Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj kręciłem z kumplem 7600GS DDR3, jakieś 14 pkt od niego wpadnie + ode mnie 6 pkt za x1650xt :D Szkoda tylko, że mieliśmy jedną kostkę RAMU (on swoje posłał na gwarę) bo z dwoma byłoby lepiej... :) Moja 7900GS jak doczeka się Accelero S1, to też się z nią trochę pobawię :D

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaRoN, chesz pomęczyć P3 1Ghz fsb133? Lezy w szufladzie i sie nudzi. :D

Jasne, tylko będę musiał zdobyć mobo na i815, czegoś w stylu ABIT'a ST6, albo jakiegoś ASUS'a, bo Opson mówił mi coś o braku dzielnika dla AGP przy FSB 133 na BX133RAID.

Tylko coś mi się w to wierzyć nie chce ;]

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) braku dzielnika dla AGP przy FSB 133 na BX133RAID.

Tylko coś mi się w to wierzyć nie chce ;]

Jako były posiadacz tej mobo mogę potwierdzić - dzielnik 2/3 co daje ~87MHz - moje ówczesne V3 3k znosiło to bez żadnych problemów :) (dla PCI dzielnik 1/4 oczywiście jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako były posiadacz tej mobo mogę potwierdzić - dzielnik 2/3 co daje ~87MHz - moje ówczesne V3 3k znosiło to bez żadnych problemów :) (dla PCI dzielnik 1/4 oczywiście jest)

Dokladnie...

 

Plytka byla swietna, tak samo jak... BE6-II (RAID) ktora smigala z takimi kosmicznymi (jak na tamte czasy) wartosciami FSB ze hej...

 

Zabilem nia kiedys dysk... no i raid musialem wylaczac okolo 160mhz FSB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beny,Kicu nie mam pytan do Waszych wynikow w pifast

Nie mów że nie "widzisz" o co chodzi...

Już dawno bym zablokował, ale... no właśnie, tej opcji nie ma [była w rev.1]. Więc oba zaraportowałem i dodatkowo podbiłem swój wątek o blockach dla team moderatorów na forum HWB - "góra" nie zareagowała jak zwykle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumple już usunęli wyniki :) Mówiłem, że jak na mój gust są rażąco zbyt niskie czasy i prędzej czy później ktoś to zauważy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hahaha dobre,dzieki panowie :E

Dlatego wkleilem linki do wynikow,JMKS widzialem watek i nawet nie probowalem nic robic bo wiem,ze nie ma opcji,dlatego wkleilem na forum a maila wyslalem do Beny'ego a do Kica nie zdazylem =nie chcialem raportowac :)

 

wy mi tlumaczycie jak dziecku:)thx MaSell

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrówka, szczęścia w OC, pięknych Globalków, tooony sprzętu, 300 litrów DI i LN2, samych WR ek, mnóstwa pkt i 1 miejsca UTOP życzy Eryk ;] B-) :wink: :wub: :gitarzysta: :gitarzysta2: :banana: :banana: :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos bedzie krecic w swieta??

 

Ja krece od rana. 2856538[/snapback]

Ja chciałem w sylwestra dołożyć komplet pucharków z Semprona LE-1100 i troche w low clocku namieszac, ale memki nie przyszły :cry:

 

Zapraszam do Olsztyna na sylwestra, pamieci i mrozów u mnie nie brak :)

 

http://hwbot.org/hallOfFame.do?type=team&a...plicationId=all ;)

 

 

edit

Nie spodziewalem sie tego tak szybko...

Dołączona grafika

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...