Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Z racji tego,ze wlasnie sa problemy z odpaleniem :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok udalo sie ;] instalacja k-lite codecs pomogla ( tak wiem :lol: :P )

 

 

ale co z tego jak tym złomem nic nie mozna konkretnego nabic glownie ze wzgledu na to ze x1800xl to raczej rzadko spotykana karta :mur: co powoduje ze nie jest punktowana..... no i dysk pozostawia sporo do zyczenia - mozna sobie kliknac w mojego siga

 

ech :/

 

7640 marks... = 0.9p T_T

 

moze cos wiecej na lapku wydusze

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

hmm,no nic musisz probowac

 

btw:czekam az nalicza punkty i p.MaSell mam nadzieje,ze bedziesz juz za moimi plecami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok udalo sie ;] instalacja k-lite codecs pomogla ( tak wiem :lol: :P )

ale co z tego jak tym złomem nic nie mozna konkretnego nabic glownie ze wzgledu na to ze x1800xl to raczej rzadko spotykana karta :mur: co powoduje ze nie jest punktowana..... no i dysk pozostawia sporo do zyczenia - mozna sobie kliknac w mojego siga

 

ech :/

 

7640 marks... = 0.9p T_T

 

moze cos wiecej na lapku wydusze

Ustaw w opcjach sterownika LOD (nie wiem gdzie to się ustawia u ATi) coś koło 3,3 oraz kliknij prawym przyciskiem w pulpit, zakładka wygląd, zaawansowane i wszystko odznacz. Powinieneś 8k zrobić bez problemu. Zainstaluj też PCMarka na pierwszej partycji (zwykle C) - jest najbliżej początku dysku, więc transfery są największe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok udalo sie ;] instalacja k-lite codecs pomogla ( tak wiem :lol: :P )

ale co z tego jak tym złomem nic nie mozna konkretnego nabic glownie ze wzgledu na to ze x1800xl to raczej rzadko spotykana karta :mur: co powoduje ze nie jest punktowana..... no i dysk pozostawia sporo do zyczenia - mozna sobie kliknac w mojego siga

ech :/

7640 marks... = 0.9p T_T

moze cos wiecej na lapku wydusze

w PCM punktuje procek, nie grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowałem z LODem sie bawić - jak zawsze :wink:

 

jak wylaczam wodotryski to znowu nie przelatuje Video encoding :mur:

 

mniejsza - dopracuje wynik jak bede mial wiecej czasu ;)

 

EDIT: @Kszonek fakt fakt moj blad :)

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

MaSell mam 0.70pkt straty do Ciebie,mowilem ze dotrzymam slowa a sprzecik czeka :)

Po weekendzie Cie dojade ;)

 

BarteX chodzi Ci chyba o wlasciwosci/wyglad/efekty i tam odznaczasz wszystko,bo w zaawansowane nie ma co odznaczac ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły nt. bota na IPB 2.3.4? Walczę od pewnego czasu i nic, generalnie to pomysły mi się skończyły a nadal nie działa :(. Tygodnik Komputerowy ma chyba również dość nowożytne forum, próbowałem cośtam przekopiować z tamtych ustawień ale nie idzie w żadną stronę, błędy ciągle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

NAWET MNIE NIE DENERWUJ :) heheh

to Cie zdenerwuje,bo mozesz stracic za chwilke 7pkt,S_A_V podwazyl Twoj wynik na glownej ;)

http://hwbot.org/forum/showthread.php?t=512&page=103

konkretnie to sie tyczy Ciebie

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=617130 - Low MIP Textures for sure (25-30k higher than normal score for this card)

 

po weekendzie,wbijam sie juz w 4xx pkt ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem... nic nie zrobie nie mam juz karty w domu a benchmark byl robiony z mipem... szkoda tylkoz e wtedy nikt o tym nie wiedzial i w zasadach nie bylo zabronione uzywanie mipa.

 

ALE CHYBA MAM GDZIES WYNIK BEZ MIPA :) 149k :]

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

hmm,no niby nie powinno byc to blokowane skoro nie bylo wtesy jeszcze takich zasad,co w takim razie z wprime i wszystkimi wynikami robionymi na 1.31,1.28,1.41a przeciez te benche daja duzo extra sekund w stosunku do nowych wersji wprime i co jest ok??

troche to dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell mam 0.70pkt straty do Ciebie,mowilem ze dotrzymam slowa a sprzecik czeka :)

Po weekendzie Cie dojade ;)

Juz masz 0.7p wiecej :) . Ja chwilowo nic nie robie ze wzgledu na brak weny, ale to sie zmieni, bo sprzet z mozliwosciami na mnie czeka ;)

 

Gdybym mial tyle punktow za global 3d co ty :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Gdybys mial,ale nie masz-kazdy sobie radzi jak moze a gdybym ja mial 60pkt za sam cpu-z to hohoho

poza tym ja nie mam jeszcze 300 za hardware,wiec mozemy gdybac,nie wspomne o tym,ze niedlugo wejdzia w gre cf z ktorych nie mam zadnych pkt a wpadnie kilkadziesiat :),ciesze sie bedzie z kim porywalizowac ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem ze tez troche punktow u nas lezy... i wkoncu nadejdzie ten dzien :P.. (coraz bardziej mnie denerujecie/mobilizujecie) :P

 

Jeszcze troche i sie zdenerwuje :) B-)

 

Najpierw mod mojej neo2-FR :) tylko najpierw musze sobie wyselekcjonowac najlepsza sztuke ktora na stock v robi najwiecej fsb :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

To wez juz sie czlowieku zdenerwuj,bo ile mozna czekac :) i Lanca pogon tez,bo normalnie odstajecie troche :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial tyle punktow za global 3d co ty :rolleyes:

Masz 54,3 za cpu-z, a proste około 65 za global 3d, wiec to jest kwestia 10pkt.

 

A ja Wam powiem ze tez troche punktow u nas lezy... i wkoncu nadejdzie ten dzien :P.. (coraz bardziej mnie denerujecie/mobilizujecie) :P

Jeszcze troche i sie zdenerwuje :) B-)

ajpierw mod mojej neo2-FR :) tylko najpierw musze sobie wyselekcjonowac najlepsza sztuke ktora na stock v robi najwiecej fsb :).

Taaaaa, 3 miliony mieszkań i te sprawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wez juz sie czlowieku zdenerwuj,bo ile mozna czekac :) i Lanca pogon tez,bo normalnie odstajecie troche :)

Lanc się tu przygotowywuje lepiej od Sectora :P

 

DFI kupione, nie trzeba żadnych zmodowanych MSI, które jak zrobią FSB 550 to będą miały wydajność z [gluteus maximus] :P

 

Proc robi 570FSB na BOX'ie, na sub zero coś tam powinien pokazać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc się tu przygotowywuje lepiej od Sectora :P

 

DFI kupione, nie trzeba żadnych zmodowanych MSI, które jak zrobią FSB 550 to będą miały wydajność z [gluteus maximus] :P

 

Proc robi 570FSB na BOX'ie, na sub zero coś tam powinien pokazać ;)

Na sub zero nie robi wcale wiecej ;] dojedzie dfi to stestuje ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sub zero nie robi wcale wiecej ;] dojedzie dfi to stestuje ;p

Bo ty masz za mocne sub zero [;

 

A ja sie bawilem takim 600 box, 590 subzero [;

WTF :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty rybciu nie powiesz, ja zawsze na auto miałem :lol: . Ja tylko troche ponad 600 na asusie mialem :)

 

Jeszcze inna nieco zapomniana opcja daje co nieco do fsb, jednak tego na xs czy ocx nie wyczytasz ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No 550 jest na mojej mobo nie do osiagniecia bez zabaw z gtl a szkoda,bo powinno banglac 600x9,wsio na auto i AC :E

 

Lanc,no czekam,ale staje sie juz niecierpliwy,moglibysmy wybic ten team w koncu jakos wyzej.

Pelerynki juz sa wiec tlumaczenia nie ma :)

 

Kszonek sluszna uwaga ;)

 

ryba jak subzero za mocne to moze LC ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja skorzystałem z niskich temp na zewnątrz :wink:

 

01 03 05 06

 

to dało 5.1pkt żal :mur: :wink: no co ja na to poradze ze nie ma $ na cos konkretnego ;d

 

no i voltage bug przy vgpu>1.25 ...

 

ale zawsze to w góre ;]

 

PS: mam pytanko odnosnie niepunktujacych ludków bo ostatnio cos ucichlo tutaj o tym a oni siedza ;> wiec ;> ?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

 

temp otoczenia + temp "przy procku" :

Dołączona grafika

 

 

PS1:freezer zaczyna terkotać przy niskiej temp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Ile mozna czekac na paczke z mobaskami. Z racji tego ze przez te debilne czekanie nie moglem spac, zglebialem problem Lancowego E8400 i kaskady. -64 na parowniku i dopiero mobacz zaskoczy i laskawie sie odpali. Przy -100 spokojnie utrzymuje stabilnie sie procek, az do -108 idle... trudno, trzeba pilnowac tej temp. A teraz to co najgorsze... bootowac to ja sobie moge i 570, ale stabilnosc to max 520, ale i tak nie do konca. Zabawa memsetem i napieciami w sumie wielkie chu.... daje. Trudno, jeszcze kilka godzin i DFI na stol sie wylozy... jak tylko sie wyspie ;]

 

BTW. Te gowniane mobo o ktorym mowa, to oczywiscie Szmatus P5K Vanila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

e8xxx idzie jak krew z nosa albo jest git :)tyle,ze ta vanila ma sekcje zas.z [gluteus maximus]

Co do ludkow jestem w trakcie rozmowy mailowej z Massmanem,wiec zobaczymy co sie wukluje :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do osób bawiących się sub zero:

Cold Boot to jest jak proc jest za zimny i sie nie uruchomi?

Cold Bug to jest gdy proc juz chodzi i temp spadnie to sie system zawiesci - freez?

Pentium D/4 mają tą przypadłość? i jeśli tak to w jakiej temp tak mniej więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajowo nazywany CBoot to temperatura kiedy płyta (jeszcze) uruchomi się po zimnym restarcie. Zdecydowanie jest to kwestia płyty głównej, a żeby było zabawniej, ten punkt dla tej samej kombinacji MB/CPU może być płynny ;-)

 

Cbug to po prostu punkt przemrożenia CPU, tak, że się zawiesza.

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...