Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Hmm,Devilek chyba cos ostatnio nie jest zbyt aktywny,MaSell robisz wogole cos innego poza o/c??Zmieniasz pieluchy czasami?Pewnie nie masz czasu isc na normalne "siku" :E

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie masz czasu isc na normalne "siku" :E

Nie no z raz na dwa dni uda sie normalnie :razz: . Teraz robie sobie przerwe, z 12-14h od oc. Moje ostatnie "dni" mialy odpowiednio 37h i (jak narazie) 35h :D

 

Na (nie) szczescie powoli sprzet i zapal sie konczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak sie zapatrujecie na to:

1. jest sobie kategoria Athlon XP-M 2400+ i przez swieta nabilem w niej troche wynikow (bedzie prawie ownage - superpi 32m mam slabe i trzeci wynik cpu-z, ale to koniec mojego proca) - czy moge wrzucac po jednym stopniowo, zeby podbic ilosc wynikow w kategorii po to, zeby potem miec wiecej punktow, czy to jest nie fair????

2. wspomnialem ta kategorie... zerknijcie na superpi 32m i zobaczcie prosze na gosci nade mna - jak dla mnie fake, bo zadna optymalka (chyba) nie da tyle na AXP z memami @180 (lider)

 

porownanie: pierwszy - ja (czwarty, 5 minut straty)

CPU: 2586 - 2719

MEM: 180 - 218

timingi: 10-3-3-2,5 - 6-3-3-2,5

 

Fakt ze mam Win2k, troche juz stoi, ale zasyfiony nie jest, bo na tym samym systemie goscia odstawiam w wprimie32m 15 sekund!

A no i gosc ma strasznie nierowne loopy, chociaz to wcale nie musi byc dowod na fake'a, bo jak robilem w domu, to przy ktoryms odpaleniu tez mi zaczelo SPi swirowac i loopy byly od 1:35 do 1:55 minuty.

 

Polecam tez sprawdzenie trzeciego... jakby co to raport trza puscic.

3. benchowal ktos z was pentium mmx? grrr... pifast i wprime poszly mi OK, a superpi kiepsko, nawet do pierwszej piatki nie wszedlem... any clues?

 

EDIT:

4. Ode mnie wlasnie 20 punktow wpadlo :)

Edytowane przez odbytorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz procki MMX? :) I jaki chipset?

W tej chwili leci u mnie SPi32M. Mam 200MMX, u kumpla jest 166MMX, ale go (kumpla) nie ma, wiec mu nie zabiore, drugi kumpel ma 233MMX i chodzi mu na tym router, ale juz ma zapowiedziana konfiskate. Oprocz tego gdzies posialem ta K6-ke, o ktorej wczesniej pisalem.

Wszystko mecze na Solteku SL-56H5 i to jest Apollo MVP3.

Co do mojego pytania - mozna tak paskudnie podspamowac hwbota? Nie zablokuja mi konta/wytna wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wyniki beda wiarygodne to nikt Ci ich nie usunie.

Wyniki sa jak najbardziej OK.

 

Jeszcze jedno pytanko - mam jeszcze pare wyniczkow do CPU-Z w formie pliku z walidacja ale wersja ktorej uzywalem to 1.41, a aktualna jest 1.42 - nie moge potwierdzic na stronce. Da sie cos z tym zrobic? Jesli nie to nic wielkiego sie nie dzieje, bo przezornie robilem rownolegle screeny, ale moge w ten sposob podbic jeszcze ilosc wynikow i punkciki podskocza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

nie potrzebujesz validacji ani linkow z orb'a jezeli twoj wynik nie jest top 20,wowczas wystarczy screen :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili leci u mnie SPi32M. Mam 200MMX, u kumpla jest 166MMX, ale go (kumpla) nie ma, wiec mu nie zabiore, drugi kumpel ma 233MMX i chodzi mu na tym router, ale juz ma zapowiedziana konfiskate. Oprocz tego gdzies posialem ta K6-ke, o ktorej wczesniej pisalem.

Wszystko mecze na Solteku SL-56H5 i to jest Apollo MVP3.

Co do mojego pytania - mozna tak paskudnie podspamowac hwbota? Nie zablokuja mi konta/wytna wyniki?

No to będą wyścigi :D

Mam takie samo mobo i identiko procki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Ty to ja? :) Jak na razie namieszalem troche w 200 MMX-ach, teraz benciach!e mi sie 150-ka. Reszta nie wiem kiedy dojdzie.

 

A propos P150... strasznie wolny ten procek, pomyslec ze 10 lat temu to byl szczyt marzen do Quake'a :D <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj męczyłem P3 800 i SPI 32M to koszmar - 2h to trwa, to aż moje się myśleć co by było przy MMX

oj 2h, mój celek 900mhz liczył tylko 1,5h ;)

 

http://www.hwbot.org/signature.img?iid=57964&thumb=false

Juz wam mowie ile. 8,5 h. :)

Edytowane przez odbytorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest pytanie:

http://hwbot.org/searchResults.do?directio...minTotalPoints=

Jak to możliwe że koleś na 1 miejscu ma taki wynik przy tak niskich zegarach?

2 koleś jest pewnie do objechania przy takich taktach pamięci i timingach.

Dalsze wyniki to widać że to jest słabo zoptymalizowany system.

Ja u siebie na systemie mocno pociętym + RT + CW + inne myki udało się zrobić tyle ile widać, ale nie wiem jak zbić ten czas bardziej, jakieś propozycje?

 

BTW: wiem że screen lekko zwalony ;)

memki: 119MHz 2-2-2-5-7

Edytowane przez Kean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będą wyścigi :D

Mam takie samo mobo i identiko procki :D

Poskladalem zabawki i schowalem do szafy. W MMX-ie dosc narozrabialem ale P150 kiepsko, a nie mialem serca puszczac SPi32M :) czekam na Twoj ruch.

MMX wstaje na 336 @3,5V ale system juz nie bootuje. Probowalem CPUFSB, ale bez zmian. Trudno, jak trzeba bedzie to zrobie vmoda, schemat juz mam obmyslany. Wsadzi sie ze 3,8V na proca, oblozy go peltem i wtedy zobaczymy.

W ogole to probowalem ekstremalnego rozwiazania - znalazlem w domu koszyk do mocowania Pentagrama Cu-120 na socket A, wiec wzialem go ze soba, zamontowalem na sockecie, na procka pelt, coldplate i wspomniany Pentagram, ale sie zapiac nie chcialo. Zapinka sie tylko wygiela i nie trzymalo sie to kupy, a posialem gdzies kolki dystansowe :) probowalem tez odpalic samego pentagrama i lepiej mu szlo, ale nie chcial mi komp w ogole bootowac, dopiero jak juz go mialem chowac do szafy to na glupa przelozylem grafe w nanizsze PCI i zahulalo, a nie chcialo mi sie z powrotem tego miedzianego bydlaka wyjmowac :D takze jeszcze mam w odwodzie tego pentka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbytorg no teraz tylko zostało mi to jakoś przetaszczyć na dom i skołować jakieś memki i możemy się ścigać :)

 

U mnie chłodzeniem zajmie się WC posmarowane jakimś ultra pastem, zeby się samo trzymało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbytorg no teraz tylko zostało mi to jakoś przetaszczyć na dom i skołować jakieś memki i możemy się ścigać :)

 

U mnie chłodzeniem zajmie się WC posmarowane jakimś ultra pastem, zeby się samo trzymało :D

odbytorq jak juz cos :) powodzenia w takim razie, kiedy mozesz miec jakies wyniki?

 

Ja myslalem, ze ostatnio szalu dostane przy tym, a wy tu32m na 200mhz robicie

http://hwbot.org/signature.img?iid=70483&thumb=false

To 32m to byl drugi run, pierwszy 9h40m z groszami i nie oplacalo sie wrzucac :) a szlag mnie jasny trafial jak liczylem 1m na p150, pierwszy run na default 19 minut.

Edytowane przez odbytorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

co prawda w spi duzo sie nie bawie,ale wogole max mem jakos nigdy nic mi nie daje,bez wzgledu na ustawione tam wartosci :)

 

obytorq i Daron gratuluje wytrwalosci w walce z tymi cepami :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...