Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mozna poprawić istniejący wynik w Hwbot? Jeśli raz się zrobi na danych klockach rezultat to już nie mozna go poprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Narmer sprawdzilem pare wynikow,ktore raportujesz na glownej i sa ok,wiec moze przegladnij jeszcze raz ;)

 

Lanc stary wynik nie znika,zostaje w profilu :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narmer sprawdzilem pare wynikow,ktore raportujesz na glownej i sa ok,wiec moze przegladnij jeszcze raz ;)

 

Lanc stary wynik nie znika,zostaje w profilu :)

Na pewno nie... daj przykład :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znika z listy wyników... No chyba, że u was pokazuje np wszystkie wyniki robione na 1 karcie itd.

 

Co nie zmienia faktu, że ja i tak wywalam stary wynik, przed dodaniem nowego [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ;)

 

A to, że w okienku wPrime jest pusto w CPU List?

Sam mam tak dodane. Nie moja wina ze twórca programu nie potrafi dopisac kilku funkcji tylko liczy na to ze kazdy ma w systemie powłączane(o ile w ogóle je ma) niepotrzebne usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znika z listy wyników... No chyba, że u was pokazuje np wszystkie wyniki robione na 1 karcie itd.

 

Co nie zmienia faktu, że ja i tak wywalam stary wynik, przed dodaniem nowego [;

Nie znika, chyba, że masz włączone ukrywanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można. Albo się logujesz i edytujesz wynik, albo dodajesz nowy (wyższy) wynik i stary zniknie.

Nie do końca chyba prawda. Jak robię Options -> Edit entry i poprawię (save) ...i nic się nie zmiania wynik

Natomiast jak dodam nowy, lepszy wynik, na tych samych klockach to:

errorDuplicate warning. You already have submitted a benchmark run with exaclty the same properties. To prevent duplicates, we have not saved this entry. To view the duplicate result, click here.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Nie mozna dac tych samych wynikow nie ma takiej opcji :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień w nowym wyniku taktowanie o 1Mhz w górę/w dół (wynik oczywiście musi być inny) to bez problemu przyjmie.

to nie to... mam WPrime 4152Mhz a dodaję 4295Mhz ..i nie chce przyjąć..Wam przyjmuje teraz?

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez lama1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię Ci, dopisz coś w komentarzu do wyniku ;)

 

sprawdzę.

 

btw, mówił Ci ktoś kiedyś, że masz niekiepskiego proca? ;)

 

Nie, nikt, ale dziękuję.

klocki może dobre, ale nadal wiedzy praktycznej i czasu brak

update: Faktycznie działa-poprawa wyniku - trzeba cokolwiek wpisać do komentarza..

Edytowane przez lama1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71prost widzisz co ty gadasz, jak na razie wszystko usuwa ;)

 

Trochę ruskim pkt przetrzepałem... jeszcze jak wywali wyniki za 5-12pkt już będzie good, bo jest tam kilka takich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to troche nie to miejsce, ale pozwole sobie ponowić pytanie, nie chce pisac w podstawowych zagadnieniach bo tam malo ludzi zaglada z tych co naprawde znaja sie na rzeczy.

 

Jakiego windowsa uzyc do o/c Pentium 3 Celeron 1.0A? Czy ma to jakakolwiek roznice? Moge zastosowac XP czy lepiej 98, zeby uzyskac wyzsze wyniki w benchac itp? I wogole czy macie jakies porady co do o/c takiego zabytka, bo podejrzewam, ze sprawa pewnie sie troche rozni ;)

 

Oczywiscie wszystkie wyniki idą na hwbota, wiec to zaden offtop :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego windowsa uzyc do o/c Pentium 3 Celeron 1.0A? Czy ma to jakakolwiek roznice? Moge zastosowac XP czy lepiej 98, zeby uzyskac wyzsze wyniki w benchac itp? I wogole czy macie jakies porady co do o/c takiego zabytka, bo podejrzewam, ze sprawa pewnie sie troche rozni

Nikt Ci nie powie, który OS jest lepszy. Musisz sam to przetestować i wybrać nie ten, który Ci się najbardziej podoba, ale ten, na którym "wykręciłeś" najlepsze czasy.

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie powie, który OS jest lepszy. Musisz sam to przetestować i wybrać nie ten, który Ci się najbardziej podoba, ale ten, na którym "wykręciłeś" najlepsze czasy.

A ja mu powiem, XP. Win98 do lamusa ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Global rank to aktualnie jakoś dziko działa, za godzinę pewnie wróci do normy. Pewnie mu się flaga źle kliknęła :P, chociaż można się spytać ;).

edit: coś podejrzanie równy ten id :P.

zapytajcie :wink:

 

Koles jest z poznania ;p

ma gość potenciał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może stycznosc z chipsetem SiS 600E? Mobo Asus CUSI-M. Moze ktos z was jeszcze ma jakas orientacje do spraw tych zabytkow, bo ja moze 1-2 razy w zyciu wogole kreciłem coś ponizej p4 :> Bedzie dalo rade na tej mobo chociaz dobic 133fsb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów się zaczął raport_flejm. Non stop widzę jakieś blokowane wyniki na mejlu. A wyniki raportowane przeze mnie wciąż wiszą... moderacja hwbota rozbraja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...