Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

ryba ty to oznajmiasz każdemu, że mu zrobisz jakiś sprzęcik z FC, spokojnie ludzie o tym doskonale wiedzą :wink: za dużo bierzesz za robocizne i nikt po prostu nie chce :-P

Sory, ale ceny sa niskie w porownaniu do tego co mozesz kupic za granica. Do tego z tego co wiem, to Piotres nie ma nizszych cen od moich. Pozatym cenie sie, bo robie dobrze. No chyba ze chcesz robic ryzykowne interesy to kup cos u Luke_XE, moze za 2-3 byc agregat odebral... dzialajacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co było na allegro na 100% poszło drożej, po prostu sprzedało się poza aukcją.

 

A ryba ma rury za około 150 zł chyba ;] No i jest jeszcze Maniakalny, który ma podobne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co było na allegro na 100% poszło drożej, po prostu sprzedało się poza aukcją.

 

A ryba ma rury za około 150 zł chyba ;] No i jest jeszcze Maniakalny, który ma podobne ceny.

@ Bez przesady chlopie - sector

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co było na allegro na 100% poszło drożej, po prostu sprzedało się poza aukcją.

Ja sie dogadalem z gosciem za 80zl. Nawet kupilem, ale koles sprzedal go komu innemu bo byl odbior osobisty... Juz sie nie klocilem ani nic bo szkoda nerwow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale ceny sa niskie w porownaniu do tego co mozesz kupic za granica. Do tego z tego co wiem, to Piotres nie ma nizszych cen od moich. Pozatym cenie sie, bo robie dobrze. No chyba ze chcesz robic ryzykowne interesy to kup cos u Luke_XE, moze za 2-3 byc agregat odebral... dzialajacy.

Spoko wiem o tym dobrze, także nie denerwuj się... tak wszędzie o tym piszesz i do każdego to sobie zażartowałem heh :wink:

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale ceny sa niskie w porownaniu do tego co mozesz kupic za granica. Do tego z tego co wiem, to Piotres nie ma nizszych cen od moich. Pozatym cenie sie, bo robie dobrze. No chyba ze chcesz robic ryzykowne interesy to kup cos u Luke_XE, moze za 2-3 byc agregat odebral... dzialajacy.

No i dobrze, że się cenisz, bo za robotę trzeba zapłacić. Poza tym niektórzy nie zdają sobie sprawy z cen materiałów chcąc coś kupić - np. miedź - cholernie droga jest teraz, w skupie metali kolorowych płacą coś koło 15 zł. A kupując np. rurę czy blachę, to o ile wiem, trzeba pewnie zapłacić ze dwa albo trzy razy tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Kto bedzie chcial i tak kupi,a jak ktos chce zlom zlozyc czy cos to tez mozna,przeciez nikt nie kaze kupowac od ryby-ale,przyznam ,ze warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam z Pepkiem od niego kontenerek na DI i ładnie się sprawuje. Tani także też był ;)

Nie mamy tylko "ja mam" i zawsze użyczam chetnie :P. Tani to był dla Ciebie do wkładu miałeś zero złotych zero groszy

 

 

Dobra dobra ta rureczka miedziana : :banana: ale chodzi mi teraz po głowie SS by ryba. Zobaczymy jak będzie ze złotem skoro w tym sobie karze płacić. Złotówka coraz mocniejsza to może złoto potanieje

Edytowane przez >PePeK<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh, to zloto to taka przenosnia panowie :D Ja lubie dostawac PLN na swoje konto, bo kombinacje z obcymi walutami mi sie nie podobaja, za duzo sie traci na wymianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za robienie galy dotales rabat ;p

a ty sie dziecko dobrze czujesz? ze masz redaktora pod nickiem to nie znaczy, ze jezykiem mozesz chlapac na lewo i prawo. pilnuj poziomu, bo chyba cos ci sie poglo od wdychania gazow :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co było na allegro na 100% poszło drożej, po prostu sprzedało się poza aukcją.

 

A ryba ma rury za około 150 zł chyba ;] No i jest jeszcze Maniakalny, który ma podobne ceny.

Hmm, jakby poszlo poza aukcja to by raczej odwołał oferty, a obserwowalem aukcje i skonczylo sie na 30~. No ale nie wiem, nie wnikam. I jakby co to nie mialem w zadnym wypadku na mysli, ze ryba robi drogo, tylko, ze ten sam towar poszedl sporo taniej a ja stracilem okazje ;)

 

 

@MaSell

 

Dołączona grafika

 

Btw, 1.1 punkta w hwbocie, jestem juz pr0? ^^

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dokladnie dzieki za poparcie ;)

 

to ma ktos pomysl na jakiegos laya??

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do moderacji, to imho to jest wogole bez sensu zrobione, ze punkty sa przydzielane do wyników automatycznie. Powinien pierw moderator ogladac wynik, czy jest weryfikacja itp, a dopiero potem akceptowac i przydzielenie punktow. A jezeli juz ma byc tak jak jest to niech sie rusza i wywalają fake'i, bo żałosne to sie zaczyna robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Oskaliber jak by bylo tak jak mowisz to czekalbys miesiacami na punkty z tego co widze jak to zaczyna wygladac.

MaSell masz racje co do tego Gradusa,ae chlopak tez znajduje duzo podpieprzonych wynikow-ogolnie moderacja SUCKS

Polono's tez wogole nie dziala,siac mi sie z tego chce,ale ogarnia mnie tez mocne w[ciach!]ienie,bo stracilem w cholere punktowprzez te zje..ne wyniki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...