Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzicie, ze ranking kart SLI powinien byc odizolowany od pojedynczych kart? Z tego co widze nie da sie rady zapunktować czegoś w 3DMarkach, jezeli nie ma sie SLI/CrossFire. Nie sledze forum hwbota, wiec nie wiem czy byl juz taki pomysl. Co o tym sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzicie, ze ranking kart SLI powinien byc odizolowany od pojedynczych kart? Z tego co widze nie da sie rady zapunktować czegoś w 3DMarkach, jezeli nie ma sie SLI/CrossFire. Nie sledze forum hwbota, wiec nie wiem czy byl juz taki pomysl. Co o tym sadzicie?

Przeciez to jest odizolowane :huh: To raczej trzeba odizolowac x3/x4 karty od x2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w takim razie jakoś dziwnie jest to wyświetlane w rankingu smarków, punkty zamiast od najlepszych do najgorszych to jakiś taki misz-masz.

Raczej cos ci sie pomieszalo... bo wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ten misz masz sie robi od tego jak nie zaznaczysz w wyszukiwarce,zeby wyswietlalo wyniki single/sli itd..po prawej stronie sie to zaznacza ;)

 

ryba bede myslal a masz jakies mobo z sli???

 

btw:czy tez Wam sie wyswietla cos takiego jak chcecie zobaczyc czyjs wynik w hwbocie,albo swoj cokolwiek??

Dołączona grafika

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

no to o co kaman,sprawdzalem na FF i IE i jest to samo u kolesia na kompie rowniez,wiec to chyba cos na stronie,nie moge otworzyc zadnej miniaturki-nie mam jak sprawdzac wynikow a mam tyle do zaraportowania,ze sie zdziwilem sam :(

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No i mamy nowego moda na hwbocie-demiurg-nie dosyc,ze ruski to jeszcze z

Team MXS ModLabs.net

zobaczycie co sie bedzie dzialo,powiem tylko jedno gorzej byc nie moglo,nie wspomne o tym jaka bedzie olewka na pl

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to zamiast poprawiać wyniki to je wywala i jakiś taki wolny jest.... raz na jakiś czas coś zrobi ;) Chyba, że się uczy chłopak :)

 

71proste to już by cały temat z błędnymi wynikami obskoczył za ten czas :blurp:

 

edit//

Poprawicie to, bo coś nie "elo" wpisane:

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=704603

 

Tutaj jest dobry screen z tego co zauważyłem:

http://img90.imageshack.us/my.php?image=26171zp8.jpg

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

A czemu tobie nie chca dac moda?

nie wiem,w kazdym badz razie nie upominam sie i upominac sie nie bede,mi na tym nie zalezy.Chodzi o to,ze niektore 'postacie' maja dziwne nastawienie do pewnych spraw:) Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki, moze mi ktoś wytlumaczyc jak wycisnac jakies max timingi na rekord? Czytalem gdzies w FAQ, chyba nawet tu, na PPC, ze tRAS powinien być sumą 3ech poprzednich timingow, tymczasem spotykam tutaj jakieś dziwne ustawienia, miedzy innymi w watku o spi, typu 4-4-4-4 ; 3-3-3-8 itp. Jak to w koncu jest?

 

Wogole nie ma nigdzie zadnych tutoriali o jakis bardziej zaawansowanym o/c, bo zaczyna mnie to powoli gnębić, ze robie niby to samo co jacyś pr0, a mam gorsze wyniki w benchac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki, moze mi ktoś wytlumaczyc jak wycisnac jakies max timingi na rekord? Czytalem gdzies w FAQ, chyba nawet tu, na PPC, ze tRAS powinien być sumą 3ech poprzednich timingow, tymczasem spotykam tutaj jakieś dziwne ustawienia, miedzy innymi w watku o spi, typu 4-4-4-4 ; 3-3-3-8 itp. Jak to w koncu jest?

 

Wogole nie ma nigdzie zadnych tutoriali o jakis bardziej zaawansowanym o/c, bo zaczyna mnie to powoli gnębić, ze robie niby to samo co jacyś pr0, a mam gorsze wyniki w benchac.

Co za problem poswiecic troche czasu i sprawdzic ktora wartosc tras jest najwydajniejsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem, ale myślałem, ze moze jest jakas zasada, którą sie nalezy kierowac przy ustalaniu tras.

 

Anyway, to byl tylko taki przyklad, chodzmi mi ogolnie o to, ze robie niby wszystko to samo, a mam gorsze wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anyway, to byl tylko taki przyklad, chodzmi mi ogolnie o to, ze robie niby wszystko to samo, a mam gorsze wyniki.

Możesz mieć wszystko ustawione jak jakaś inna osoba (przy takich samych podzespołach) a wynik będzie gorszy z oczywistych powodów jak optymalka systemu, ustawienie dodatkowych ustawień w biosie czy zabawa alpha timingami.

 

"ustawienie dodatkowych ustawień" - omg, masło maślane napisałem :lol:

Edytowane przez Matius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

O drugi ruski modem :) zaczyna sie dobrze robic :),teraz czekamy az zaczna wywalac co im sie nie bedzie podobac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty prosty zamiast narzekać na ruskich sam się zgłoś na ochotnika na moda do odpowiednich osób. Po ilości wyników jakie raportujesz IMO bez problemu cię przyjmą na moda :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu tkwi mój problem, ze nie mam skąd czerpać info o rzeczach, ktore wymieniles.

A inni to skąd czerpią? Myslisz ze wchodzi sie na google, czyta dwa dni artykuły, poradniki i faq, ustawia wszystko zgodnie z nimi i robi super wynik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inni to skąd czerpią?

Dokładnie tego chciałbym się dowiedzieć.

 

Myslisz ze wchodzi sie na google, czyta dwa dni artykuły, poradniki i faq, ustawia wszystko zgodnie z nimi i robi super wynik?

Nie. Interesuje się o/c jakieś 5-6 lat~, ze sporymi przerwami w międzyczasie wiec to nie takie 2 dni. Po prostu od dłuższego czasu mam taką blokade, ze nie moge zrobic dobrego wyniku przez za niską wiedze, o rzeczach, o ktorych wspomnial wczesniej kolega "optymalka systemu, ustawienie dodatkowych ustawień w biosie czy zabawa alpha timingami", w necie nic o tym nie moge znaleźć, wiec prosilem o porady/ewentualnie linki do jakis tutoriali z nieznanych mi stron, ale nvm, jakos dam rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w necie nic o tym nie moge znaleźć, wiec prosilem o porady/ewentualnie linki do jakis tutoriali z nieznanych mi stron, ale nvm, jakos dam rade.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=su...=Szukaj&lr=

 

Nie mów, że jeszcze nic nie możesz znaleźć <_<

 

Sprawa wyglada analogicznie, jesli chodzi o inne benchmarki.

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze kret, najpierw szukasz na googlach, a później sam działasz.

Ja jakiś czas temu też nie wiedziałem o co chodzi w spi i co to są te optymalki...

Ale posiedziałem "parę" godzin nad systemem, nlite, i różnymi ustawieniami.

I jak patrze po innych wynikach mój wkład pracy przyniósł kożyści, bo systemik w sumie mam taki w miarę.

Poza tym nie licz na to, że ktoś da Ci gotowy obraz systemu który sobie zainstalujesz i będziesz miał elo wyniki ;)

Poza tym nikt tez nie poda gotowych rad bo każdy sys. jest inny i dla różnego sprzętu będziesz miał różne rezultaty.

Gdyby to było takie proste to już dawno był by gotowy sys. do takich zabaw.

BTW: system do spi to system tylko do spi w sumie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oskaliber

Siedze po 6-14h przez powiedzmy tydzien zeby w miarę ogarnać wszystko jak jest jakis nowy sprzet.

 

Sys sie inaczej robi pod konkretny sprzet, a nawet i probke spi.

 

Mała ciekawostka.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jakis czas temu robilem porownanie dwoch systemów - mojego i innego, podobno baaardzo szybkiego (tak przynajmniej ryba twierdził kiedys ;) ). Odpaliłem swoj system, jak i ten drugi na amd. Moj dostawał jakies 0.2-0.3s na loopie w 16M :blink: . Mysle sobie, no coz, bede mial fajny wynik jak zainstaluje go na swoim c2d. Zrobilem tak, zastosowalem wszystkie ustawienia i tłiki z wersji pod amd a tu lipa :blink: w 16m moj stary os jest leopszy o okolo 5s. Przeinstalowalem obydwa systemy jeszcze raz i ciagle to samo :D . Sprawdzałemu oczywiscie ustawienia identyczne z tymi pod amd, jak i moje pod c2d. I wez tu bądz mądry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...