oskaliber?

Jedynie obawiam się tego, że wyświetlana temperatura będzie spadała wprost proporcjonalnie do rzeczywistej i np. przy -100*C pokaże -50*C, a w tym momencie się skończy i dalsze jej obniżanie nawet do -200*C nie spowoduje żadnej zmiany na wyświetlaczu. Czy coś takiego jest możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś taki tępy czy udajesz? :mur:

 

Napisałem, że się da kontrolować 2 (słownie: dwa) razy a Ty dalej swoje. Odpuść sobie to LN2 i kup DI najpierw, bo przeżywasz jak mrówka okres. DT920cośtam, którego masz się świetnie nadaje do tego celu, wiem, bo sam mam taki.

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jestem tępy? Tyle, ze wcześniej była mowa cały czas o innym mierniku, którego podał Oskaliber. Więc skąd mam u diaska wiedzieć czy on jest jakiś pr0 czy każdy się nada? Z wcześniejszych postów właśnie wynikało, że powinienem kupić ten konkretny model bo właśnie on się do tego nadaje.

 

THX za odpowiedź. No teraz dopiero jest wszystko jasne więc nie mam zielonego pojęcia czego się czepiasz. Możesz jeszcze raz przeanalizować poprzednie posty. Dopiero Twój ostatni odpowiedział na moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was panowie pytanie. Wrzucam na moim procku na HWboot wynik SPI 1M przepisuj sumę kontrolną i cały screen jest czerwony.

Co mam zrobić aby wszytko było poprawnie??

 

Na Screenie są 2 okna CPU-Z SPI i Asrockowski OC Tuner.

 

Generalnie to mój pierwszy wynik.

Edytowane przez Sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały okrojony system to jedna wielka ściema :lol2: Tak na serio to nie zauważyłem jakiś wymiernych efektów. Po prostu zamiast wyłączać usługi ręcznie, już przy starcie są wyłączone. Odchodzi wyłączanie tego po każdym resecie. No i wiadomo, że lepiej działa i szybciej się uruchamia :)

 

Lepiej się tym zainteresujcie:

 

http://hwbot.org/article/news/gautam_out_to_find_perfect_os

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mako222

Ja mam pytanie dotyczące przyjmowania to teamu united team of poland, kiedyś dostałem bana i chciałbym aby mi go odwiesili, na hwbot mam z 18pkt, szkoda aby sie marnowały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały okrojony system to jedna wielka ściema :lol2: Tak na serio to nie zauważyłem jakiś wymiernych efektów. Po prostu zamiast wyłączać usługi ręcznie, już przy starcie są wyłączone. Odchodzi wyłączanie tego po każdym resecie. No i wiadomo, że lepiej działa i szybciej się uruchamia :)

 

Lepiej się tym zainteresujcie:

 

http://hwbot.org/article/news/gautam_out_to_find_perfect_os

Art spoko, ale ja i tak lepszą wskazówką jest baza hwbota. Patrzysz na jakim OS'ie są robione najlepsze wyniki na danym hardware i już =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy i chciałbym trochę pomóc w rankingach.

Kilka dni temu dołączyłem do United team of Poland.

Udało mi się uzyskać dobry wynik

http://hwbot.org/community/submission/9645...3450_2962_marks

i zauważyłem że OS jednak robi różnicę. To trochę zaśmiecony serwer 2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie działacze UToP, jest sprawa. Aby okazać trochę zaangażowania we własny interes, potrzeba klepnąć trochę tekstu dla strony teamu.

 

Potrzebny jest tekst do 3 podstron:

HWBOT - co to jest?

Jak do nas dołączyć?

Co to jest UTPoland.pl?

 

Jak ktoś coś skrobnie, to pisać na PM lub tutaj(?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy hwbot jest spoko , tylko dalej nie kumam tego pifasta skubanego, goście robią lepsze wyniki na prockach puszczonych o 200-300 mhz mniej i pamięciach na 800 i 5-5-5-15-20 niz ja na 1032 i 5-4-4-3-11 dla mnie to chory ten bench i chyba go odpuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Command Rate daje jakieś wymierne korzyści w spi?

Bo nie wiem czy walczyć z pamięciami, żeby puścić je na 7-7-7-20 1T DDR3

Edytowane przez sheri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma taką władzą aby ustanowić mnie moderem? Wieeele takich wyników by poleciało. Kiedyś przez jakieś dwa miesiące codziennie raportowałem fake'i z 8600 GT i NIC z tym nie zrobiono do tej pory :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze tak teraz na globalny ranking wPrime i zastanawia mnie jedna rzecz..... W rankingu dla procków 1 rdzeniowych sa procki 1 rdzeniowe, w rankingu x2 sa 2-rdzeniowe, x4 - 4rdzeniowe itd..... jedynie w kategorii dla procków 3 rdzeniowych jest coś dziwnego, ponieważ jest tam sporo PII 555 z odblokowanymi 3 rdzeniami. Czy w takim razie można również użyć 965 z aktywnymi tylko 3 rdzeniami? Albo 980x z aktywnymi 3 rdzeniami? Czegoś tu nie rozumiem.....

 

EDIT: Ok. Już widze o co chodzi. Tylko do procków, w których można aktywować dodatkowe rdzenie mozna dodawać takie wyniki. W drugą stronę juz to nie działa, czyli z zablokowanymi rdzeniami się nie liczy. W sumie trochę niedorzeczne, ale trudno

Edytowane przez ROBAK13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...